اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

[اختصاصی] بررسی Galaxy S III

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

باز هم هرچی بگید من عاشق اپل و محصولاتش هستم و حاضر نیستم اون رو با هیچ برند دیگه ای عوض کنم.در ضمن من تعجب میکنم میگید این گوشی خوشگله.از گالکسی 3 زشت تر گوشی من ندیدم تو اسمارت فون ها!

نظر

نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
      باز هم هرچی بگید من عاشق اپل و محصولاتش هستم و حاضر نیستم اون رو با هیچ برند دیگه ای عوض کنم.در ضمن من تعجب میکنم میگید این گوشی خوشگله.از گالکسی 3 زشت تر گوشی من ندیدم تو اسمارت فون ها!
      اچ تي سي سنسيشن ديديد هون رو انگار توليد كردن

نظر

نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
        اچ تي سي سنسيشن ديديد هون رو انگار توليد كردن
        نمیدونم از سری سنسیشن ها با XL یا XE کار کردین یا نه...
        به جرات میتونم یکی از با کیفیت ترین گوشی هایی بوده که تا به امروز دیدم . xl با بدنه ی تقریبا آلومینیومیش شاهکاره ...
        گرچه ضعف های خودش رو داره ولی واقعا حداقل از نظر طراحی و خوش دست بودن*( ارگونومیک بودن) و راحت بودن استفاده و ... واقعا این دو مدل از سنسیشن ها عالی هستند .

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
        سفیدش رو دیدم زیاد جالب نبود ؛ ولی آبی نفتیش معرکست ؛ فقط یک مشکل اساسی داره اونم سی پی یو چهار هسته ای و مشکلات باتری و داغی هست؛ و میشه گفت در نوع خودش بی نظیره
        برام جالبه یکی از بزرگترین برتری های یک دیوایس رو مشکل اساسی میدونید !!! به قولی در نوع خودش معرکه س !
        باطری ۲۱۰۰ این گوشی هرجور بدی هم بهش بخوای نگاه کنی چیزی جر تحسین به جا نمیذاره.

هنوز راجع به داغ کردنش چیز خاصی ندیدم ... ولی GS II با مشکل داغی به شدت دست و پنجه نرم میکنه هنوز ... که بعید میدونم این هم از این موضوع مستثتا باشه .
        گرچه باطری بزرگ مشکل باطری رو چندبرابر میکنه .
        همون طور که در آیپد نسل سوم شاهد داغ کردن ها هستیم...
        ویرایش توسط Nav ! D : https://i-phone.ir/forums/member/16549-nav-d در ساعت 06-06-2012, 11:16 PM

نظر

اگه سامسونگ و اندروید اون نظم خاص محصولات اپل رو داشتن الان به نظرم سامسونگ از اپل جلوتر بود، اشکال محصولات سامسونگ فقط نرم افزاریه وگرنه از سخت افزار چیزی کم ندارن، تا الان هم اندروید خوب پیشرفت کرده ولی اگه یکم منظم ترش کنن عالی میشه

نظر

باید اعتراف کرد آیفون نسل بعد سرنوشت شرکت اپل رو رقم میزنه.
            تیم کوک میتونه اپل رو نگه داره یا نه؟ جالبه.
            کاش استیو بود...

نظر

من که واقعا خوشم اومده ازش و میخوام بخرم بلا آخر بده ۵ سال واسه اولین بر می*خوام یه گوشی غیر آیفون بخرم،کسی میدون کجا داره و هیمتش چنده؟

نظر

سایت آل دیجیتال داره 1400 میده.
                .There is no knowledge that is not power

نظر

آدرسشو می*شه بدین؟اطمینانی هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
                    الان 1390 هست
                    بله این فروشگاه توی شهر ما دفتر مرکزیش هست تا به الان 10 ملیونتومن بیشتر خودم و خونوادم ازشون گوشی و تبلت خریدیم هیچ مشکلی ندارند و از جنسشون مطمعا هست
                    قسط تبلیغ ندارم اما با این که این مجموعه فروشگاه هاش توی کرمان اما توی تهران هم واقعا فروشگاهی به این خوبی ندیدم
                    (والا من هیچ نسبتی ندارم باهاشون اما چون خونواده و دوستام زیاد ازشون خرید می کنیم گفتم)

نظر

نوشته اصلی توسط markokopol84 نمایش پست ها
                      بله من خودم از سایت آل دیجیتال خرید کردم

نظر

علیرضا جان با توجه به اینکه الان شما 3 تا از بهترین گوشی های دنیارو داری کدوم به نظرت از لحاظ پردازنده و مخصوصا گرافیک بهتره و عملکرد این 3 تا گوشی رو در چه حد میبینی؟؟؟ممنون میشم یه توضیحی بدی.
                        iphone 4s
                        galaxy s3
                        htc one x

نظر

نوشته اصلی توسط zaniar ab نمایش پست ها
                          علیرضا جان با توجه به اینکه الان شما 3 تا از بهترین گوشی های دنیارو داری کدوم به نظرت از لحاظ پردازنده و مخصوصا گرافیک بهتره و عملکرد این 3 تا گوشی رو در چه حد میبینی؟؟؟ممنون میشم یه توضیحی بدی.
                          iphone 4s
                          galaxy s3
                          htc one x
                          درسته.
                          علیرضا جان فقط توضیح مختصری بده که اس3 بهتر هست یا وان ایکس. چون تفاوت قیمت شون کمه ولی خب ظاهرا تفاوت کیفیت زیاد.

Sent from A8C CPU using tapatalk

نظر

من که خریدم و حرف حقو باید زد، به جز ال*سی*دی بزرگش که یه خورده اذیتم می*کنه و یه خورده ناجوره تو بقیهٔ زمینها خیلی* از آیفون سر تر هست البته منظورم سخت افزاری و آیفون ۴س که هیچ نقط برتریی به جز سیز صفاش نداره من اول که گلکسی خریدم ایفنمو نگاه داشتم که اگه خوشم نیومد ایفنمو داشته باشم و گلکسی رو بفروشم ولی* الان می*خوام ایفنمو بفروشم و سعی* می*کنم با صفحهٔ غیر طبیعی گلکسی عادت بدم در ضمن کیفیت تصویرشم خیییلی از آیفون با کیفیت تره البته از نظر رنگ چون عکسها رو تو هردو دیدم واقعا رنگا توش زندترن ، اندریدش هم اینقدر که می*گفتن بد نیست فقط یه خورده فروشگهش بهم ریختست و برتری آی*وس اینه ولی* آندروید هم برتری*های خودشو داره و بده ۵ سال احساس می*کنم جایگزین خوبی واسه آیفون ۴ یا ۴س پیدا کردم البته تا زمانی* که ۵ معرفی* بشه ولی* با این کنفرانسی که دیروز اپل داد من بعید میدونم خیلی* بخواد چیز متفاوتی بده

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                              درسته.
                              علیرضا جان فقط توضیح مختصری بده که اس3 بهتر هست یا وان ایکس. چون تفاوت قیمت شون کمه ولی خب ظاهرا تفاوت کیفیت زیاد.

Sent from A8C CPU using tapatalk
                              به نظرم one x از هر نظر بهتره من با سامسونگ گلكسي ٣ هم كار كردم وان ايكس بهتره اما اپل... يه چيز ديگس

نظر

صبر کنید ..
                              X