اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راهنايي خريد مك بوك پرو

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راهنايي خريد مك بوك پرو

سلام . من برنامه نويسي ميكنم با زبان هاى c# وسي پلاس پلاس . شنيدم ميشه با بوت كمپ ويندوز نصب كرد . مي خواستم بدونم چطوره و ١٣ اينچ مي خوام بگيرم حدوداي چنده؟؟؟ بازي هم مي خوام يه كم داشته باشم .

١٣ اينچي كه گفتم : شما فرض كنيد ssd + 8 g ١٢٨
    دليل مك هم اينه كه ميخوام با مك كار كنم و برنامه نويسي مك هم انجام بدم .
    انتخابه خوبيه ؟؟ يا صبر كنم تا مدل جديد بياد. ؟؟
    خواهش ميكنم كمك كنين.

صبر كن مدل هاي جديد بياد چون قراره انگار رتينا باشه نمايشگرش...

نظر

حالا قيمت اون كانفيگ چنده؟؟؟

نظر

شما با مکبوک ایر و پرو های ۱۳ اینچی، اولا فکر بازی رو از سرتون بیرون کنید. (البته فعلا، شاید مدل های جدید متفاوت باشند)
        برای برنامه نویسی و کار کردن با مک، به نظر من بهترین گزینه همین مکبوک پرو های ۱۳ اینچی هستند،
        (به خاطر جمع و جور بودن و قابلیت حمل و نقل، چون برخلاف ظاهر کوچک و جمع و جور، در حد و اندازه لپ تاپ های ۱۵ اینچی هستند)
        اما همونطور که گفتم، نه برای بازی.
        ثانیا اگه با مک کار کنید، ویندوز رو فراموش خواهید کرد، اما برای رفع نیاز، امکان نصب هم بصورت مجازی هست، هم بصورت Dual Boot بوسیله Apple Bootcamp.

اون رم ۸ گیگ حتما لازم هست. توصیه میشه.
        اما در مورد هارد، سرعت ssd خیلی بیشتر از هارد معمولی هست، اما دقت داشته باشید که 128gb هارد، فقط کفاف سیستم عامل و برنامه ها رو میده.
        اگه قصد خرید ssd دارید، توصیه می کنم به فکر یک هارد external هم باشید.

در نهایت همونطور که دوستمون اشاره کردند، باید منتظر مک های جدید باشید. این از هر نظر به نفع شماست. (البته اگه عجله ندارید!)

نظر

حالا يه فوتبال كه تلويزيون نميخوا د!!!!!!

نظر

قيمتا ؟؟؟؟؟؟

نظر

Md313 الان حدودا ۲۱۰۰ هست فکر کنم...

نظر

سلام
                منم قصد خرید مک بوک پرو 13 اینچی دارم. اما بودجم حدود 2 تومن هست. قیمت md313 هم همین حدوداست که به بودجم میخوره.
                خواستم ببینم مدل بالاتری نسبت به md313 هست؟ چون کانفیگش یه ذره کمه از جمله کارت گرافیک که تو ذوق میزنه.
                نهایتا 200-300 تومن میتونم به md313 میتونم اضافه کنم. اگه پیشنهاد بهتری دارید لطفا دریغ نکنید. مرسی

نظر

عزیز، همونطور که گفتم اپل توی مدل های کمتر از ۱۵ اینچی فقط گرافیک اینتل با حافظه اشتراکی 384mb با RAM استفاده میکنه.
                  اگه براتون گرافیک خیلی مهمه، بهتره یه ۱۵ اینچی تهیه کنید.
                  یا تا هفته دیگه صبر کنید تا توی WWDC 2012 مشخصات مکبوک پروهای جدید معلوم بشه.
                  با توجه به شایعات در مورد رتینا شدن نمایشگر های مک، احتمال استفاده از پردازنده گرافیکی برای مدل های ۱۳ اینچی مکبوک پرو هم وجود داره.

نظر

١٣ كوچيك نيست ؟؟؟ ١٥ چطوره ؟؟ ميارزه ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط tavileh نمایش پست ها
                      ١٣ كوچيك نيست ؟؟؟ ١٥ چطوره ؟؟ ميارزه ؟؟
                      اتفاقا ۱۳ مکبوک پروها به نظرم واقعا در اندازه مناسبی هستند. کاملا جمع و جور و با همه امکانات، (البته به جز پردازنده گرافیکی!)
                      مکبوک های ۱۳ اینچی با وضوح 1280x800 (در حال حاضر) خیلی کاربردی هستند، مثلا اغلب مانیتور ۱۹ اینچی وضوح 1440 یا همین حدود هستن که در مقایسه فقط چند پیکسل (در حد چند تا آیکون Desktop) با هم تفاوت دارند.
                      اما اگر ۱۵ اینچی بخواید، باید بگم همه چی تموم هست و فقط میمونه اندازه و قابلیت حمل و نقل که باید خودتون تجربه کنید و بهترین رو انتخاب کنید.

نظر

صبر کنید ..
                      X