اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

راه حلی برای رفع ارور های BiteSMS

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• راه حلی برای رفع ارور های BiteSMS

سلام دوستان
    امروز من فهمیدم که در BiteSMS خودم Quick Reply باز نمی شد.در این جا درباره ی راه حل جست و جو کردم و کلی از توییک های سیدیا رو حذف کردم و بعد بیش تر آنها را مجدد نصب کردم اما درست نشد.تمامی فروم ها را گشتم و نتیجه ای پیدا نکردم تا این که به سایت BiteSMS رسیدم.در این سایت FAQ را نگاه کردم و تازه راه حل را پیدا کردم.راه حل بیش تر ارور های BiteSMS به همراه ارور خودم که البته خودم انجامش ندادم چون نمی تونستم.
    در هیچ مکانی صحبتی از ناسازگاری BiteSMS با بعضی از برنامه ها نشده بود حتی در توضیحاتش در سیدیا اما هم اکنون می بینید که BiteSMS با این توییک ها ناسازگار است که بعضی از آن ها توییک های مهمی هستند.
    لیست تمامی توییک های ناسازگار با BiteSMS :
    Action Menu, Alert Artist, iTracker, CallTell, CleanStatus, Copic, FakeOperator, Infiniboard, Bulletin, ICaughtU, LockInfo, Move2Unlock, PushTone, SBRotator 5, Spire, StatusTweak
    همونطور که می بینید توییک های مهمی نیز مثل spire یا itracker با BiteSMS ناسازگار هستند.اگر مشکلاتی با BiteSMS دارید به احتمال زیاد با حذف این برنامه ها مشکلتان حل می شود.
    در صورتی که هنوز مشکلتان حل نشد پست دوم را بخوانید
    موفق باشید
    ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 04-06-2012, 02:26 PM

دوستانی که با راه حل پست اول مشکلشان حل نشد ، این پست را بخوانند.در این پست بیشتر مشکل ها را تخصصی تر حل می کنیم.
    دکمه های صدا در دوربین برای میانبر کار نمی کنند (iOS 5)
    راه حل : این مشکل نیست و عمدا بایت اس ام اس اینگونه طراحی شده است.
    هنگام ارسال ام ام اس با گزینه ی ارسال برنامه کرش می کند (iOS 5)
    راه حل : متاسفانه این یک باگ در iOS 5 است که روی Messages اپل هم تاثیر دارد.
    رینگتون مخصوص برای هر کانتکت دیگر وجود ندارد (iOS 5)
    راه حل : این ویژگی هم اکنون در کانتکت ها وجود دارد.
    فراموش کردن کردیت یا لایسنس
    راه حل : از دکمه ی Restore استفاده کنید.در صورتی که مشکل هنوز وجود داشت مطمئن شوید آن ها Expire نشده اند.اگر شماره ی خود را عوض کردید ، به پشتیبانی بایت اس ام اس ایمیل بزنید و دو شماره ی خود را بگویید.
    کرش کردن بایت اس ام اس
    راه حل : با iFile این فایل ها را حذف کنید :
    /var/mobile/Library/biteSMS
    /var/mobile/Library/Preferences/com.bitesms.plist
    /var/mobile/Documents/biteadprefs.xml
    نشان ندادن Quick Reply
    راه حل : در SBsettings گزینه ی "SMS Alerts" را خاموش و روشن کنید.
    فراموش کردن Passcode
    راه حل : با iFile فایل زیر را حذف کنید :
    /var/mobile/Library/Preferences/com.bitesms.plist
    علامت تعجب بالای آیکون
    راه حل : این علامت یعنی فایلی ارسال نشده است که می توان آن را حذف کرد یا دوباره فرستاد یا به مسیر زیر در بایت اس ام اس رفت :
    Settings, About,Clear Failed Indicator
    خرید لایسنس و 0 نشان دادن کردیت
    راه حل : در بایت اس ام اس دو نوع خرید وجود دارد :
    1)خرید تنها برای فرستادن اس ام اس
    2)خرید برای گرفتن تمام امکانات بدون کردیت
    احتمالا شما در دومی هستید ، این طور نیست؟
    شما می توانید از طریق بایت اس ام اس نفرستید و از طریق سیمکارت بفرستید پس این کار را بکنید.
    حل نشدن مشکل با این راه حل ها
    راه حل : یک ایمیل به پشتیبانی بایت اس ام اس بزنید و مشکل خود را بگویید.فراموش نکنید که عنوان باید "NOT FAQ" باشد تا به مشکل نخورید.
    منبع
    موفق باشید
    ویرایش توسط iArmanS : https://i-phone.ir/forums/member/89199-iarmans در ساعت 04-06-2012, 03:01 PM

نظر

صبر کنید ..
    X