اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اموزش ساخت اکانت ایتونز با توجه به سختگیری های اخیر اپل

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• امروز 100 تا ادرس عوض کردم یکیش هم نشد با توجه به اینکه تغییر ای پی هم دادم !

نظر

• امروز 100 تا ادرس عوض کردم یکیش هم نشد با توجه به اینکه تغییر ای پی هم دادم !
      یه چیز غیر ممکن شده!
      مهم:از تغییر ای پی لایک استفاده نکید منظورم و خیلیا فهمیدن پشتیبانی 0 و اصلان تغییر نمیده ای پی رو !!! فقط سایت نشکن هست
      ویرایش توسط tas021 : https://i-phone.ir/forums/member/104995-tas021 در ساعت 18-05-2016, 06:53 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط tas021 نمایش پست ها
        امروز 100 تا ادرس عوض کردم یکیش هم نشد با توجه به اینکه تغییر ای پی هم دادم !
        یه چیز غیر ممکن شده!
        مهم:از تغییر ای پی لایک استفاده نکید منظورم و خیلیا فهمیدن پشتیبانی 0 و اصلان تغییر نمیده ای پی رو !!! فقط سایت نشکن هست
        مي تونيد ايميل و رمز تون رو برام پيام خصوصي كنيد تا من درستش كنم.
        بعد هم رمزتون رو عوض كنيد.

نظر

• نوشته اصلی توسط HERO نمایش پست ها
          مي تونيد ايميل و رمز تون رو برام پيام خصوصي كنيد تا من درستش كنم.
          بعد هم رمزتون رو عوض كنيد.
          پ.خ شد ممنون

نظر

پ.خ شد ممنون
            مشكل اش برطرف شد.
            مي تونيد از حالا به راحتي استفاده كنيد.

نظر

• سلام

بزرگوار من همه کارارو انجام دادم این خطا رو میده for assistance contact i tunes support,... با چنتا وی پی ان مختلف امتحان کردم برای انگستان تونستم بسازم برای امریکا نمیشه هر کاری میکنم .

اگه میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

نظر

• برا امريكا بايد آيپيتون واسه امريكا باشه،يا از دستگاه ديگه امتحان كنيد

نظر

• نوشته اصلی توسط Mamin9 نمایش پست ها
                  برا امريكا بايد آيپيتون واسه امريكا باشه،يا از دستگاه ديگه امتحان كنيد
                  با این سایت What Is My IP Address? IP Address Tools and More چک کردم آی پی امریکا بود همشون ایالتهای مختلف ولی بازم جواب نداد چیز شکن رایگان هم نبود از دو تا سایت مختلف گرفنم ، شما اگه چیز شکنی خریدین که کار کرده به ما لینکشو بدین اکانت تهیه کنیم .

- - - - - - - - - -

نوشته اصلی توسط Mamin9 نمایش پست ها
                  برا امريكا بايد آيپيتون واسه امريكا باشه،يا از دستگاه ديگه امتحان كنيد
                  با این سایت http://whatismyipaddress.com/ چک کردم آی پی امریکا بود همشون ایالتهای مختلف ولی بازم جواب نداد چیز شکن رایگان هم نبود از دو تا سایت مختلف گرفنم ، شما اگه چیز شکنی خریدین که کار کرده به ما لینکشو بدین اکانت تهیه کنیم .

نظر

• این اپلم فشارشو اف بی ای میاره قدرت الگوریتماشو رو ایران اجرا میکنه! دیگه واقعا نمیشه ساخت ! باور کنید راهشم پیدا کردم اونم بست!

نظر

این اپلم فشارشو اف بی ای میاره قدرت الگوریتماشو رو ایران اجرا میکنه! دیگه واقعا نمیشه ساخت ! باور کنید راهشم پیدا کردم اونم بست!
                      دوست عزیز میشه من خودم انقدر وی پی ان عوض کردم از سایتای مختلف تا شد ، سختیش پیدا کردم وی پی ان که ایراد نگیره اپل .

نظر

• نوشته اصلی توسط haminam7 نمایش پست ها
                        دوست عزیز میشه من خودم انقدر وی پی ان عوض کردم از سایتای مختلف تا شد ، سختیش پیدا کردم وی پی ان که ایراد نگیره اپل .
                        متاسفانه باز هم پاسخ گو نبود!

نظر

• نوشته اصلی توسط haminam7 نمایش پست ها
                          متاسفانه باز هم پاسخ گو نبود!

نظر

• واسه اين مشكل از فري*يت استفاده نكنيد از ساي*** استفاده كنيد مشكل حل ميشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• سلام
                              من برای ساخت اپل ایدی اول وارد سایت appleid.apple.com شدم بعدش ثبت نامشو تکیمل کردم رفتم داخل برنامه ایتونز قسمت برنامه های رایگان بعد دانلود برنامه رو زدم اپل ایدیمم رو وارد کردم منو هدایت کرد به طرف کامل کردن ثبت نام
                              از سایت /www.fakenamegenerator.com/ ادرس جعلی رو وارد کردم اما این ارورو میده

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...e5ce5394ed.jpg
                              میشه راهنماییم بکنید تا حالا چند تا برنامه تغییر ای پی استفاده کردم بازم درست نشد

نظر

• نوشته اصلی توسط nopo نمایش پست ها
                                سلام
                                من برای ساخت اپل ایدی اول وارد سایت appleid.apple.com شدم بعدش ثبت نامشو تکیمل کردم رفتم داخل برنامه ایتونز قسمت برنامه های رایگان بعد دانلود برنامه رو زدم اپل ایدیمم رو وارد کردم منو هدایت کرد به طرف کامل کردن ثبت نام
                                از سایت /www.fakenamegenerator.com/ ادرس جعلی رو وارد کردم اما این ارورو میده

http://www.i-phone.ir/forums/newuplo...e5ce5394ed.jpg
                                میشه راهنماییم بکنید تا حالا چند تا برنامه تغییر ای پی استفاده کردم بازم درست نشد
                                باید تغییر آی پی بدی دوست من. از چیز شکن استفاده کن اوکی میشه

نظر

صبر کنید ..
                                X