اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بیس باند 06.15.00

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• بیس باند 06.15.00

من 3gs دارم ios4.1.1 بیس باند 06.15.00 میخوام به ios 5.1.1 ریستور کنم.بیس باندش تغییرمیکنه؟ چیکار کنم تغییر نکنه؟ با چه برنامه ای انلاکش کنتم؟

نوشته اصلی توسط mehwolf نمایش پست ها
    من 3gs دارم ios4.1.1 بیس باند 06.15.00 میخوام به ios 5.1.1 ریستور کنم.بیس باندش تغییرمیکنه؟ چیکار کنم تغییر نکنه؟ با چه برنامه ای انلاکش کنتم؟
    اين بيسباندايپده ديگه تغيير نميكنه
    ولي براي احتياط با كاستوم ريستوركن

نظر

با نصب ultrasn0w مانند گذشته با راحتی انلاک میشه کرد!

نظر

این بیس بند کلا آپدیت نمی شه دیگه. نیازی به کاستوم نیست و بعد آپدیت به راحتی با Ultrasn0w آنلاک می شه

نظر

در تكميل حرف دوستان بايد بگم بعد از ريستور و قبل از اينكه اولترا اسنو رو نصب كنيد بايد اول ultrasnow fixer 5.1.1 رو نصب كنيد تا بتونيد آنتن داشته باشي !

واسه اينكه با كاستوم ريستور كنيد يا اورجينال هنوز بين علما اختلافه نظره!

من هم ميگم با اورجينال ريستور كنيد و 3 ساعت خودتون رو با دانلود نرم افزار و ساخت كاستوم ... علاف نكنيد!* ميتونيد موقع جيلبريك با رد اسنو يه بار ديگه تيكه آيپد بيس باند رو هم بزنيد ....

نظر

ممنونم از همه دوستان . یه سوال مگه با absinthe جیلبرک نمیکنن؟

نظر

نوشته اصلی توسط mehwolf نمایش پست ها
              ممنونم از همه دوستان . یه سوال مگه با absinthe جیلبرک نمیکنن؟
              اول بايد گوشي اكتيو شه تا بشه با اين برنامه جيلبريك كرد. اما گوشيه شما اگه لاك باشه تا زماني كه اكتيو نشه با اين برنامه شناسايي و جيلبريك نميشه . و اول ميتونيد با رد اسنو بصورت تدر جيلبريك كنيد تا بتونيد اكتيوش كنيد ...

نظر

من خودم روی 3gs امتحان کردم

با اوریجینال نتونستم ریستور کنم ولی با کاستوم راحت تونستم

پس با کاستوم امتحان کن

نظر

نوشته اصلی توسط mj.pier نمایش پست ها

پس با کاستوم امتحان کن
                  احتمالا يه جاي كارتون مشكل داشته كه نتونستيد . چون من اين كار رو با اورجينال انجام دادم و جواب داده.
                  چرا نميتونستيد ؟ چه اروري ميداد؟

نظر

نوشته اصلی توسط mj.pier نمایش پست ها

پس با کاستوم امتحان کن
                    میشه مراحل را توضیح بدید
                    با تشکر

نظر

من هم گوشيمو با همين بيس بند به ٥.١.١ آپديت كردم
                      البته با كمك هاي بيدريغ دوست بسيار خوبم sina keramati

حالا مراحلي كه من طي كي كردم:

١- ساخت كاستوم با آخرين ورژن snowbreeze ( كه آموزش كار با اين برنامه تو انجمن ها هست)

٢-ذخيره shsh ها براي استفاده بعدي

٣-ريستور به فرم ور كاستوم با آيتونز

٤- بالا آوردن گوشي با جيلبريك تتر به وسيله آخرين ورژن رداسنو (كه بازم تو انجمن ها هست)

٥- نصب ultrasnow fixer for ios5 از سيديا (كه اينم تو انجمنا ديدم)

٦- و در آخر نصب ultrasnow و خاموش روشن كردن گوشي

الان گوشيم به صورت آنتدر جيلبريك هست و آنتنم داره. جي پي اس اش هم مثل قبله ولي يه ذره بهتر شده

در كل پيشنهاد ميكنم امتحان كنيد
                      موفق باشيد

نظر

نوشته اصلی توسط sina.mob نمایش پست ها
                        من هم گوشيمو با همين بيس بند به ٥.١.١ آپديت كردم
                        البته با كمك هاي بيدريغ دوست بسيار خوبم sina keramati

حالا مراحلي كه من طي كي كردم:

١- ساخت كاستوم با آخرين ورژن snowbreeze ( كه آموزش كار با اين برنامه تو انجمن ها هست)

٢-ذخيره shsh ها براي استفاده بعدي

٣-ريستور به فرم ور كاستوم با آيتونز

٤- بالا آوردن گوشي با جيلبريك تتر به وسيله آخرين ورژن رداسنو (كه بازم تو انجمن ها هست)

٥- نصب ultrasnow fixer for ios5 از سيديا (كه اينم تو انجمنا ديدم)

٦- و در آخر نصب ultrasnow و خاموش روشن كردن گوشي

الان گوشيم به صورت آنتدر جيلبريك هست و آنتنم داره. جي پي اس اش هم مثل قبله ولي يه ذره بهتر شده

در كل پيشنهاد ميكنم امتحان كنيد
                        موفق باشيد
                        میشه این موارد را واضح تر توضیح بدین:
                        ورژن snowbreeze
                        ورژن رداسنو
                        و اینکه اگر گوشی لاک باشه بعد از ریستور با کاستوم, اگر دسترسی به سیم اپراتوری لاک نداشته باشیم چجور میشه اکتیو کرد؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                          در تكميل حرف دوستان بايد بگم بعد از ريستور و قبل از اينكه اولترا اسنو رو نصب كنيد بايد اول ultrasnow fixer 5.1.1 رو نصب كنيد تا بتونيد آنتن داشته باشي !

واسه اينكه با كاستوم ريستور كنيد يا اورجينال هنوز بين علما اختلافه نظره!

من هم ميگم با اورجينال ريستور كنيد و 3 ساعت خودتون رو با دانلود نرم افزار و ساخت كاستوم ... علاف نكنيد!* ميتونيد موقع جيلبريك با رد اسنو يه بار ديگه تيكه آيپد بيس باند رو هم بزنيد ....
                          درسته باید fixer بزنی روش + کاستوم با معمولی فرقی نداره فقط کار جیلبرکتو انجام میده

اورجینال بهتره (وسط کار ارور اپل و اینا نمی گیری اعصابتم خورد نمیشه )

نظر

نوشته اصلی توسط alihps نمایش پست ها
                            میشه این موارد را واضح تر توضیح بدین:
                            ورژن snowbreeze
                            ورژن رداسنو
                            و اینکه اگر گوشی لاک باشه بعد از ریستور با کاستوم, اگر دسترسی به سیم اپراتوری لاک نداشته باشیم چجور میشه اکتیو کرد؟
                            به هيچ وجه با فرمور اصلي ريستور نكنيد
                            واقعا دردسر داره، همين دوستمون sina keramati به همين خاطر مدت ها بلاتكليف بودن
                            حالا هي ما بگيم !!

راجب ورژن ها هم، آخرين ورژن snowbreeze ورژن 2.9.5 و رداسنو هم ورژن 0.9.11.b4 هست
                            كه من خودم با اينا كار كردم

وقتي با كاستوم ريستور ميكنيد و گوشي بالا مياد ازتون ميخواد سيم كارت اصليو بزاريد
                            شما اين وقت گوشيو خاموش ميكنيد و با همين رداسنو كه عرض كردم ، گوشيو جيلبريك كرده و بالا مياريد و مراحل بعديو انجام ميديد

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
                              احتمالا يه جاي كارتون مشكل داشته كه نتونستيد . چون من اين كار رو با اورجينال انجام دادم و جواب داده.
                              چرا نميتونستيد ؟ چه اروري ميداد؟

ارورش و یادم نیست ولی وقتی که دنبالش رفتم نوشته بود که چون ipad bb روی 3gs داری باید با کاستوم ریستور کنی و دیگه نمی تونی با اریجینال ریستور کنی

نظر

صبر کنید ..
                              X