اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بیس باند 06.15.00

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط sina.mob نمایش پست ها
    به هيچ وجه با فرمور اصلي ريستور نكنيد
    واقعا دردسر داره، همين دوستمون sina keramati به همين خاطر مدت ها بلاتكليف بودن
    حالا هي ما بگيم !!

راجب ورژن ها هم، آخرين ورژن snowbreeze ورژن 2.9.5 و رداسنو هم ورژن 0.9.11.b4 هست
    كه من خودم با اينا كار كردم

وقتي با كاستوم ريستور ميكنيد و گوشي بالا مياد ازتون ميخواد سيم كارت اصليو بزاريد
    شما اين وقت گوشيو خاموش ميكنيد و با همين رداسنو كه عرض كردم ، گوشيو جيلبريك كرده و بالا مياريد و مراحل بعديو انجام ميديد
    دوست گلم اين قضيه اورجينال يا كاستوم واسه 3جي اس اونقدر موضوع مهمي نيست كه اين قدر شما روش پافشاري ميكنيد .و تا ساير دوستان ميگن شما سريع رد ميكنيد . اگه از طرف ساير دوستان اين پيشنهاد ميشه حتما امتحان كردن و جواب گرفتن كه به خودشون اجازه ميده بگن با اورجينال ريستور كنن. وگرنه اين قضيه رو خواب كه نديدن !*

شما و ساير دوستان كه سر اين موضوع بلاتكليف بودين و يا جواب نگرفتين به دليل اين بووده كه خودتون مراحل رو درست نرفتين و يا از مراحل به طور كامل اطلاع نداشتين . فقط همين بوده و بس!

دوستاني كه 3جي اس لاك با بيس باند 6.15 دارين بدونيد كه با هر دو روش ( چه ريستور با كاستوم و چه اورجينال) به نتيجه ميرسين و در مورد هر دو روش توو همين تاپيك به صورت مختصر توضيح داده شده .پس اون راهي رو بريد كه فكر ميكنيد واستون راحت تره !*

نظر

نوشته اصلی توسط mj.pier نمایش پست ها

ارورش و یادم نیست ولی وقتی که دنبالش رفتم نوشته بود که چون ipad bb روی 3gs داری باید با کاستوم ریستور کنی و دیگه نمی تونی با اریجینال ریستور کنی
      كجا دنبالش رفتيد دوست عزيز؟ اگه ارورش رو بگيد ميشه بهتر مشكل كار رو متوجه شد.

نظر

سلام کسی میدونه iphone 3gs 5.1.1 بیس باند 05.16.05 چه جوری آنلاک میشه ؟
        ویرایش توسط omid.sohily : https://i-phone.ir/forums/member/46299-omid-sohily در ساعت 09-06-2012, 10:42 AM

نظر

صبر کنید ..
        X