اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

یک مشکل خیلی عجیب با یک مزاحم پیامکی!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• یک مشکل خیلی عجیب با یک مزاحم پیامکی!

دوستان یه مشکل خیلی عجیب برام پیش اومده که خودمم باورم نمیشه از دوستان خواهش میکنم هر کس میتونه منو از سر در گمی دراره.
    من یک شماره ای ایرانسل دارم که از اون استفاده میکنم خانومم هم یک سیم کارت ایرانسل داره گوشی من iphone 4 و مال اون sony ericson vivaz عرض شود که یه فرد ناشناس که نمیدونم کیه و چیه و چجوری از گوشی اون به من پیام میده یعنی پیامارو میده و تو سند باکس گوشی سونی حتی میاد و برای من فرستاده میشه و جلو چش خودم گوشی ها رو کنار هم گذاشتم و با کمال تعجب اس ام اس میده اون طرف و حرفای زشتو زننده هم میزنه احساس میکنم یکی به طور کامل اون سیم کارتو کنترل میکنه من خودم با هک و هک کردن آشنایی کامل دارم هیچ چیز مشکوکی نمیبینم جز شرکت ایرانسل یا نمایندگی ها این مشکل خیلی عجیبه میخام او طرفو پیداش کنم اما نمیدونم چطور همچین چیزی ممکنه و اینکه اون یارو منو کامل میشناسه حتی اسمم فامیلم
    از دوستان تمنا میکنم اگه کسی مشکل مشابه یا کسی میدونه چه چیزی پشت پردس به من بگه من میتونم از خود ایرانسل شکایت سنگینی بکنم

منتظر شما دوستان گرامی هستم
    ویرایش توسط aryasalahi : https://i-phone.ir/forums/member/52564-aryasalahi در ساعت 03-06-2012, 02:39 PM

دوستان موضوع خیلی جدیه من تو عمرم همچین چیزی ندیدم مگر یکی از خود شرکتش....

نظر

احتمالا با خانومت اخیرا دعوا کردی سرکارت گذاشته با گوشیش قایمکی بهت اس ام اس میفرسته

نظر

نوشته اصلی توسط kuma نمایش پست ها
        احتمالا با خانومت اخیرا دعوا کردی سرکارت گذاشته با گوشیش قایمکی بهت اس ام اس میفرسته
        دوست عزیز هر دو گوشی تو دستمه فدات شم الان خودم میبینم اس ام اس میاد و تو سند باکس گوشی هم میاد شما متوجه نیستید انگار یکی رو سیم کارت کنترل داره

نظر

من با شیوه های هک و این جور چیزا اشنا هستم راهی نزاشتم واسه اینکه یکی به اطلاعاتم دسترسی داشته باشه این امکان نداره مگر اینکه از خود ایرانسل ایا امکان داره؟چیز دیگه ای هست من ندونم

نظر

کسی نمیتونه با Bluetooth با گوشی اس بفرسته؟
            اگر سیم کارت کپی شده باشه یا اونطوری که میگید از شرکت ایرانسل باشه (که بعید میدونم)نباید اس ها توی outbox , sent گوشی بیاد

نظر

دوستان موضوع مهمی هست چیز خنده داری که تو ذهنمه اینه خود mtn رو هک کردن دوستان باید روش بجث بشه موضوع خیلی جدیه

نظر

اتفاقا برعکس چون اس ها میاد توی سند باکس گوشیتون هیج جا هک نشده بجز شما
                اگر اونجوری که دوستمون گفتن سره کار نباشید!

نظر

اسم و فامیل رو دونستن که کاری نداره کافیه یه دوست توی دفتر خدماتی های ایرانسل داشته باشی شماره رو که بدی تا شماره شناسنامه رو هم بهت میدن
                  در مورد sms هم با اوپراتور های دیگه سعی کن ببین میشه یا نه
                  البته چیزی از هک و این چیزا نمیدونم فقط حسی گفتم

نظر

دوست من ببینید مثل حالت عادی شما اس میفرستید میره تو ارسال شده ها ابنم همینطوره
                    برای منم میاد با همون شماره و مثل همیشه
                    اما اون گوشی سونی هیچ راه هکی نداره الان فقط انتن gsm روشنه نه wifi نه gprs نه bluetooth نه هیچ همه چیز عادیه گوشی منم هک نشده چون الان که اون گوشی سونی رو خاموش میکنم دیگه نمیاد مشکل سیم کارته اون سیم کارت تحت کنترل یکیه

نظر

چند روز پيش يه مطلبي خوندم درباره اين كه بعضي افراد به گوشي شما زنگ ميزنن و ادعا ميكنن كه از مخابرات هستند و از شما ميخوان كه يكي از شماره هاي گوشي رو فشار بديد
                      بعد از اين اين كار رو ميكنيد تمام اطلاعات گوشي شما ميفته دست اون افراد و كنترل اون رو به دست ميگيرن
                      نوشته بود كد imei يا يه همچين چيزي رو از گوشي شما برميدارند و كنترل گوشيتون از دستتون خارج ميشه
                      پيگيري كنيد ببينيد كسي به اين صورت باهاشون تماس نگرفته ؟

نظر

من خيلي با هك و ... آشنايي ندارم . اما اگه واستون خنده دار نبود، يه بار كد #21# رو واسه كنسل كردن كليه دايورت ها روي گوشيه خانمتون وارد كنيد.
                        شايد يه لحظه گوشيشون در دسترس كسي قرار گرفته و با كد يا يه همچين چيزي اين كار رو كردن!

به هر حال يه پيشنهاد بود و اگه امتحان نكردين ، امتحانش ضرر نداره.

نظر

نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
                          چند روز پيش يه مطلبي خوندم درباره اين كه بعضي افراد به گوشي شما زنگ ميزنن و ادعا ميكنن كه از مخابرات هستند و از شما ميخوان كه يكي از شماره هاي گوشي رو فشار بديد
                          بعد از اين اين كار رو ميكنيد تمام اطلاعات گوشي شما ميفته دست اون افراد و كنترل اون رو به دست ميگيرن
                          نوشته بود كد imei يا يه همچين چيزي رو از گوشي شما برميدارند و كنترل گوشيتون از دستتون خارج ميشه
                          پيگيري كنيد ببينيد كسي به اين صورت باهاشون تماس نگرفته ؟
                          حق با شماس زنگ که نه اما یه مشکلی هست
                          چند مدت پیش گوشی مشکل سخت افزاری پیدا کرد و دادیم درستش کدرن و imei ........ امکانش هست یعنی میتونن؟
                          این کار از مخابرات بر میاد!!

نظر

یه برنامه هست که زمان تعیین میکنید و سر موقع اس ام اس میده به کسی یا زنگ میزنه.
                            ببینید اون برنامه تو گوشیتون هست؟
                            شاید گوشی افتاده دست کسی و با اون برنامه زمان تعیین کرده که براتون خود به خود اس ام اس بیاد و خواسته اذیتتون کنه.
                            … … … سکوت را دوست دارم بخاطر ابهت بی پایانش … … …

نظر

نوشته اصلی توسط fravahar7737 نمایش پست ها
                              یه برنامه هست که زمان تعیین میکنید و سر موقع اس ام اس میده به کسی یا زنگ میزنه.
                              ببینید اون برنامه تو گوشیتون هست؟
                              شاید گوشی افتاده دست کسی و با اون برنامه زمان تعیین کرده که براتون خود به خود اس ام اس بیاد و خواسته اذیتتون کنه.
                              نه دوست عزیز من الان کل گوشی رو بررسی کردم کل احتمالات اما موندم سر یه چیز فقط و فقط سیم کارت چون با یک سیم دیگه هم امتحان کردم اما اون سیم کارت تحت کنترله 100% وقتی خاموش باشه دیگه نمیاد

نظر

صبر کنید ..
                              X