اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

یک مشکل خیلی عجیب با یک مزاحم پیامکی!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

آقا به نظر من این قضیه از امنیت ملی هم مهمتره .امنیت ملی ما که الان خداروشکر با کشک برابری میکنه . شما حتما باید اون شخص رو پیدا کنید و پدرشو در بیارید . که دیگه همچین غ ل ط ی نکنه .

من نمیدونم بعضی از کاربرا چرا همه چیز رو به شوخی میگیرن؟
    اگر اون شخص بخواد از گوشی خانم این دوستمون یه مسج تهدید آمیز واسه یه کسی بفرسته پای خانم ایشون گیره و چون توی اینباکس گوشی ذخیره میشه هیچ راه پیگیری نداره که بشه ثابت کرد .

من که میگم شما کلا گوشی رو خاموش کن و سریعا از مراجع قضایی پیگیری کن . خیلی مسئله خطرناکی هستش

نظر

بله درسته دوست عزیز به خاطر همین جریان همون روز اول خاموش کردم گوشی رو و مراحل شکایت هم طی شد به یه نفر مشکوکم البته باید ثابت بشه به زودی روشن میشه دوست عزیز متاسفانه امنیت شبکه ها و کاربر های ایران از صفر هم گذشته

نظر

دو احتمال داره يا خود گوشى هك شده يا سيمكارت. يه مدت گوشيهاتون رو عوض كنيد ببينيد چه اتفاقى ميافته و يا اينكه هر دو گوشى رو يا فقط مال خانومت رو هارد ريست كن. چون ميگى ميره توى اوت باكس احتمالا مشكل گوشيه يه بار هارد ريستش كن.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

به نظرم اون پست اولتونو آپدیت کنید.
          دوستان هی به خودشون زحمت می دن راه حل های تکراری و بعضا بی ربط می نویسن!

نظر

ی سایت افغانی هم هست که خیلی راحت فقط شماره فرستنده و گیرنده رو میدی از این ب اون میفرسته,بدون هک و هین داستانا

نظر

خوب حدسم اینه که این کار با برنامه sms tuoch انجام میشه یه مدتی free بود ولی بعدا پولی شد بعضی از دوستان در جریان این برنامه بودن و میدونن که راحت میشد از شماره یکی دیگه به کسه دیگه sms داد بدون اینکه روح طرف هم خبر داشنه باشه !!

خودم به شخصه بارها تست کردم

----------------------------------------------------------------

نظر

خوب چی شد دوست عزیز؟ گرفتینش؟

نظر

سلام
                  نگران نباش کسی داره سر کارت میگذاره و اشنا هم هست
                  روش جدیدی امده تو اینترنت و نرم افزارش هم امده با هر شمارهای دلخواهی میتونی به فردی sms بزنی
                  یعنی مثلا با هر شماره که دوست داری مثلا 09121111111 میتونی sms بزنی تو اینترنت هم سرچ کنی
                  سایتشو میتونی پیدا کنی

سرچ کن فرستادن sms با شماره دلخواه

نظر

دوستان برای منم این مشکل پیش اومد ولی نه با گوشی ایفون گوشی جی ال ایکس و سیمکارت ایرانسل بقدری مشکلساز شده بود که مجبور شدم هم گوشی و هم سیمکارت رو عوض کنم دوستان جریان چیه من که خیلی ترسیدم؟!!!!!!!

نظر

مشخص شده جریان چی بود؟

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.1.1)

نظر

ما هم مشکل مزاحک پیامکی داریم
                        مزاحمایی بنام همراه اول و ایرانسل و ... که با پیامکای سیاسی و جهت دار سرمونو درداوردن

نظر

خدایی؟!!؟!!!!
                          جدی براتون پیامک های سیاسی می فرستن؟!

نظر

صبر کنید ..
                          X