اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

میکروفون دوم آی فون چیست؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

ولی سیوالی که شدیدا برام پیش اومده اون میکروفون چجوری نویز ها رو میگیره؟

نظر

سلام ، دوستان من با یه سوزن ریز خیلی آروم تمیز کردم ، درست شد کرک و نخ و ... چیزای دیگه که توی جیب شلوار بود میره توی این سوراخ میکروفون بالا (دوم) .

نظر

نوشته اصلی توسط fresh نمایش پست ها
        ولی سیوالی که شدیدا برام پیش اومده اون میکروفون چجوری نویز ها رو میگیره؟
        وقتي شما با گوشي صحبت ميكنيد دهانتون نزديك ميكروفون اصلي هست، درنتيجه صداي شما در ميكروفون اصلي قدرت زيادي دارد.

ميكروفون دوم كه از دهان فاصله دارد، صداي شما + صداهاي اطراف را به گوشي منتقل ميكند.

حالا گوشي ميتونه با مقايسه صداهاي اين دو ميكروفون، صداهايي كه تو ميكروفون دوم هست و غير از صداي شما هست رو تشخيص بده و جلوشون رو بگيره يا كاهششون بده...

جالبه بدونيد در بعضي از گوشي ها از تعداد بيشتري ميكروفون براي اين كار استفاده ميشه...
        يادمه يه جا خوندم n8 نوكيا، براي اين كار هشتا ميكروفون داره ! (البته باورش براي خودم هم سخته)
        ویرایش توسط alfredo : https://i-phone.ir/forums/member/26399-alfredo در ساعت 05-12-2012, 12:17 AM

نظر

سلام دوستان
          ايفون قبليه من موقع فيلم برداري و تماس هنگامي كه ميزدم روي پخش صدا خيلي ضعيف و با هوا ضبط ميشد چند جا هم نشونش دادم گفتن ردش كني بهتره ٣٠٠ ضرر دادم رفت

نظر

صبر کنید ..
          X