اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش گیفت کارت آیتونز

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• كسي گيفت كارت كانادا نداره؟!؟!؟! بدجور لازم دارم مرسي

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

• امكان خريد اينترنتي وجود نداره؟
      من يكي از كشورهاي همسايه هستم و امكان انتقال كارتي ندارم و ميخوام وقتي لازم داشتم بتونم اينترنتي ازتون خريد داشته باشم

نظر

• سلام قیمت ها افزایش داشته یا هنوز همینه

نظر

• نوشته اصلی توسط e123han نمایش پست ها
          سلام قیمت ها افزایش داشته یا هنوز همینه
          سلام
          افزایش داشته فردا بروزش میکنم ولی چیزی خواستید بهم اس ام اس بدید تقریبا همین قیمت تاپیک میزنم براتون

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• من یه بیست و پنج یا پنجاه دلاری میخوام. چقدر حساب میکنین حسین اقا? بار اولم نیس از شما خرید میکنم

a.s.a

نظر

• اقا حسین شماره ی کارت وقیمت 25 و50 دلاری رو برام بیزحمت بفرستید.

A.s.a

نظر

• من از سایت آقا حسین یه گیفت کارد 10 دلاری خریدم. اما ارور میده که کد معتبر نیست. بار اول هم نیست از ایشون خرید کردم. هیچوقت مشکل نداشتم تا قبل از این سری.
                اما متاسفانه نه ایمیل جواب میدن. نه شماره ی همراه ثابتشون رو. شماره ی ایرانسلی هم که تو سایتشون گذاشتن خاموش هست.
                امروز چهارمین روزی هست که من موفق با تماس گرفتن با ایشون نمیشم.

من همه ی گیفت کاردهام رو تا امروز از ایشون گرفتم. اما این سری به مشکل خورده و چون تو این مدت نتونستم باهاشون ارتباط داشته باشم، خواستم اینجا بگم، که تا وقتی در دسترس نیستن، دوستان دست نگه دارن از خرید، تا ان شاالله بیان و مشکل رو حل کنن.

نظر

• نوشته اصلی توسط sotwitb نمایش پست ها
                  من از سایت آقا حسین یه گیفت کارد 10 دلاری خریدم. اما ارور میده که کد معتبر نیست. بار اول هم نیست از ایشون خرید کردم. هیچوقت مشکل نداشتم تا قبل از این سری.
                  اما متاسفانه نه ایمیل جواب میدن. نه شماره ی همراه ثابتشون رو. شماره ی ایرانسلی هم که تو سایتشون گذاشتن خاموش هست.

من همه ی گیفت کاردهام رو تا امروز از ایشون گرفتم. اما این سری به مشکل خورده و چون تو این مدت نتونستم باهاشون ارتباط داشته باشم، خواستم اینجا بگم، که تا وقتی در دسترس نیستن، دوستان دست نگه دارن از خرید، تا ان شاالله بیان و مشکل رو حل کنن.
                  ممنون از پیگیری آقا حسین. مشکل من حل شد.

نظر

• فروش گیفت کارت آیتونز

خريد اپل ايدي كه تو سايتتون زدين هنوزم هستش؟
                    فقط يه ايميل ميخاد كه بديم و هزينه اش؟

اسم اپل ايديمون چجوري ميشه؟ با ايميلي كه داديم هستش؟

ویرایش توسط King PDA : https://i-phone.ir/forums/member/3727-king-pda در ساعت 01-02-2016, 06:03 PM

نظر

• قیمت ده دلاری همینه که توی پست اول هست؟
                      و شماره حساب لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                        خريد اپل ايدي كه تو سايتتون زدين هنوزم هستش؟
                        فقط يه ايميل ميخاد كه بديم و هزينه اش؟

اسم اپل ايديمون چجوري ميشه؟ با ايميلي كه داديم هستش؟

سلام
                        بله هنوز هست. ایمیل میدید و ساخته میشه.

نوشته اصلی توسط << 3A3AK >> نمایش پست ها
                        قیمت ده دلاری همینه که توی پست اول هست؟
                        و شماره حساب لطفا
                        سلام
                        یک تغییری داشته که تو پست اول درج خواهد شد.

نوشته اصلی توسط sotwitb نمایش پست ها

سلام
                        احتمالا اون روز دسترسی نداشتم ولی بهرحال مشکلتون حل شده و ممنون از اطلاع رسانیت.
                        ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 12-02-2016, 07:13 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط sotwitb نمایش پست ها
                          من از سایت آقا حسین یه گیفت کارد 10 دلاری خریدم. اما ارور میده که کد معتبر نیست. بار اول هم نیست از ایشون خرید کردم. هیچوقت مشکل نداشتم تا قبل از این سری.

نوشته اصلی توسط sotwitb نمایش پست ها

سلام
                          چندروزی بود که تهران نبودم. احتمالا برمیگرده به همون موقع
                          بهرحال ممنون که اطلاع دادید مشکلتون حل شده.
                          روز خوش

نظر

• منم یه بار از جناب یزدانی عزیز خرید داشتم کاملا راضی هستم ایشون فروشنده قابل اعتمادی هستند !

نظر

صبر کنید ..
                            X