اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

فروش گیفت کارت آیتونز

Collapse
این تاپیک بسته شده است
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• فروش گیفت کارت آیتونز

سلام

بنده قصد فروش گیفت کارت آیتونز آمریکا و برنامه های اپل بصورت تکی را را در این تاپیک دارم.
    گیفت کارت ها همگی برای کشور آمریکا هستند و کد کارت فیزیکی ( اسکن کارت ها نیز تقدیم می شوند)

اکانت هیچ کسی بسته نخواهد شد چرا که کد ها همگی برای کارت های فیزیکی هستند و اسکن کارت در صورت نیاز تقدیم مشتری خواهد شد .

قیمت ها عبارتند از :

فروش آیتونز گیفت کارت آمریکا بهمراه اسكن كارت

۱۰ دلاری = 35.5 هزار تومان - موجود است

۱۵ دلاری =51 هزار تومان - موجود است

۲۵ دلاری = 84 هزار تومان - موجود است

۵۰ دلاری = 168 هزار تومان - موجود است

۱۰۰ دلاری = 336 هزار تومان - موجود است

----------
    جهت اعتبار : بنده چند سالی هست که اینجا آیتونز کارت میفروشم و خدا رو شکر همه راضی بودند . هیچ اکانتی بسته نشد و هیچ مشکلی نظیر از قبل استفاده شدن کد و .. هم نبوده و نخواهد بود.
    امیدوارم الان نیز همچون پیش بتوانم رضایت شما را جلب کنم.
    تشکر فراوان از مدیریت محترم

شماره همراه:
    ۰۹۱۲۲۵۹۸۸۲۹

yahoo ID : hosseinyz

ارادت فراوان
    ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 12-02-2016, 07:14 PM دلیل: ویرایش قیمت و افزودن توضیحات

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

شماره حساب

سلام,شماره حساب رو لطف میکنید در ضمن باید دوباره اکانت بسازیم یا روی اکانتی که توی ایتونز داریم میشه شارژ کرد؟(مدت زمان ارسال اکانت چقدر هست؟)مرسی

نظر

اخرین قیمتی که میتونید ۱۵ دلاری رو بدین چقدره؟

نظر

باتشكر از حسين عزيز كه باز خدمات گيفت كارت را از سرگرفت
        لطفا اگر تخفيفي ميخواين بديد درپست اول ذكرنماييد تا دوستان نخوان در هر پست بگن قيمت اخرو بفرست كه بعيد ميدونم قيمت اول و اخري داشته باشه

نظر

من اکانتم برای انگلیس هست مشکل ایجاد نمیکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_ipad2 نمایش پست ها
            من اکانتم برای انگلیس هست مشکل ایجاد نمیکنه؟
            شما نمیتونید از گیفت کارت امریکا برای اکانتتون استفاده کنید

نظر

نوشته اصلی توسط ernesto نمایش پست ها
              شما نمیتونید از گیفت کارت امریکا برای اکانتتون استفاده کنید
              یعنی بی خیال شم یا برم یه اکانت دیگه بسازم ؟
              برای این اکانتم مشکل درست نمیکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                یعنی بی خیال شم یا برم یه اکانت دیگه بسازم ؟
                برای این اکانتم مشکل درست نمیکنه؟
                مشکل که درست نمیکنه برای اکانت ، اما یعضی جاها یکمی اذیت میشید. مثلا برنامه اگر براش update اومد باید هر برنامه را با همون اکانت login کنید و سپی update کنید. یا موقعی که از اوصل mac یا windows نصب کنید باید هر دوتا اکانت را Authorize کنید و از این جور دردسر ها.
                " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

اگه کشورمو عوض کنم مشکلی پیش نمیاد؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_ipad2 نمایش پست ها
                    اپل اي ديت بسته ميشه سر همين موضوع من يك مكافاتي داشتم كه نگو يك ايميل جديد بساز خودت راحت كن

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad_iPad2 نمایش پست ها
                      تا وقتی که تمام اعتبارتو تمام نکنی نمیتونی کشورتو عوض کنید! باید بشه 0.0$
                      و نمیشه طوری پول را خرج دقیق 0.0$ بمونه! باید به apple ایمیل بزنید و بگید اعتبار را ار بین ببره. و Apple هم در جواب میگه با درخواست شما موافقت میشه ولی تمام برنامه هایی که خریدید یا از بین میره یا دیگه update نمیشه(چون خودم این کارو نکردم ونمیدونم واقعا چه بلایی سره برنامه ها میاره) ، که در واقع میشه گفت هیچ فرقی نداره با اینکه یک اکانت دیگه بسازید.
                      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

من تا گیفت کارت نخریده بودم شما میتونی برام یه ای دی جدید بسازی من همون اولشم که اینو ساختم گیر داشتم الانم اومدم بسازم به ارور خوردم کمکم میکنید ؟

نظر

نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                          اپل اي ديت بسته ميشه سر همين موضوع من يك مكافاتي داشتم كه نگو يك ايميل جديد بساز خودت راحت كن
                          متاسفانه من قبل اینکه این پیام شما رو ببینم عوش کردم الان دیگه اپ استور رو باز نمیکنه

نظر

چه پیغامی بهتون میده ؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohammadmdm نمایش پست ها
                              سلام,شماره حساب رو لطف میکنید در ضمن باید دوباره اکانت بسازیم یا روی اکانتی که توی ایتونز داریم میشه شارژ کرد؟(مدت زمان ارسال اکانت چقدر هست؟)مرسی
                              سلام

نه نمی خواد اکانت دوباره بسازید همون رو اگر آمریکا نیست change country کنید کافیه.

ولی با توجه به بسته شدن اکانت ها سر payment info بهتره ریسک نکنید و اکانت جدید بسازین.

زمان فرستادن گیفت کارت هم اگر آنلاین باشم که هستم همان لحظه بعد از ارسال مشخصات واریزی براتون ارسال می کنم.

شماره حساب نیز برای شما پ.خ می شود.
                              ارادت
                              ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 02-06-2012, 08:13 PM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

صبر کنید ..
                              X