اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آپدیت از 4.2.1 به 4.3.3 و مشکل error 3491

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آپدیت از 4.2.1 به 4.3.3 و مشکل error 3491

من وقتی میخوام این اپدیت رو تو ایتونز انجام بدم error 3491 میده، تو نت هم گشتم دیدم که انگار باید فایل hosts رو دستکاری کنم که چیزی از apple توش باشه یا نباشه(هر جا یه چیزی نوشته بود) هر کردوم رو که امتحان کردم نشد که نشد...کسی میتونه منو راهنمایی کنه که مشکل از کجاست؟

دارید؟shsh

Sent from my iPad using Tapatal
    Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

راستش خیلی وقته با آیپد کار نکردم ولی نه ندارم. حتما به اون نییازه؟ راه دیگه ای نداره؟

نظر

احتمالا منظور شما ارور ۳۱۹۴ باید باشه ... درسته ؟
        اگه همینطوره و shsh ندارید نمیتونید به فرموری که مد نظر شماست برید . به ۵.۱.۱ آپدیت کنید . جیلبریک هم میشه
        نگران فردایت نباش ...
        خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست ...
        ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او قرنهاست که خدایی میکند ...
        اعتماد کن به خدایی او ... !

نظر

شما به 5.1.1 ریستور کن که اگه جیلبریک هم خواستی میتونی انجام بدی.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

پس این همه تو سایتها زدن سر کاری بود ؟! حالا من شنیدم که ورژن 5.1 واسه ایپد 1 خیلی سنگینه و خفن کند میکنه دستگاه رو...درسته؟

نظر

راستش من ایپد ۱ ندارم ولی فکر نکنم کند بشه. شما فکر کنم بتونی با iFaith از دستگاهت SHSH بگیری. ازش استفاده و بعد ریستور کن به 5.1.1 و اگه خوشت نیومد کاستوم فرمور بساز و ریستور کن به 4.3.3

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

میشه همینجوری برم به 4.3.3 از این روش که گفتید دیگه اپدین تکنم به 5؟

نظر

نوشته اصلی توسط aiat_gamer نمایش پست ها
                  پس این همه تو سایتها زدن سر کاری بود ؟! حالا من شنیدم که ورژن 5.1 واسه ایپد 1 خیلی سنگینه و خفن کند میکنه دستگاه رو...درسته؟
                  گفته هاي توو سايت ها سر كاري نيست . چون يه دليل ارور 3194 فايل هاسته و بايد اديت بشه . اما اين ارور رو در صورت نداشتن shsh هم ميده.
                  بعيد ميدونم با ريستور آيپد 1 به 5.1.1 به مشكل بر بخورين .
                  به هر حال شما چاره هي ندارين جز ريستور به 5.1.1 و يا ورژن هايي كه توو سيديا shsh شون رو داريد .

اگه با 5.1.1 فكر ميكنيد مشكل داريد با ifait مجدد به 4.2.1 ريستور كنيد : http://www.i-phone.ir/forums/thread45896.html

نظر

صبر کنید ..
                  X