اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپلیکیشن معرفی روستا !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپلیکیشن معرفی روستا !

سلام
    من می خوام یه اپلیکیشن درست کنم که روستای پدریم رو که جای بسیار با صفایی هست به اونایی که اهل مسافرت توی ایران خودمون هستن معرفی کنه .
    در واقع یک سری متن و تاریخچه و عکس هست .
    خودم هیچ اطلاعی از برنامه نویسی برای آیفون ندارم ولی اگه راهنماییم کنید که چطور این کارو بکنم و از کجا شروع کنم ؟

مثلا یه اپی دیدم در مورد معرفی دوبی خیلی ساده بود برخی حاهی دیدنی و اسمی محل های دیدنی با عکس و توضیحات مختصر .

وقتی شما اطلاعی از برنامه نویسی آیفون نداشته باشید هر کی هم به شما بگه چیکار کنید بازم متوجه نمیشید . بهتر هست قبل از شروع ساخت برنامه آموزش های لازم رو بخونید .

نظر

نوشته اصلی توسط momeks نمایش پست ها
      وقتی شما اطلاعی از برنامه نویسی آیفون نداشته باشید هر کی هم به شما بگه چیکار کنید بازم متوجه نمیشید . بهتر هست قبل از شروع ساخت برنامه آموزش های لازم رو بخونید .
      بله سوال من برای این بود که بدونم چه چیزایی رو باید یاد بگیرم
      یک وقت هست شما می خواید یه وبلاگ راه اندازی کنید در نتیجه لازم نیست برید یه طراح وب سایت بشید و چند زبان برنامه نویسی یاد بگیرید ! منم نمی خوام برنامه نویس بشم می خوام برای رسیدن به هدفی که دارم و توضیح دادم چیه به چه مقدار اطلاعات و مهارت نیاز دارم . یعنی برای راه اندازی اون وبلاگ ساده از چه راهی باید برم . و همینطور بسنجم ببینم اصلا می تونم یا نه و چقدر انرژی و زمان نیاز داره . اصلا ارزش داره این کارو بکنم یا نه .
      ویرایش توسط minia : https://i-phone.ir/forums/member/94185-minia در ساعت 01-06-2012, 05:49 PM

نظر

نوشته اصلی توسط minia نمایش پست ها
        بله سوال من برای این بود که بدونم چه چیزایی رو باید یاد بگیرم
        یک وقت هست شما می خواید یه وبلاگ راه اندازی کنید در نتیجه لازم نیست برید یه طراح وب سایت بشید و چند زبان برنامه نویسی یاد بگیرید ! منم نمی خوام برنامه نویس بشم می خوام برای رسیدن به هدفی که دارم و توضیح دادم چیه به چه مقدار اطلاعات و مهارت نیاز دارم . یعنی برای راه اندازی اون وبلاگ ساده از چه راهی باید برم . و همینطور بسنجم ببینم اصلا می تونم یا نه و چقدر انرژی و زمان نیاز داره . اصلا ارزش داره این کارو بکنم یا نه .
        شما فلش بلدید؟ مک دارید یا ویندوز؟

اگر فلش بلد باشید نصف مشکل حل شده

نظر

دوستان برنامهای نیست که متن و همه کاراش رو یه برنامه نویس کرده باشه و کد هارو بده ، و بقیه فقط اطلاعات مثه متن و عکس هاش رو ویرایش کنن ؟ مثلا هرکسی یه چیزی رو که اطلاع داره با استفاده از اون کد ها و برنامه معرفی کنه و مجانی بذاره رو اپ استور

نظر

فلش یه مقدار کمی بلدم . flash mx . قدیما مد بود توی وبلاگ ها چیزایی با فلش درست می کردن و می ذاشتن . منم درست کردم . مثل کلیپ و یه سری انیمیشن های ابتدایی . مک ندارم .

نظر

میتونن از سورس کد هایی که هست استفاده کنن باید بگردن تا یک چیز بدربخور پیدا بشه !
              مثلاً الان سورس کد برنامه پَ نَ پَ رو سازندش برای عموم گذاشته ( البته زیاد بدرد کار شما نمیخوره )

همونطور که قبلاً گفتم انتشارات جنگل یکی از کتاب های مرجع برنامه نویسی ایفون رو ترجمه کرده که کامل از ابدتا همه چیز رو توضیح داده ( طبق ادعای نویسنده نیاز به بلد بودن برنامه نویسی از قبل نیست )

نظر

سورس کدها رو از کجا باید پیدا کنیم ؟ برنامه ی خارجی با گرافیک خوب واسه این کار نیست فارسی بشه ؟

نظر

برنامه ای که بخواید با فلش بنویسید نیازمند بلد بودن Action Script 3.0 هست نه MX ولی بازم چون کار خاصی نمیخواید برنامتون بکنه میتونید با کلاسهای آماده ادوبی فلش کار کنید.

این نسخه رو نصب کنید ---> Adobe Flash CS5.5

و بعد موقع ساخت پروژه جدید AIR for iOS رو انتخاب کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط parham7 نمایش پست ها
                    سورس کدها رو از کجا باید پیدا کنیم ؟ برنامه ی خارجی با گرافیک خوب واسه این کار نیست فارسی بشه ؟
                    از هرجا ! بیشتر در فروم های مخصوص برنامه نویسی !
                    شما به راحتی با اغییرات جزئی در سورس کد میتونید ازش استفاده کنید زبان فرقی نداره ! ( زبان فارسی یا انگلیسی یا .... رو میتونید دستی نوشته های مورد نظر رو پاک کنید و دوباره بنویسید و اصلاً کار خاصی نداره ! )

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                      برنامه ای که بخواید با فلش بنویسید نیازمند بلد بودن action script 3.0 هست نه mx ولی بازم چون کار خاصی نمیخواید برنامتون بکنه میتونید با کلاسهای آماده ادوبی فلش کار کنید.

این نسخه رو نصب کنید ---> adobe flash cs5.5

و بعد موقع ساخت پروژه جدید air for ios رو انتخاب کنید.
                      فکر می کنم اینو می تونم انجام بدم اگه وقت بذارم .
                      بعد یه سوال دیگه برای اپ های مجانی باز باید سالی 99 دلار رو داد ؟

نظر

برای ساخت اکانت دولوپر با امکان ثبت برنامه و استفاده از امکانات جانبیش ساللنه باید ۹۹$ بدید ولی خوب شما میتونید با یکی که اکانت دولوپر داره هماهنگ کنید برنامه رو براتون ثبت کنه ! ( فرقی نداره برنامه ای که مینویسید مجانی قرار بدید یا پولی در هر صورت ثبت برنامه نیاز به اکانت دولوپر داره )

نظر

کار خاصی نداره ؛ فریم ها رو میسازید توی هر کدوم دو تا Button تعریف میکنید بعدش از دستورات آماده برای رفتن به صفحه قبل و بعد استفاده میکنید.

منو هم با دستوری که به فرم خاصی بره میتونید درست کنید.

همونطور هم که دوستان اشاره کردند بهتره با یکی از دوستان که اکانت دولپر داره هماهنگ باشید

نظر

صبر کنید ..
                          X