اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع مشکل نبود facetime در iDevice ها

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رفع مشکل نبود facetime در iDevice ها

این مساله چندین و چند بار در جاهای مختلف پرسیده شده و جواب داده شده اما تاپیک مشخصی برای رجوع بهش توی انجمن نیست برای همین گفتم یک بار این تاپیک رو ایجاد کنم تا اگر کسی این مشکل رو داشت راحت تر پیدا کنه!

مشکل : دستگاه من (شامل iPhone ٬ *iPod و یا iPad ) کلا فاقد facetime هست نه در صفحه اصلی (برای ipad و iPod) و نه در contacts.

پاسخ : دستگاه هایی که سریال نامبر اونها نشان دهنده این باشه که سفارش خاورمیانه هستند (به طور خاص امارات ٬ مصر*٬ عربستان سعودی و قطر ) امکان استفاده از facetime رو ندارند چون به درخواست این کشور های شرکت apple این قابلیت رو از این دستگاه ها حذف کرده.

راه حل : برای اضافه کردن facetime به این دستگاه ها شما نیاز دارید که دستگاهتون رو jailbreak کنید*(در غیر اینصورت هیچ راهی برای اضافه شدن این قابلیت وجود ندارد) و بعد از اون به طریق زیر عمل کنید!

- سورس iphoneislam رو به cydia اضافه کنید : وازد برنامه cydia بشین ٬ به قسمت sources برید گزینه Edit و بعد Add رو بزنید و آدرس iPhoneIslam Repo رو وارد کنید.

- از سورس اضافه شده برنامه FaceTime Hacktivator رو نصب کنید (برنامه حجم خیلی کمی داره و برای پاک کردن اون هم مشکلی نخواهید داشت

- دستگاه رو Reboot کنید و از facetime لذت ببرید

دقت کنید که برای iphone برنامه ی جدایی با نام facetime اضافه نمیشه و شما باید از طریق contacts تون با کسی که میخواین تماس برقرار کنید

سلام
    من ایفون 5دارم مال هیچ کدوم ازکشورهایی که گفتین نیست...من سه روزفیستایم روگوشیم داشتم الان دوروزیهونیستش نه تو ستینگ نع توایکونا ....ممنون میشم راهنماییم کنید

نظر

صبر کنید ..
    X