اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل هنگ در Mac

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مشکل هنگ در Mac

سلام
    من چند وقته آهنگ میزارم پخش شه یهو ۱۰ تا ۲۰ ثانیه آهنگ قطع میشه و آیتونز هنگ میکنه
    همین مشکلو با vlc هم موقع پخش فیلم هم دارم
    با یاهوو هم مشکل دارم pm که میاد بعضی اوقات هنگ میکنه هیچی نشون نمیده
    کلا بعضی اوقات کل سیستم فریز میشه معلوم نیست چشه ! به 10.7.4 هم ارتقاع دادم گفتم شاید درست شه ولی هیچ فرقی نکرد.

مربوط به چیز خاصی نیست٬

یا سیستم شما ممکنه ضعیف باشه و توانایی اجرای همزمان چند برنامه رو نداشته باشه.

یا ممکنه برنامه زیاد روی مکتون نصب کرده باشید که به فایل های اصلی مک صدمه زده باشه.

و اگر خیالتون راحت میشه کلا لاین این مشکل هنگ کردن رو داره٬ رو سیستم هایی که رم کمتری دارن مشهود تر هست.

به نظرم یکبار ریستور کلی بکنید٬ یعنی ریکاوری رو به شکلی انجام بدید که هارد یکبار فرمت بشه چون با آپدیت ها حل شدنی نیست مشکل شما.

نظر

ram 4 گیگ هست و حدود ۲ گیگش free space*!!
      لاین رو هم من از شهریور تا به الان دارمش تازه همین ۲ هفته پیش این مشکل برام درست شده !
      MD723 فکر نمیکنم مشخصات سخت افزاریش پایین باشه !!
      برنامه ها هم چیزی باز نیست که بخواد باعث همچین مشکلی بشه !

نظر

پس از آپدیت به ورژن جدید ۱۰.۷.۴ شدیدا مشکل هنگ کردن مک بوک رو دارم و این موضوع باعث ناراحتی من شده چون تا قبل از آپدیت این مشکل رو نداشتم و تمام برنامه ها به درستی کار میکرد. الان آنقدر هنگ میکنه که وقتی آی فوتو رو باز میکنم هم بعضی وقتی هنگ میکنه.

مخصوصا در این برنامه ها
        Parallels
        iPhoto
        iLife

و بعضی وقتها مجبور میشم با نگه داشتن کلید پاور دستگاه رو خاموش کنم.
        ویرایش توسط ccpj_uk : https://i-phone.ir/forums/member/16552-ccpj_uk در ساعت 06-06-2012, 03:40 PM

نظر

صبر کنید ..
        X