اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تبدیل آیفون به usb فلش درایو !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تبدیل آیفون به usb فلش درایو !

برنامه جدیدی به اسم USB Drive عرضه شده که میشه ، آیفون رو بدون نصب هیچ برنامه ای روی کامپیوتر مثل یک فلش مموری استفاده کردی .
    ابتدا وارد سیدیا شید و سورس زیر رو اد کنید :

کد:
    http://apt.dmytro.me
    بعد از اد کردن سورس ، وارد سورس شید و برنامه USB Drive رو نصب کنید :

بعد از نصب ، برنامه رو باز کنید و قسمت Create Disk رو انتخاب کنید .

سپس سایز درایوتون رو انتخاب میکنید و گزینه Create بزنید تا شروع به ساخت درایو کنه ،

بعد از ساخته شدن فضای موجود شما 3تا گزینه دارید که میتونید به دلخواه انتخاب کنید :

Drive + iTunes : با انتخاب کردن این مد ، درایو USB جایگزین ، پروتکل انتقال عکس ها میشه و همزمان میتونید با آتیونز مثل همیشه فایل هاتون رو سینک کنید و.... اما این مد تو windows کار نمیکنه

Drive Only : با انتخاب این گزینه ، ویندوز قادر به شناخت فلش درایو میشه اما دیگه نمیتونید با ایتونز فایل سینک کنید .

Default : این امکان هم میتونید از همگی امکانات استاده کنید ،هم با آیتونز سینک کنید هم فلش درایور داشه باشید .

بعد از انتخاب مد مورد نظر گزینه ریستارت برای شما ظاهر میشه که باید آیفون رو ریستارت کنید :

سپس میتونید آیفون رو به صورت یک فلش مموری در بیارید و فایل هاتون رو کپی کنید .

ویرایش توسط Momeks : https://i-phone.ir/forums/member/108-momeks در ساعت 04-10-2009, 02:26 AM

ایووووووولللللللللللللللللللللللللللللل

نظر

مدتهاست که منتظر چنین نرم افزاری بودم. پس بالاخره ساخته شد!

نظر

دوستان ميتونند اين برنامه رو روی سورس سايت قرار بدن ؟
        چون از اين به بعد هر بار که تغيير فريمور ميديم نخواد به اين دنباله اين سورس بگرديم :d

نظر

اقا این برنامه نسخه بتا هستش و نسخه کاملش هنوز ریلیز نشده و از انجا که نسخه های بتا دارای باگهای زیادی هستند ممکن هستش به گوشی هم آسیب برسونن!
          من که فعلا از نصبش پرهیز میکنم تا نسخه کاملش بیرون بیاد!

نظر

اين هم از فايل Deb اش براي واي فاي ندارها ...

دانلود

نظر

خداییش با اومدن ورژن 3 دیگه چع مشکلی از آیفون بود که حل نشد؟"؟؟
              دست تمام developer های عزیز درد نکنه

نظر

برای اینکه بتونید تو Windows بین Mass Storage و iTunes سوئیچ کنید، تنظیمات رو روی Drive+iTunes قرار بدید.
                حالا هر وقت خواستید سوئیچ کنید مسیر زیر رو برید:

کد:
                Device Manager > Universal Serial Buss Controllers
                اگر سیستم گوشی رو بصورت Mass Storage شناخته بود بر روی USB Mass Storage Device کلیک راست کنید و Update Driver Software رو انتخاب کنید. سپس بصورت دستی از لیست پیش رو Apple Mobile Device USB Driver رو انتخاب کنید.

اگر سیستم گوشی رو بعنوان iPhone شناخته بود بر روی Apple Mobile Device USB Driver کلیک راست کنید و Update Driver Software رو انتخاب کنید. سپس بصورت دستی از لیست پیش رو USB Mass Storage Device رو انتخاب کنید.

سوئیچینگ کمی طول میکشه ولی نگران نباشید همه چیز تحت کنترله!

نظر

نوشته اصلی توسط Ameer نمایش پست ها
                  برای اینکه بتونید تو Windows بین Mass Storage و iTunes سوئیچ کنید، تنظیمات رو روی Drive+iTunes قرار بدید.
                  حالا هر وقت خواستید سوئیچ کنید مسیر زیر رو برید:

کد:
                  Device Manager > Universal Serial Buss Controllers
                  اگر سیستم گوشی رو بصورت Mass Storage شناخته بود بر روی USB Mass Storage Device کلیک راست کنید و Update Driver Software رو انتخاب کنید. سپس بصورت دستی از لیست پیش رو Apple Mobile Device USB Driver رو انتخاب کنید.

اگر سیستم گوشی رو بعنوان iPhone شناخته بود بر روی Apple Mobile Device USB Driver کلیک راست کنید و Update Driver Software رو انتخاب کنید. سپس بصورت دستی از لیست پیش رو USB Mass Storage Device رو انتخاب کنید.

سوئیچینگ کمی طول میکشه ولی نگران نباشید همه چیز تحت کنترله!
                  دوست عزیز مال منو USB Mass Storage Device میشناسه ولی تو اون لیستی که شما گفتی من Apple Mobile Device USB Driverنمیبینم فقط همو یک گزینه usb mass storage هستش . لطفا کمک کنید من نیاز دارم به استفاده از این نرم افزار .

نظر

نوشته اصلی توسط mehdi keshvari نمایش پست ها
                    دوست عزیز مال منو USB Mass Storage Device میشناسه ولی تو اون لیستی که شما گفتی من Apple Mobile Device USB Driverنمیبینم فقط همو یک گزینه usb mass storage هستش . لطفا کمک کنید من نیاز دارم به استفاده از این نرم افزار .

iTunes باید رو سیستمت نصب شده باشه!

نظر

نسخه 9 نصب هستش ولی بازم نمیشناسه
                      یعنی اینکه اگر من ببرم اینو بزنم به یک سیستمی که روش itunes نصب نباشه نمیشناستش . ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Ameer نمایش پست ها
                        iTunes باید رو سیستمت نصب شده باشه!
                        اصلآ هم نیاز به نصب itunes نیست و بدوئن اون کاملآ کار میکنه بدون مشکل

نظر

بابا من هر کاری میکنم نمیشناستش .
                          نه روی لپتابم نه روی کامپیوترم
                          رو کامپیوتر که آیتیونز نصب فقط میفهمه که storage massبهش وصل شده ولی تو mycomputer خبری اززش نیست . please help

نظر

الان تست کردم عالی کار می کنه دوستان درست متوجه شدم وقتی درایو و ایتونز را اتخاب می کنیم همه فضا متعلق به هر دوشون می شه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط in$pire نمایش پست ها
                              اصلآ هم نیاز به نصب itunes نیست و بدوئن اون کاملآ کار میکنه بدون مشکل
                              عزیزم! اگه بخوای سوئیچ کنی لازمه نصب باشه

نظر

صبر کنید ..
                              X