اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

error هنگام نصب برنامه رو گوشیه جیلبرک نشده

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• error هنگام نصب برنامه رو گوشیه جیلبرک نشده

سلام خدمت همه ی اساتید و دوستان
    من Iphone 4 با ios ورژن 5.1.1 جیلبرک نشده دارم ، وقتی در حال نصب برنامه ها روی گوشی هستم این پیغام میاد

وقتی هم یوزر و پسورد رو میزنم این پیغام میاد ، حتی پسورد App ID رو عوض کردم اما باز هم همین پیغام میاد

باید چیکار کنم ؟!!!!

حداکثر میشه 5 کامپیوتر رو authorize کرد. از آیتونز برید منو store و گزینه deautherize this computer رو انتخاب کنید تا فقط همین کامپیوتر رو از اون حداکثر 5 تا حذف کنه. اما اگه میخواین از همین سیستم استفاده کنید باید یکی از سیستمهای قبلی رو این روش براش انجام بدید.
    البته فکر کنم یه راهی هست بشه همه 5 تا سیستم رو deautherize کرد اما هرچی فکر میکنم یادم نمیاد!! انگار تو اکانت آیتونز میشد! شایدم اشتباه میکنم.

راستی نیازی به تاپیک جدا نبود. سرچ میکردید حتما مورد مناسب پیدا میکردید.
    ویرایش توسط HusseinR : https://i-phone.ir/forums/member/54981-husseinr در ساعت 31-05-2012, 04:46 PM
    .There is no knowledge that is not power

نظر

برو رو اسم اپل ای دیت کلید کن بعد تو صفحه ای که میاد deautherize کن تمام کامپیوتر هارو درست میشه

نظر

نوشته اصلی توسط viano نمایش پست ها
        برو رو اسم اپل ای دیت کلید کن بعد تو صفحه ای که میاد deautherize کن تمام کامپیوتر هارو درست میشه
        مرسی ؛ همین کار رو کردم و مشکل حل شد ، باز هم از راهنماییتون ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط husseinr نمایش پست ها
          حداکثر میشه 5 کامپیوتر رو authorize کرد. از آیتونز برید منو store و گزینه deautherize this computer رو انتخاب کنید تا فقط همین کامپیوتر رو از اون حداکثر 5 تا حذف کنه. اما اگه میخواین از همین سیستم استفاده کنید باید یکی از سیستمهای قبلی رو این روش براش انجام بدید.
          البته فکر کنم یه راهی هست بشه همه 5 تا سیستم رو deautherize کرد اما هرچی فکر میکنم یادم نمیاد!! انگار تو اکانت آیتونز میشد! شایدم اشتباه میکنم.

راستی نیازی به تاپیک جدا نبود. سرچ میکردید حتما مورد مناسب پیدا میکردید.

مرسی از راهنماییتون
          کلی سرچ گردم تو فروم اما چون نتیچه نگرفتم تاپیک جدید زدم
          در هر صورت شرمنده و ممنون

نظر

صبر کنید ..
          X