اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

CDMA or GSM...!?

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط alidav286 نمایش پست ها
    بزار برات ساده بگم سیستم gsm همون سیستم سیم کارت هست که تو ایران و تمام کشور ها رواج داره و شما سیم کارت میندازید و استفاده میکنید
    سیستم cdma فقط در حال حاظر شرکت ورایزون استفاده میکنه
    و دستگاه های cdma سیم کارتی نمخورد ولی با این سیستم به دکل هی خاص خودش که فقط واریزون هست کار مکینه
    و ایپد کلا انلاک هست
    اینم که براتون میارن چون 4g هست پس gsm هست
    خیلی ممنون

یه سوال : تو مدل های ورایزون، نمیشه سیم کارت ایرانسل یا همراه اول انداخت، یا میشه بندازی ولی کار نمیکنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط NEO_BB نمایش پست ها
      خیلی ممنون

یه سوال : تو مدل های ورایزون، نمیشه سیم کارت ایرانسل یا همراه اول انداخت، یا میشه بندازی ولی کار نمیکنه؟
      اگر این پست رو با دقت بخونید متوجه میشید:

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
      جهت تشخیص مدل CDMA و GSM آیپد ها:
      برای آیپد۲:
      iPad2,2: مدل GSM هست و درگاه سیمکارت داره.
      iPad2,3: مدل Verizon هست و درگاه سیمکارت نداره. ( Built-in هست)
      برای آیپد۳ (آیپد جدید ۲۰۱۲):
      iPad3,2: مدل GSM هست و درگاه سیمکارت داره.
      iPad3,3: مدل Verizon هست و درگاه سیمکارت داره.
      در حال حاضر فقط و فقط برای آیپد نسل سوم هیچ فرقی نمیکنه که شما آیپد Verizon بگیرید یا AT&T. هر دو توی ایران کار میکنه و میتونید باهاش از سیمکارت های داخل کشور استفاده نید.

تنها فرقشون هم توی فرمویر هست که باید هنگام دانلود، فرمویر مدل خودتون رو دانلود کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط peymayesh نمایش پست ها
        اگر این پست رو با دقت بخونید متوجه میشید:
        جفتشون می خوره ولی مثل اینکه مدل Verizon مشکلاتی توی ایران داره چون این مدل توی امریکا استفاده میشه

در حال حاضر فقط و فقط برای آیپد نسل سوم هیچ فرقی نمیکنه که شما آیپد Verizon بگیرید یا AT&T. هر دو توی ایران کار میکنه و میتونید باهاش از سیمکارت های داخل کشور استفاده نید.

تنها فرقشون هم توی فرمویر هست که باید هنگام دانلود، فرمویر مدل خودتون رو دانلود کنید.
        فکر کنم فرق میکنه چون اگه دو تا پست بالاتر رو نگاه کنید می بینید که یکی از کاربرا گفته :فقط تنها بدیش این که سیم کارت باید بندازی تو گوشی اینترنتش فعال کنی بعد بندازی تو آیپد(توی مدل Verizon)

نظر

من یکی که به لطف دوستان یه سری چیزا رو فهمیدم ولی کاملا جواب هامو نگرفتم
          منظورتون از شکل T که باید بهش توجه کنیم اینا هستن

یه چیزی اگه بخوامnew ipad 4/ gsm بگیرم روی جعبه این مشخصات iPad 3g/4g AT&T رو حتما می نویسه دیگه؟

نظر

فکر کنم فرق میکنه چون اگه دو تا پست بالاتر رو نگاه کنید می بینید که یکی از کاربرا گفته :فقط تنها بدیش این که سیم کارت باید بندازی تو گوشی اینترنتش فعال کنی بعد بندازی تو آیپد(توی مدل Verizon)
            خوب هر سیمکارتی رو باید اول فعال کنید و بعد توی آیپد ازش استفاده کنید!
            دفعه اول میندازین توی یه گوشی و فعالش میکنید و بعدش دیگه از توی خود آیپد میتونید با استفاده از commander دستورات اپراتور رو استفاده کنید:
            http://www.i-phone.ir/forums/thread70061.html

من یکی که به لطف دوستان یه سری چیزا رو فهمیدم ولی کاملا جواب هامو نگرفتم
            منظورتون از شکل T که باید بهش توجه کنیم اینا هستن

یه چیزی اگه بخوامnew ipad 4/ gsm بگیرم روی جعبه این مشخصات iPad 3g/4g AT&T رو حتما می نویسه دیگه؟
            بله، هر ۶ طرف بسته بندی T شکل هست.
            بله. برای GSM نوشته AT&T و برای CDMA مینویسه Verizon.

نظر

برای تشخیص cdma از gsm پشت چعبه آیپد اونچایی که داخل مربع نوشته 16 یا 32 یا 64 کنارش یه مربع دیگه است اگه نوشته 4g ، جی اس امه اگه عکس دکل مخابراتی داره یعنی cdma .

نظر

سلام.
                دوستان من آیپدم رو تازه عوض کردم. این یکی پشتش به جای 4G عکس دکل کشیده و وقتی هم با iTools باز میکنم میزنه ipad new cdma.
                آما سیم کارت ایرانسل رو به خوبی شناخت و بدون فعال کردن به اینترنت وصل شد.
                الان میخوام firmware رو دانلود کنم، CDMA یا GSM؟

نظر

CDMA or GSM...!?

نوشته اصلی توسط spreadboy نمایش پست ها
                  سلام.
                  دوستان من آیپدم رو تازه عوض کردم. این یکی پشتش به جای 4G عکس دکل کشیده و وقتی هم با iTools باز میکنم میزنه ipad new cdma.
                  آما سیم کارت ایرانسل رو به خوبی شناخت و بدون فعال کردن به اینترنت وصل شد.
                  الان میخوام firmware رو دانلود کنم، CDMA یا GSM؟
                  خوب شما cdma رو دانلود كن.
                  cdma هم ميتونه سيمكارت بخوره
                  فقط يه تفاوتايي با gsm داره

متاسفانه بين بعضي از ايرانيا يه باور غلط از فرق cdma و gsm رواج پيدا كرده.

Sent from my iPhone 4 using tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط freston نمایش پست ها
                    خوب شما cdma رو دانلود كن.
                    cdma هم ميتونه سيمكارت بخوره
                    فقط يه تفاوتايي با gsm داره

متاسفانه بين بعضي از ايرانيا يه باور غلط از فرق cdma و gsm رواج پيدا كرده.

دوست عزیز میشه تفاوتشون رو بگی؟

نظر

CDMA or GSM...!?

نوشته اصلی توسط spreadboy نمایش پست ها
                      دوست عزیز میشه تفاوتشون رو بگی؟
                      اولين نكته و اشتباه اينه كه خيليا خيال ميكنن cdma سيمكارت نميخوره.درصورتي كه كاملا اشتباهه.جفتشون سيمكارت ميخورن.هر سيمكارتيم ميخورن.متاسفانه اين نوع مدل گوشي با گوشي لاك اشتباه گرفته ميشه.
                      گوشي هاي cdma از لحاظ سخت افزار داخلي با gsm تفاوت دارند.وهركدوم ويژگي خاص خودش رو داره.
                      بارزترين مشخصه گوشي cdma نسبت gsm اينه كه ميشه هنگام استفاده از داده اينترنتي تماس نيز برقرار كرد.اگه يه گوشي gsm به اينترنت سيمكارت وصل باشه هنگام تماس ارتباط اينترنت قطع ميشه ولي cdma نه.حالا خودت ميتوني امتحان كني.
                      بعضي امكانات مانند پشت خطي و دايورت و از اين دسته هم تو جفت گوشي ها متفاوته.كاربر در gsm بصورت دستي اينارو فعال ميكنه.اما تو cdma بصورت اتوماتيك فعاله

نظر

دوستان اشتباه نکنید
                        چی میگید که تفاوتی نداره
                        CDMA یک نوع سیستم مخابراته که مدل آیفون CDMA سیم کارت نمی خوره ولی آیپد می خوره. GSM هم یک نوع مخابرات دیگر هست. سیستم ایران هم GSM هست و شما باید GSM را دانلود کنید .

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
                        ویرایش توسط iAlireza : https://i-phone.ir/forums/member/57309-ialireza در ساعت 12-09-2012, 04:30 PM

نظر

من آیپد 64 ورایزون یا همون سی.دی.ام.آی دارم و به راحتی از جی چی آر اس دارم استفاده میکنم ، برام هیچ تفاوتی با جی اس ام نداره
                          فقط وقتی داری فریم ور دانلود میکنی فرق میکنه همین

یه سری مشخصات داخلیش هم فرق داره که زیاد مهم نی ، درگیر نکن خودتو

نظر

من الان آیپد ر وصل کردم به itools و میگه cdma/gsm به نظر شما ماله من الان کدم یکی از اینا هست
                            ممنون میشم دوستان جواب بدن

- - - - - - - - - -

من الان آیپد ر وصل کردم به itools و میگه cdma/gsm به نظر شما ماله من الان کدم یکی از اینا هست
                            ممنون میشم دوستان جواب بدن

نظر

سلام به همه
                              من امروز geekbench 2 رو دانلود کردم و دیدم مدل نیو آیپدم cdma هستش و جالب اینه یه مدت پیش با فریمور gsm ریستور کردم و هیچ مشکلی هم براش پیش نیومده. راستی تو سدیا نوشته ipad3 ‎ at‎&t. مگه cdma مخصوص واریزون نیست؟

نظر

نوشته اصلی توسط abbas.ir نمایش پست ها
                                سلام به همه
                                من امروز geekbench 2 رو دانلود کردم و دیدم مدل نیو آیپدم cdma هستش و جالب اینه یه مدت پیش با فریمور gsm ریستور کردم و هیچ مشکلی هم براش پیش نیومده. راستی تو سدیا نوشته ipad3 ‎ at‎&t. مگه cdma مخصوص واریزون نیست؟
                                فكر كنم at&t هم داره!

نظر

صبر کنید ..
                                X