اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش اورکلاک کردن cpu آیفون

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش اورکلاک کردن cpu آیفون

خوب با این روش که میگم میتونید cpu گوشی رو بالاتر ببرید تا سرعتش بهتر بشه
    ا. من فایلش رو خودم آماده کرده بودم هرچی گشتم ندیدمش اگر کارتون با این آموزش نشد بگید فایلشو بدم بهتون

من خودم 3g دارم این روش هم روی 3g تست شده برای 2g نمیدونم این فایل همینجاست یا نه ترجیحآ تست نکنید . البته من خودم پیشنهاد میکنم اصلآ تست نکنید من خودم هم 1 هفته تست کردم بعد بیخیالش شدم . این تاپیکم زدم تا قدرت آیفونو درک کنید

ضمنآ اگر اور کردید گوشیتون مشکل به هم زد یا نمیدونم سوخت و .... به من هیچ ربطی نداره من فقط آموزش دادم

شما اول برید فایل زیر رو پیدا کنید:

/System/Library/SystemConfiguration/Powe rManagement.bundle/com.apple.SystemPower ProfileDefaults.plist

بعد بگردید عدد 457 رو پیدا بکنید و تبدیلش کنید به 533 یه ریبوت و الان cpu شده 533 مگاهرتز
    چون توی xsellize نوشته بود 533 من بالاتر ترسیدم برم اما سرعت گوشیم خیلی بهتر شد . برنامه ها سریعتر اجرا میشدن اما یه خورده(خیلی کم) داغ میشد و باتری هم که سریع تموم میشد

ixsellize
    ویرایش توسط IN$PIRE : https://i-phone.ir/forums/member/130-in-pire در ساعت 03-10-2009, 09:38 PM

خطرناکه حسن !

نظر

من که بشخصه جرات ندارم! شما هم که میگی* سریع تر شده به نظر من که تلقینه!

بعید میدونم به این سادگی**ها باشه! ولی* در هر حال ممنون از آموزش!

نظر

توی سریعتر شدنش شک ندارم . اگر کم سریع شده بود آره میگفتیم تلقینیه اما لود شدن بازی هام بخصوص مثلآ guitar hero خیلی بهتر شده بود بخاطر همین میگم. بعدم پستی که توی فورم overclockers تایید شده باشه یعنی کار میکرده که اونجا اون همه آدم pro در موردش نظر دادن

نظر

تلقین که نه !!!
          ولی کار خیلی خترناکیه جون سیستم Heat Sink خیلی ضعیفه چون باسه این clock طراحی شده به نظرم حتما کوشیت باز باشه و مدت طولانی این کار رو نکن چون به front bus هم فشار میاد البته تو 3gs چون سی پی یوش RISC هست.
          و بعید می دونم به این راحتی باشه خیلی جا های دیگه باید تغییر کنه فکر کنم!
          ویرایش توسط slimshady1000 : https://i-phone.ir/forums/member/6754-slimshady1000 در ساعت 03-10-2009, 10:38 PM

نظر

نرم افزاری هست که سرعته سی پی یو رو نشون بده ؟

که بعد از تغیر دادن (اور کلاک ) مشخص بشه ؟

نظر

با اديت كردن يه فايل plist كه نميشه. ...

خب يه سري دليل :

اولا كه همه ميدونن cpu ايفون تري جي و دو جي (از ورژن ١.٠٣ ) به بعد روي ٤١٢ مگاهرتز تنظيم شده نه ٤٥٧
              ثانيا فايلهاي plist حكم معرفي نامه يا اون پوسته ي نوشتاري سيستم عامل رو دارن نه فايل اجرايي....
              ثالثا به نظر شما اگه به اين راحتي بود كه ديگه كسي نميرفت تري جي اس بخره.

اگه شما تو نت بگردي بهترين كار رو تو اين زمينه بچه هاي ipod fans انجام دادن. وفايل حاوي اين عددو پيدا كردن و تو دكريپت كردن و اعمال تغييرات لازم مشكل داشتن كه نميشد....

اتفاقا منم قبلا يه همچين فايلي پيدا كرده بودم تو همين xsellize كه اور ميكرد. در اصل هيچ تاثيري نداشت ولي از لحاظ رواني منم احساس ميكردم كه سريعتر شده .... 
              ویرایش توسط elvis presley : https://i-phone.ir/forums/member/305-elvis-presley در ساعت 03-10-2009, 11:20 PM

نظر

نوشته اصلی توسط IN$PIRE نمایش پست ها
                خوب با این روش که میگم میتونید cpu گوشی رو بالاتر ببرید تا سرعتش بهتر بشه
                ا. من فایلش رو خودم آماده کرده بودم هرچی گشتم ندیدمش اگر کارتون با این آموزش نشد بگید فایلشو بدم بهتون

من خودم 3g دارم این روش هم روی 3g تست شده برای 2g نمیدونم این فایل همینجاست یا نه ترجیحآ تست نکنید . البته من خودم پیشنهاد میکنم اصلآ تست نکنید من خودم هم 1 هفته تست کردم بعد بیخیالش شدم . این تاپیکم زدم تا قدرت آیفونو درک کنید

ضمنآ اگر اور کردید گوشیتون مشکل به هم زد یا نمیدونم سوخت و .... به من هیچ ربطی نداره من فقط آموزش دادم

شما اول برید فایل زیر رو پیدا کنید:

/System/Library/SystemConfiguration/Powe rManagement.bundle/com.apple.SystemPower ProfileDefaults.plist

بعد بگردید عدد 457 رو پیدا بکنید و تبدیلش کنید به 533 یه ریبوت و الان cpu شده 533 مگاهرتز
                چون توی xsellize نوشته بود 533 من بالاتر ترسیدم برم اما سرعت گوشیم خیلی بهتر شد . برنامه ها سریعتر اجرا میشدن اما یه خورده(خیلی کم) داغ میشد و باتری هم که سریع تموم میشد

ixsellize
                سرور گرامی ، حضرتعالی که مسئولیت به گردن نمیگیری ، پس چرا این رو میفرمایید؟؟؟
                حالا از شوخی گذشته ، استاد جان ملتفت هستید که جدای از خطرات ، اینکار چه عوارضی داره؟؟؟
                همه اساتید و دوستان دقت کنند که اینکار تقریبا مثله این میمونه که کار لامبورگینی رو از پراید بکشید ...
                هم عمر گوشی کم میشه و همم بسیاری باگ و Crash در Unit به وجود میاره .

نظر

یه کلیپ توی یوتیوب هست اگه پیداش کنم میزارمش مقایسه ی آیفون قبل و بعد از این تغییر هست اما چند تا نکته
                  اول اینکه ما اورکلاک نمیکنیم cpu آندرکلاک شده ما میزانشو کم میکنیم

دوم اینکه دلیل نمیشه چون عدد 457 بوده منظور 412 نبوده باشه . 100% بافرمول بندی این کار رو کرده بودن که حد اقل ضایع نباشه سریع پیدا بشه . بعدش از همه مهمتر توی سایتهایی که من دیدم همه 533 گفته بودن چرا نگفتن 620 مگاهرتز؟ به نظرم دلیلش همونه .

نکته ی دیگه اینه که اورکلاک کردن نرم افزاری هست اپل هم 100درصد یه راه گذاشته بوده برای تغییر کلاک cpu . همونطور که میدونید کلاک اولیه ی آیفون 400 بوده که توی 1.2.1(اگر اشتباه نکنم) کلاک میشه 412 مگاهرتز.

ولی من که واقعآ تغییر حس میکردم . خدا رو چه دیدی شایدم الکی باشه اما همهجا این روش رو گفتن همه هم میگن که جواب داده(احتمالآ اونام فکر کردن زیاد شده)
                  ولی از همه ی اینها بگزریم اون کلیپه رو چطوری میشه توجیه کرد؟ من فردا حتمآ پیداش میکنم و میزارم ببینید خودتون
                  ویرایش توسط IN$PIRE : https://i-phone.ir/forums/member/130-in-pire در ساعت 04-10-2009, 01:10 AM

نظر

کسی از دوستان تست نکرده ..؟
                    البته همه عاشقه آیفوناشون هستن

نظر

نوشته اصلی توسط IN$PIRE نمایش پست ها
                      یه کلیپ توی یوتیوب هست اگه پیداش کنم میزارمش مقایسه ی آیفون قبل و بعد از این تغییر هست اما چند تا نکته
                      اول اینکه ما اورکلاک نمیکنیم cpu آندرکلاک شده ما میزانشو کم میکنیم

دوم اینکه دلیل نمیشه چون عدد 457 بوده منظور 412 نبوده باشه . 100% بافرمول بندی این کار رو کرده بودن که حد اقل ضایع نباشه سریع پیدا بشه . بعدش از همه مهمتر توی سایتهایی که من دیدم همه 533 گفته بودن چرا نگفتن 620 مگاهرتز؟ به نظرم دلیلش همونه .

نکته ی دیگه اینه که اورکلاک کردن نرم افزاری هست اپل هم 100درصد یه راه گذاشته بوده برای تغییر کلاک cpu . همونطور که میدونید کلاک اولیه ی آیفون 400 بوده که توی 1.2.1(اگر اشتباه نکنم) کلاک میشه 412 مگاهرتز.

ولی من که واقعآ تغییر حس میکردم . خدا رو چه دیدی شایدم الکی باشه اما همهجا این روش رو گفتن همه هم میگن که جواب داده(احتمالآ اونام فکر کردن زیاد شده)
                      ولی از همه ی اینها بگزریم اون کلیپه رو چطوری میشه توجیه کرد؟ من فردا حتمآ پیداش میکنم و میزارم ببینید خودتون
                      عزیزم من منکر اینکه سرعت بالا میره نیستم ، بعله دوستان ، واقعا سرعت پردازش بالا میره ولی کلی باگ و Crash ایجاد میشه که به نظر شخصی بنده نمی ارزه...
                      حالا یه راهی به ذهن بنده میرسه که بنا به درخواست یکی از دوستان خیلی عزیزم از فروم ، پی این مطلب رو گرفتم و این نکته دستگیرم شد که این کار رو کم خطر تر کنه :
                      اونم اینه که نسخه Kernel Debuger آیفون رو افزایش بدیم تا همونطور که مستحضرید مشکلات کمتر بشه اما تو این قسمت 2 تا مشکل دیگه داریم :
                      اولا کرنل دیباگر برای آیفون جز اونایی که تو فرمویر ها هستن (که نسخه 3 و 3.1 مشابهن ) ، وجود نداره ، در نتیجه باید خودمون سورس کد رو پیدا کنیم و ادیت کنیم
                      دوما انجام این عمل ممکن هست رو عملکرد جیلبرکینگ تاثیر منفی بذاره ... یعنی ممکنه بعد اون همه تلاش آخرش نتونیم برنامه های کرک شده رو نصب کنیم .

جدای از این نکات ، دوست عزیزم جناب Inspire ، خودتون استادی و مطلع هستید که یه عده برای بدست آوردن Rate هر کاری می کنن و ساخت یه ویدئو Fake برای این مساله کار آسونی هست ، من معتقدم این کار شدنی هستش اما نه به این شدتی که تو ویدئو نشون میده عزیز.
                      بازم امری بود در خدمت عزیزان هستیم.

نظر

رو ipod touch هم ميشه كار كنه؟

نظر

نوشته اصلی توسط shayan_bboss نمایش پست ها
                          رو ipod touch هم ميشه كار كنه؟
                          اگه کار کنه که بعید میدونم با این روش کار کنه رو ipod touch هم کار میکنه
                          من آریایی ام، خدای من ایران، پیغمبر من کوروش، امام من داریوش، کتاب مقدسم شاهنامه، دستور دین من لوح کوروش کبیر، پرچم من درفش کاویانی، بهشت من آزادی، عید من مهرگان، دین من زرتشت، ذات من آریاییست، دشمنم تازیان، ذکرم پاینده ایران، مذهب من آریاییست، من آریایی ام

فرمان دادم بدنم را بدون تابوت و موميايي به خاك بسپارند تا اجزاء بدنم ذرات خاك ايران را تشكيل دهد
                          (كوروش كبیر)

Life is Random.!

نظر

نوشته اصلی توسط Ayar نمایش پست ها
                            نرم افزاری هست که سرعته سی پی یو رو نشون بده ؟

که بعد از تغیر دادن (اور کلاک ) مشخص بشه ؟
                            نرم افزار sbsetting این کارو میکنه

نظر

نوشته اصلی توسط Ayar نمایش پست ها
                              کسی از دوستان تست نکرده ..؟
                              البته همه عاشقه آیفوناشون هستن
                              این کار مرد میخواد

نظر

صبر کنید ..
                              X