اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

بیان مشکلات اپل

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط shayani نمایش پست ها
    دوست عزیز من نمیدونم این چه بحثیه راه انداختی یه ناپیک درست کردی به اسم ببان مشکلات اپل که خودم فکر می کنم تاپیک خوبیه بعد خودت شروع کردی داری مقایسه می کنی که کدوم بهتره ؟! من خودم ipad 2 داشتم و نیو ایپد اصلا نداشتم که بخوام تعصبش رو بکشم ولی وقتی با نیو ایپد دستم گرفتم خیلی حال کردم حتی حوایی شدم بخرم !
    بهتره مشکلات محصولات اپل رو بگید نه اینکه کلا موضوع تاپیک عوض بشه ! مثلا خودم همیشه میگم کاشکی اپل یه فکری به حال a4 device ها بکنه چون روی ios 5 واقعا کند هستن ، مرسی
    مقایسه درست نیست بین محصولات اپل ما هم مقایسه نکردیم از مشکلات گفتیم در هر صورت ممنون

نظر

يك حرف بي جا
      من چند روزه گلكسي گرفتم دستم البته كنار همدمم ايفن ٤اس بخاطر موبايل بانك
      يك چيزه مسخره كه توشديدم از صبح عصبيم كرده چون توخونه يك اكسپريا هم داريم بازي هايي كه ميگيري حجمش خيلي كمه كه خيلي برام جالب بود مثلا يك صدم ماله ما بود بعد نصب ديدم كار نميكنه بعد از كسب اطلاعات از دوستان فهميدم ديتاشم بايد بگيريم و براي گوشي ها متفاوته كه يك حجم خيلي بالايي داره اين ديگه اصلا قابل درك نيست امروز سر اين ماجرا قدر گوشيم و ios رو فهميدم
      ولي كاش موبايل بانكش بياد

نظر

نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
        يك حرف بي جا
        من چند روزه گلكسي گرفتم دستم البته كنار همدمم ايفن ٤اس بخاطر موبايل بانك
        يك چيزه مسخره كه توشديدم از صبح عصبيم كرده چون توخونه يك اكسپريا هم داريم بازي هايي كه ميگيري حجمش خيلي كمه كه خيلي برام جالب بود مثلا يك صدم ماله ما بود بعد نصب ديدم كار نميكنه بعد از كسب اطلاعات از دوستان فهميدم ديتاشم بايد بگيريم و براي گوشي ها متفاوته كه يك حجم خيلي بالايي داره اين ديگه اصلا قابل درك نيست امروز سر اين ماجرا قدر گوشيم و ios رو فهميدم
        ولي كاش موبايل بانكش بياد
        اینکه شکی نیست ایفون بهترین گوشی دنیاست اما ......

نظر

نوشته اصلی توسط Reza.ziaei نمایش پست ها
          اخه واسه چی اینجوریه ؟ اینو که اپل میتونه درست کنه
          والا نمیدونم. حتی یه برنامه خوب هم میتونه جایگزین بشه

این قسمتی از تماس های منه
          برای اون دوستی گذاشتم که میگه ایفون این مشکل رو نداره

نظر

نوشته اصلی توسط askari050 نمایش پست ها

بله واقعا حق با شماست . لطفا بدون سند نظر ندین مثل این دوستمون با عکس همه چیز مشخصه و نیازی به بحث نداره .

نظر

نوشته اصلی توسط askari050 نمایش پست ها

والا من حدود 7 ماهه آیفون دارم به همچنین مشکلی بر نخوردم ! وقتی جیلبریک کنید باید انتظار هر مشکلی رو داشته باشید و فکر نمی کنم ربطی هم به اپل داشته باشه ! نمی گم مشکل نداره ولی این مشکلی رو که گفتید اصلا تاحالا واسه من پیش نیومده

نظر

نوشته اصلی توسط shayani

والا من حدود 7 ماهه آیفون دارم به همچنین مشکلی بر نخوردم ! وقتی جیلبریک کنید باید انتظار هر مشکلی رو داشته باشید و فکر نمی کنم ربطی هم به اپل داشته باشه ! نمی گم مشکل نداره ولی این مشکلی رو که گفتید اصلا تاحالا واسه من پیش نیومده
                من گوشیمو جیلبیریک نکردم،
                مال هر کی دیدم همینجوره، اونایی هم که دیدم هم جیلبیریک نکردن
                فقط لازمه تماس زیاد داشته باشی تا قاطی کنه

نظر

يكي از بدترين حالت بك اپ گيري اينه كه نتوني انتخاب كني كه چيا رو بك اپ بگيره. مشكل بزرگي كه ايتونز داره

نظر

اخه چرا icloud نباید از اس ام اس ها بک اپ بگیره؟
                    چی میشد اگه این گزینه هم اضافه میکردن؟

پ ن: منم هر روز دارم یه ایراد به ایقون میگیرم.
                    یکی از بهترین گوشی های مبایل هست ولی ایرادهای بزرگی هم داره

نظر

صبر کنید ..
                    X