اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Ituns گوشیم رو نمیشناسه

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

مشکل سخت افزاری فکر نکنم باشه! ولی ویندوز شاید!
    شما تست کن نگران اینجور چیزا نباش!

نظر

دوستان با تشکر از راهنمایتون مشکل حل شد یه چند تا پیسی سویت مال گوشی های دیگه قبلا نصب کرده بودم پاک کردم درس شد

نظر

سلام به دوستان
        ایفون 4s دارم . جیلبریک کردم . آیتونز رو روی لبتاب خودم و کامپیوتر برادرم نصب کردم . روی دو کامپیوتر خوب کار میکرد .بعد از مدتی آیتونز روی لبتابم گوشیم رو نمیشناخت ولی روی کامپیوتر برادرم مشکلی نداشت .
        آیتونز رو پاک و مجددا نصب کردم ولی نشد . ویندوز لبتابم رو کلا پاک کردم و مجددا نصب کردم و پشتشم آیتونز رو ولی بازم نمیشناسه توی لبتابم . در ضمن ویندوز 7 هست و خود گوشی پس از متصل کردن به لبتاب توسط ویندوز شناسایی میشه
        ممنون میشم اگه راهنمایی کنید .
        ویرایش توسط zigzal : https://i-phone.ir/forums/member/104541-zigzal در ساعت 06-07-2013, 01:43 PM

نظر

باسلام 5s دارم ، جیلبریک نشده... دستگاهم شناخته نمیشه... ویندوز میشناستش، آخرین ورژن آیتونزو نصب کردم... 2-3 بار پاک کردم و دوباره ریختم ولی باز هم نشد...
          هنگام اتصال گوشی شارژ میشه ولی هیچ تغییری تو صفحه ایجاد نمیشه... ممنون میشم راهنمایی کنید

نظر

نوشته اصلی توسط amirhosseinkzf نمایش پست ها
            باسلام 5s دارم ، جیلبریک نشده... دستگاهم شناخته نمیشه... ویندوز میشناستش، آخرین ورژن آیتونزو نصب کردم... 2-3 بار پاک کردم و دوباره ریختم ولی باز هم نشد...
            هنگام اتصال گوشی شارژ میشه ولی هیچ تغییری تو صفحه ایجاد نمیشه... ممنون میشم راهنمایی کنید
            میشه دقیق تر توضیح بفرمایید؟ آیتونز رو باز میکنید اما نمیشناسه؟

نظر

نوشته اصلی توسط SaNbOy نمایش پست ها
              میشه دقیق تر توضیح بفرمایید؟ آیتونز رو باز میکنید اما نمیشناسه؟
              نسخه 11.1.5 آیتونز رو روی ویندوز8 نصب کردم... اپل آی دی هم ساختم و authorize هم کردم.
              با وصل کردن کابل به دیوایس ویندوز شروع میکنه به اینستال کردن و در Devises and Printers در بخشی جدا تحت عنوان Unspecified دیوایس هایی رو با اسم های "Apple iPhone" و "Apple Mobile Device USB Driver" ایجاد میکنه که در Apple iPhone امکان Browse Files وجود داره.
              اما اصل مطلب آیتونز.... وقتی وصل میکنم کوچکترین تغییری دیده نمیشه. نه رو صفحه ی دیوایس و نه روی آیتونز. آیا خودش بصورت خودکار نباید گوشی رو شناسایی کنه؟

نظر

خیلی خوبه که واسه جواب گرفتن از این همه کاربر مجبور باشی 2 روز صبر کنی!
                هیچ کس نیست بتونه منو راهنمایی کنه!؟

نظر

دوستان عزیز؟؟؟
                  کسی نیست منو راهنمایی کنه؟

نظر

دوستان راه حل این مشکل اینه که تو دیوایس منیجر کامپیوتر برین بعدش تو پورتابل دیوایس اپل ایفون رو انتخاب کنین بعدش کلیک راست و آپ دیت درایوار بعدش مسیر زیر رو بدین به راحتی گوشی شما شناسایی میشه
                    program file/commnfile/apple/mobiledevice/support/driver
                    فکر کنم وینذوز ده اینجوری باشه

C:\Program Files\Common Files\Apple\Mobile Device Support\Drivers

قربونتون

نظر

صبر کنید ..
                    X