اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تعویض درایو نوری مک بوک با هارد

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تعویض درایو نوری مک بوک با هارد

من چند ماهی هست که هارد مک بوکم رو درآوردم و به جاش ssd گذاشتم و حالا احساس می کنم که فضا کم دارم و می خوام درایو نوری رو در بیارم و به جاش هارد بذارم
    حالا تعویض این هارد مشکلی نیست و به اندازه کافی آموزش براش هست روی یوتوب اما سوالم اینه که آیا کسی قاب تبدیل کننده هارد 2.5 اینچی برای قرار دادن تو محل درایو نوری سراغ داره ؟ من هرچی گشتم پایتخت و پاساژهای ولیعصر رو پیدا نکردم
    گفتم شاید اینجا کسی همچین تجربه ای داشته و بدونه از کجا میشه پیدا کرد اون قاب رو
    همچنین یه باکس هم برای تبدیل درایو نوری اینترنال مک به اکسترنال لازم هست این وسط
    ممنون میشم اگر کسی اطلاعاتی برای خرید این لوازم داره در اختیار بذاره
    ویرایش توسط papiyoon : https://i-phone.ir/forums/member/3795-papiyoon در ساعت 30-05-2012, 01:38 PM

ایران نمی دونم گیرت بیاد دوست عزیز ولی تنها چیزی که من می شناسم اینه کسی آشنا داشته باشی خارج برات سفارش بده
    Mount 2.5” HD or SSD in Optical Bay of Apple MacBook, MacBook Pro Unibody, Mac Mini with DataDoubler

نظر

نوشته اصلی توسط mars1920 نمایش پست ها
      ایران نمی دونم گیرت بیاد دوست عزیز ولی تنها چیزی که من می شناسم اینه کسی آشنا داشته باشی خارج برات سفارش بده
      Mount 2.5” HD or SSD in Optical Bay of Apple MacBook, MacBook Pro Unibody, Mac Mini with DataDoubler
      خیلی چیز خفنیه من فایل ویدئوشو دیدم
      من اگه تو ایران باشه حتما می گیرمش

اسمش اینه : data doubler

ویرایش توسط i-morteza : https://i-phone.ir/forums/member/22860-i-morteza در ساعت 30-05-2012, 04:51 PM

نظر

فکر کنم آخرش مجبور میشم همین owc رو سفارش بدم برام بیارن
        مرسی

نظر

نوشته اصلی توسط papiyoon نمایش پست ها
          فکر کنم آخرش مجبور میشم همین owc رو سفارش بدم برام بیارن
          مرسی
          قیمتش چقدر هست ؟
          منم می خوام

نظر

منم میخوام..... اونایی که میخوان هماهنگ کنن با هم سفارش بدیم هزینه ترانسفر کمتر بشه

نظر

نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
              قیمتش چقدر هست ؟
              منم می خوام
              هزینه مبدل برای هارد و باکس برای اکسترنال کردن اپتیکال درایو روی هم ۱۰۰ دلار میشه OWC DDAMBS0GB Data Doubler Optical Bay Hard... in stock at OWC و OWC VLSS9TOPTU2 SuperSlim USB 2.0 Enclosure for... in stock at OWC

نظر

از دوستان کی میتونه سفارش بده؟

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

کسی نیست واقعا" بتونه سفارش بده ؟ متقاضی زیاده.....

نظر

صبر کنید ..
                  X