اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

مشکل در آپدیت3gs

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

درود
    تونستم موبایل رو به 4.1 بر گردونم

آیفون لاک هستش بیس باندش 6.15.00 هستش و وقتی کاستوم میریزم اکتیو میشه ولی Noservice l میده و با 5.1.1 هم اصلا اکنیو نمیشه همون ارور عکس پستهای قبلی رو میده

راهنمایی کنید که آیا راهی برای تبدیل به 5.1.1 هستش یا نه
    سپاس

نظر

نوشته اصلی توسط dimareas نمایش پست ها
      درود
      تونستم موبایل رو به 4.1 بر گردونم

آیفون لاک هستش بیس باندش 6.15.00 هستش و وقتی کاستوم میریزم اکتیو میشه ولی Noservice l میده و با 5.1.1 هم اصلا اکنیو نمیشه همون ارور عکس پستهای قبلی رو میده

راهنمایی کنید که آیا راهی برای تبدیل به 5.1.1 هستش یا نه
      سپاس
      اگه با ساخت كاستوم مشكل دارين با اورجينال ريستور كنيد . بعد از ريستور به dfu ببريد و با ورژن جديد رد اسنو جيلبريك كنيد ( هم تيك اينستال سيديا رو بزنيد و هم تيك اينستال* آيپد بيس باند رو )

بعد از اون حتما اول ultrasnow fixer5.1.1 رو نصب كنيد و بعد خود ultrasnow رو در نهايت هم يه ريبوت بزنيد .

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون

نظر

نوشته اصلی توسط amir427 نمایش پست ها
        اگه با ساخت كاستوم مشكل دارين با اورجينال ريستور كنيد . بعد از ريستور به dfu ببريد و با ورژن جديد رد اسنو جيلبريك كنيد ( هم تيك اينستال سيديا رو بزنيد و هم تيك اينستال* آيپد بيس باند رو )

بعد از اون حتما اول ultrasnow fixer5.1.1 رو نصب كنيد و بعد خود ultrasnow رو در نهايت هم يه ريبوت بزنيد .

محتوای مخفی - انجمن تخصصی آیفون
        درود دوست من و سپاس از راهنماییت
        مشکل اینجاست که با اورجینال اکتیو نمیشه
        با کاستوم اکتیو میشه ولی No service داره
        به نطرتون با کاستوم بالا بیارمش بعد جیلبرک کنم و بعد ultrasnow fixer5.1.1 اکی میشه؟
        ممنون بابت راهنمایی

نظر

نوشته اصلی توسط dimareas نمایش پست ها
          درود دوست من و سپاس از راهنماییت
          مشکل اینجاست که با اورجینال اکتیو نمیشه
          با کاستوم اکتیو میشه ولی No service داره
          به نطرتون با کاستوم بالا بیارمش بعد جیلبرک کنم و بعد ultrasnow fixer5.1.1 اکی میشه؟
          ممنون بابت راهنمایی
          توو متن مخفي بهتون گفتم. تا اون مرحله برسونيد بعد بهم pm بديد. ( فرقي نميكنه چه با كاستوم چه با اورجينال كه ريستور كردين بايد قابل حل باشه )

نظر

درود به همگی
            به کمک این آموزش بیس باند رو از 6.15 به 05.13.04 دانگرید کردم مشکل حل شد از 4.1 هم به 5.1.1 رسید.

نظر

صبر کنید ..
            X