اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تصاویری از بدنه نسل بعدی آیفون - نظر شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• تصاویری از بدنه نسل بعدی آیفون - نظر شما

به شخصه فکر میکنم یه مقدار قابل تامله که بخوایم این موضوع رو حقیقی بدونیم
    اما با این وجود زیبا طراحی شده . فکر می کنم صحت نداره چون خیلی مسخرس به همین راحتی سورپرایز شرکت اپل فاش بشه اصلا محاله.
    اما 9to5Mac ه دیگه چه میشه کرد

تصاویری از بدنه نسل بعدی آیفون به بیرون درز پیدا کرد - انجمن تخصصی آیفون

http://www.i-phone.ir/forums/thread68045.html
    ویرایش توسط Reza Shah : https://i-phone.ir/forums/member/57658-reza-shah در ساعت 02-06-2012, 03:55 PM

بنظر من كه واقعي مياد من كه خيلي خوشم اومد اين طراحي رو فقط از اپل ميتونه بكنه

نظر

به نظر من که زشته...

نظر

به نظر من تصاویر fake هستن.همین تصاویر کافیه تا آمار بازدید سایتشون بره بالا!

نظر

حالا نمیشد این برادران لو ونده یه عکس واضحتر و باکیفیتر مینداختن بعد ما قضاوت میکردیم

نظر

ایییی بابا بازم که همون آیفون ۴ رو داره میده بیرون کی اپل می*خواد بیخیال این مدل بشه آخه:-( تازه ۴ شیشه*ای بود خوشگل تر هم هست ،در ضمن آخه این چه حرکات ضایعه head فنو از پائین بزنی* طراحی آرم بند و غیر همه باید عوض بشه و در ضمن رو داک*ها اگه باش مثلا رو ایهم نمی*شه هدفون بهش وصل کرد

نظر

این که بهش میخوره ال سی دیش از 3.5 بزرگتره.بعید میدونم درست باشه.

نظر

به احتمال زیاد همین عکس های که لو رفته ایفون 5 اینده باشه.. با مشخصات و خبرهایی که دوستفان زحمت کشیده بودن و تو خبر ها هم امده بود سایز و ابعاد با این عکس ها کاملا مطابقت داره

البته نظر شخصی خودم هست

نظر

خوب اپل الان دیگر تحت مدیریت استیو نیست تیم کوک با تغییرات زیادی که در چند ماه گذشته در کل سیستم داده نشان داده که میتونه چنین طرحی صحت داشته باشه ولی اپل همیشه یک چیز خاص داشت اپل هیچوقت از شرکت هایی مثل سامسونگ و اچ تی سی و ... کپی نمیکرد !
                  این طراحی به نظرم خیل از اصول رو تغییر داده کوچک شدن سوکت usb بزرگ شدن بلندگو ها تغییر جای جک هدفون به پایین ( که واقعاً یکی از اشکالات در طراحی ایپاد هست و به شخصه خیلی سر همین مسئله اذیت شدم و حتی باعث قطعی در سیم هدفون هم شده !) بزرگ شدن صفحه
                  حتی لو رفتنش قبل از پرده برداریش در کنفرانس های اپل امکان داره تیم کوک بجای این که طرحی نو و قافلگیرانه ای رو تایید کنه به خواسته های کاربران گوش کرده !
                  ولی این طرح با صفحه نمایشی که قبل از معرفی ایفون ۴ اس لورفته بود و صفحه ایپاد تاچی که جدیداً عکس هاش منتشر شده تطابق داره !
                  ویرایش توسط b.a23 : https://i-phone.ir/forums/member/24411-b-a23 در ساعت 29-05-2012, 09:49 PM

نظر

به نظر من که چرت هست !

ما اپل رو به خاطر نوآوری دوست داریم ، این طرح اصلا خوب نیست . شبیه آجر هست !

نظر

نوشته اصلی توسط id_nabood نمایش پست ها
                      به نظر من تصاویر fake هستن.همین تصاویر کافیه تا آمار بازدید سایتشون بره بالا!
                      منبع 9to5mac فکر نکنم با اعتبار و شهرتی که داره نیاز به این کارا داشته باشه.

نظر

خوب البته ممکنه واقعی باشه یا یه طرح ازمایشی حتی اگر واقعی و قطعی بوده اپل میتونه طرح رو تا اونروز کاملا تغیر بده اینجوری که دیگه از اون شور و هیجان معرفی خبری نیست

نظر

من که خیلی حال نکردم واقعاً انتظارم بیشتر از این بود امیدوارم واقعی نباشه

نظر

اگه اين باشه واقعاً ارزش حتی تست کردن هم ديگه نداره چه برسه به خريد.....

نظر

فكر كنم اين تصوير غيرواقعى باشه
                              اميداورم اين نباشه
                              تا تو دستاي كوك نبينم هيچ طرحي رو
                              باور نميكنم ، يكي از شعاراشون غير قابل پيش بيني
                              بودن هست

نظر

صبر کنید ..
                              X