اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تصاویری از بدنه نسل بعدی آیفون - نظر شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط papilo نمایش پست ها
    به نظر من که همینه
    مگه iphone 4 لو نرفت؟
    خوب این هم مثل اون
    اصلاً خوشکل نیست
    بلند شده ( واید ) و به نظر 4 اینچ میاد ( که اگر از عرض بزرگ تر نشه اصلاً 4 اینچ به چشم نمیاد ) که اصلاً به درد نمیخوره
    من که این بیاد iphone 4 خودمو میفروشم و یه samsung galaxy siii میگیرم
    ایفون ۴ رو یکی از مهندسان اپل برداشت برد رستوران در مدت تستش که جا گذاشت و عکس هاش لو رفت
    این یکی قاب خالیه ( یعنی یکی ا مهندسان نقشه و نمونه های اولیه رو بردلشته با خودش برده بار بعد ازش زدن ؟ اینجوری لورفتن این قطعات زیاد سابقه نداشته و مشکوک هست - اپل با شرکت هایی مطمئن برای اسمبل کردن دستگاه هاشون قرار داد میبندن اگر این طور نبود حتماً سر ایپد نیو و یا ایفون ۴ اس عکس های اوناهم لو میرفت !-)
    درضمن دوستان ماشااله همه ما ایرانی ها ( ازجمله خودم ) تو همه چیز صاحب نظریم طراحی ایفون نسل بعدی توسط همونایی که ایفون ۴ و یا ۳ جی رو طراحی کردن انجام میشه پس چیز خوبی از اب درمیاد - طراح اپل هم تا الان جوایز زیادی برا طراحی هاش گرفته و کاملاً به کار خودش وارد ه اینو میشه از ایفون ایپد و مکبوک های اپل کاملاً فهمید !-

نظر

توي پرتال خبري هستش

http://www.i-phone.ir/forums/thread68045.html

نظر

نوشته اصلی توسط ipadama نمایش پست ها
        توي پرتال خبري هستش

http://www.i-phone.ir/forums/thread68045.html
        پس با این حساب و دیدن این عکس ها مطمئن شدم شایعه ای بیش نیست

نظر

اگه اینجوری باشه که خیلی داغونه
          از نظر قیافه هیچ جزابیتی نسبت به 4s نداره
          شاید بتونه از نظر سخت افزار غلبه کنه .

نظر

نوشته اصلی توسط i-morteza نمایش پست ها
            اگه اینجوری باشه که خیلی داغونه
            از نظر قیافه هیچ جزابیتی نسبت به 4s نداره
            شاید بتونه از نظر سخت افزار غلبه کنه .
            به نظر شما اکثریت مردم میرن سمت سخت افزار یا ظاهر ؟*

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
              سخت افزار+ ظاهر

نظر

نوشته اصلی توسط rapere021 نمایش پست ها
                سخت افزار+ ظاهر
                البته سخت افزارشم بر اساس همین شایعات چیز جالبی نیست! :d
                .:amgr:.

نظر

من به شخصه آیفون به خاطر کیفیت و استفاده از بهترین مواد در ساختش انتخاب کردم البته سخت افزار هم مهمه !
                  وگرنه اگه سرفا دنبال سخت افزار بودم انواع و اقسام سینی های سامسونگ توی بازار برای خرید پره پره

نظر

اگه واسه بزرگ كردن صفحه نمايش فقط دراز كنن خيلي بي ريخت ميشه
                    به نظر من اگه همين كه الان هستش بمونه خيلي بهتر و قابل قبول تر هستش تا فقط دراز بشه
                    گوشي بايد از نظر طول و عرض هماهنگي داشته باشه

نظر

به نظر من ایفون جدید محاله ممکنه که lcd بیشتر از 3/5 داشته باشه.چون برای این سایز طبیعی خیلی هزینه و زمان برده که از سال 2007 تا امروز تغییر نکرده.و اینکه ایفون جدید حالا حالا ها نمیاد.شما در 4 اس خودتون چه ایراد یا کمبودی احساس میکنید؟!چه چیزی میخواد بیاد که نسبت به 4s برتریش به حدی باشه که بگیم Wow!!و البته اینم بگم که 4 اس اپدیتی برای 4 بود.

نظر

نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                        ایفون ۴ رو یکی از مهندسان اپل برداشت برد رستوران در مدت تستش که جا گذاشت و عکس هاش لو رفت
                        این یکی قاب خالیه ( یعنی یکی ا مهندسان نقشه و نمونه های اولیه رو بردلشته با خودش برده بار بعد ازش زدن ؟ اینجوری لورفتن این قطعات زیاد سابقه نداشته و مشکوک هست - اپل با شرکت هایی مطمئن برای اسمبل کردن دستگاه هاشون قرار داد میبندن اگر این طور نبود حتماً سر ایپد نیو و یا ایفون ۴ اس عکس های اوناهم لو میرفت !-)
                        درضمن دوستان ماشااله همه ما ایرانی ها ( ازجمله خودم ) تو همه چیز صاحب نظریم طراحی ایفون نسل بعدی توسط همونایی که ایفون ۴ و یا ۳ جی رو طراحی کردن انجام میشه پس چیز خوبی از اب درمیاد - طراح اپل هم تا الان جوایز زیادی برا طراحی هاش گرفته و کاملاً به کار خودش وارد ه اینو میشه از ایفون ایپد و مکبوک های اپل کاملاً فهمید !-
                        فقط اون نبود که مجیک موس هم لو رفت یادتون میاد؟
                        iPad 2 هم لو رفت
                        حالا چرا New iPad و iPhone 4S لو نرفت؟ چون همون بود فرقی نکرده بود
                        من دیروز علاالدین بودم و Galaxy SIII رو دیدم با قیمت 1500000 و تا کنفرانس صبر میکنم ببینم همینه یا نه ولی اگه همین باشه در اولین فرصت از iOS به Android میرم
                        ویرایش توسط papilo : https://i-phone.ir/forums/member/564-papilo در ساعت 05-06-2012, 09:05 AM

نظر

اکثر دوستان اعلام کردن زشته .
                          اینم مثل 4 . وقتی برسه به دستتون و لمسش کنین حتی با مشکل آنتندهی هم دستتون میگیرین و کلی ازش تعریف میکنین .
                          مطمئن باشید که همین اتفاق دوباره تکرار خواهد شد . اپل توی طراحی و مسائل فروش یکی از بزرگترین دیکتاتورهاست . منم مثل شما با همین دیکتاتور بودنش عاشق تمام محصولاتش هستم . و آیفون 5 به نظر من انقلابی ترین محصول اپل خواهد بود

نظر

صبر کنید ..
                          X