اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

تصاویری از بدنه نسل بعدی آیفون - نظر شما

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

من که خودم گیج شدم
    واسه led 4 اینچی باید دور قابش نازک تر باشه وگرنه جالب نمیشه

نظر

من فکر نمی کنم این باشه.. چون اگر یادتون باشه استیو جابز تا آخرین لحظه روی آیفون 5 کار می کرد پس به نظرم همون 3.5 اینچ خواهد بود. بعدشم شما 1 جوری راجبه تیم کوک حرف میزنین انگار از سر کوچه آوردنش . به نظر منم اپل هیچ وقت رو نمیکنه سوپرایزش رو.. تا قبل از معرفی 4 اس هم از این عکس ها کم ندیدیم

نظر

اين تصوير غيرواقعى به نظر من
        بیشتر شبیه به گوشی چینی هاست

نظر

دوستان بعد از استیو جابز داریم میبینیم چی داره اتقاق میوفته
          صفحه نمایش بزرگ شده
          تو رنگ هایی به جز مشکی و سفید داره عرضه میشه
          کجایی استیو جابز!!!!!

نظر

منم خوشم نیومد.به نظر من هم فیک هستش.

نظر

تورو خدا اینقد نگید بعد از عمو استیو.تیم کوک هم کارش رو بلده.باور کنید تا ابد تفکرات استیو در اپل میمونه.خود عمو استیو هم که یادتونه گفت که تیم کوک بهترین گزینه برای مدیر عاملی اپل بعد از من خواهد بود.پس الکی فاز منفی ندین.در ضمن رو چندتا شایعه که نمیشه مستند صحبت کرد.یادتون رفته چقدر از این تصاویر و شایعات قبل از معرفی آیفون 4 اس وجود داشت؟!

نظر

نوشته اصلی توسط ihossein نمایش پست ها
                تورو خدا اینقد نگید بعد از عمو استیو.تیم کوک هم کارش رو بلده.باور کنید تا ابد تفکرات استیو در اپل میمونه.خود عمو استیو هم که یادتونه گفت که تیم کوک بهترین گزینه برای مدیر عاملی اپل بعد از من خواهد بود.پس الکی فاز منفی ندین.در ضمن رو چندتا شایعه که نمیشه مستند صحبت کرد.یادتون رفته چقدر از این تصاویر و شایعات قبل از معرفی آیفون 4 اس وجود داشت؟!
                البته هر شایعه ای برای آیپد نسل سوم منتشر شد درست بود، حتی یکیش هم غلط از آب در نیومد.

نظر

این کار شوالیه ی انگلستان نیست!!!!

نظر

دوستان این تصاویر میتونه درست باشه چون کنار ها مثل ایفون ۴ تنها جک هدفون اومده پایین پشتش هم که از ایفون ۴ به بعد میگفتن فلزی میشه پس درست خود ایفون بعدی فقط در عجبم چرا اپل پورت usb استانداردشو داره عوض میکنه !

نظر

چرا انقدر کلفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مثل آجر میمونه
                      خیلی هم زشته
                      خدا کنه این نباشه،ولی اگر این درست باشه به احتمال زیاد تو wwdc 2012 معرفی میشه

نظر

منم میگم خیلی صحت نداره. اگه داشته باشه اپل بهتره از همین الان که عکسش منتشر شده به فکر جمع کردن نظرات ملت باشه که لااقل بهتر بشه.
                        ولی پشتش جالب نیستاااا ...
                        فک نکنم واقعی باشه پشت ۴ از این خوشگل تره

Sent from my iPod touch using Tapatalk

نظر

به نظر من که همینه
                          مگه iPhone 4 لو نرفت؟
                          خوب این هم مثل اون
                          اصلاً خوشکل نیست
                          بلند شده ( واید ) و به نظر 4 اینچ میاد ( که اگر از عرض بزرگ تر نشه اصلاً 4 اینچ به چشم نمیاد ) که اصلاً به درد نمیخوره
                          من که این بیاد iPhone 4 خودمو میفروشم و یه Samsung Galaxy SIII میگیرم
                          ویرایش توسط papilo : https://i-phone.ir/forums/member/564-papilo در ساعت 30-05-2012, 10:47 AM

نظر

به نظر من که واقا زیباست

نظر

سلام
                              به نظر میاد که فقط طول صفحه زیاد شده که باعث شده حداقل تو عکس ها قناص به نظر بیاد.مسئله ی بعدی اینه که چرا پشتش دو تکه شده؟این با طراحی یک پارچه ی اپل متناقض هست.می تونیم پورت رو یه جوری براش دلیل پیدا کنیم....مثلا شاید به خاطر کمبود جا بوده.
                              بعد دقت کردید که روی قاب مشکی تاییدیه های fcc و..... هست ولی روی سفیده نیست؟ممکنه کلا تصاویر دروغین باشه.(امیدوارم)
                              به نظر من که کلا خیلی ضایع شده.

نظر

awsome
                                i like it

نظر

صبر کنید ..
                                X