اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

اپلیکیشن wwdc برای ios منتشر شد !

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• اپلیکیشن wwdc برای ios منتشر شد !

آیا شمل هم از اون دسته از افرادی هستید که برای خرید بلیت WWDC 2012 برنامه ریزی کرده بودید ؟
    آیا شما هم از دنبال کردن اخبار مربوط به این کنفرانس از سایت های مختلف خسته شده اید ؟
    اگر جواب شما بله است پس دیگر نیازی به نگرانی نیست چراکه ساعاتی پیش اپل در یک اقدام غیرمنتظرانه اپلیکیشین WWDC 2012 را منتشر کرد و اعلام کرده که تمامی اخبار مربوط به این کنفرانس به صورت زنده رو این اپلیکیشین قرار خواهد گرفت.

دانلود از iTunes :

منبع :

من الان این برنامه رو دانلود کردم اما موقع لاگین با اپل id وصل نمیشه و access denid میده .

نظر

نوشته اصلی توسط amn1694 نمایش پست ها
      من الان این برنامه رو دانلود کردم اما موقع لاگین با اپل id وصل نمیشه و access denid میده .
      فقط کسایی که بلیط خریدند و در کنفرانس شرکت دارند میتونند دسترسی داشته باشند

نظر

نوشته اصلی توسط arianismmm نمایش پست ها
        فقط کسایی که بلیط خریدند و در کنفرانس شرکت دارند میتونند دسترسی داشته باشند
        و این هم یه ضد حال دیگه برای ما

آپدیت :
        خوب چه کاریه اونایی که بلیط خریدن تو خود کنفرانس هستند دیگه چه نیازی به این برنامه دارن ؟؟؟؟؟؟
        ویرایش توسط Aryaei : https://i-phone.ir/forums/member/26797-aryaei در ساعت 10-06-2012, 04:35 PM

نظر

نوشته اصلی توسط aryaei نمایش پست ها
          و این هم یه ضد حال دیگه برای ما

آپدیت :
          خوب چه کاریه اونایی که بلیط خریدن تو خود کنفرانس هستند دیگه چه نیازی به این برنامه دارن ؟؟؟؟؟؟
          که به اونا اطلاع رسانی کنن
          اصولا ما اینجا نقش توپ جمع کن رو داریم بازی میکنیم

نظر

دوست عزیز wwdc به مدت یک هفته برگزار میشه که فقط روز اولش کنفرانس هست ، بقیه روزها کلاس های آموزشی، برنامه های کنسرت ، میتینگ با مهندسان اپل و ... هست واسه همین نیاز به یک تقویم هست تا کسایی که در کنفرانس شرکت کردن از بقیه برنامه ها هم اطلاع داشته باشن

نظر

صبر کنید ..
            X