اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

error 11

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• error 11

با سلام
    چرا وقتی می خوام به فریمور 5.1.1 برم error 11 میده؟

راهنماییهای زیادی برای برطرف کردن این نوع ارورها که موقع ریستور و آپدیت پیدا میشه هست اما تجربه شخصی من این بود که فایل اصلی فریمور که دانلود کرده بودم ایراد داشت (و هر بار یه اروری میداد) دوباره فایل را دانلود کردم درست شد.

نظر

نوشته اصلی توسط Reza Amini نمایش پست ها
      با سلام
      چرا وقتی می خوام به فریمور 5.1.1 برم error 11 میده؟

از اون تاپيك ها بودا...
      دوست عزيز هر سوالي را بايد در جاي خودش مطرح كنيد و نياز به ايجاد تاپيك نيست!
      كمي وقت صرف كنيد و تاپيك نزديك به موضوع خودتون را بيابيد و مشكلتون رو آنجا مطرح كنيد.
      توضيح در مورد ديوايستون نداديد ولي به اينجا سري بزنيد:
      سؤالات و مشکلات در مورد آیفون - انجمن تخصصی آیفون
      دوستان زحمت بسته شدن رو بكشن ممنون ميشيم...

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
        از اون تاپيك ها بودا...
        دوست عزيز هر سوالي را بايد در جاي خودش مطرح كنيد و نياز به ايجاد تاپيك نيست!
        كمي وقت صرف كنيد و تاپيك نزديك به موضوع خودتون را بيابيد و مشكلتون رو آنجا مطرح كنيد.
        توضيح در مورد ديوايستون نداديد ولي به اينجا سري بزنيد:
        سؤالات و مشکلات در مورد آیفون - انجمن تخصصی آیفون
        دوستان زحمت بسته شدن رو بكشن ممنون ميشيم...
        پست شمام از اون پست ها بود رفیق اون بالا نوشته مشکلات ipad لابد دیوایسشون ایفونه که تو ایپد تاپیک زدن نه؟؟؟

دوست خوب همونطور که بالا اشاره شد مشکل از فریمورتون هست یه فایلی تو انزیپ شده هست که ممکنه با پاک کردنش مشکلتون حل بشه اما این رسک رو نکنید و از خود انجمن و تاپیک زیر دوباره فریمور رو دانلود کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread12-2.html

نظر

نوشته اصلی توسط zaniar ab نمایش پست ها
          پست شمام از اون پست ها بود رفیق اون بالا نوشته مشکلات ipad لابد دیوایسشون ایفونه که تو ایپد تاپیک زدن نه؟؟؟

دوست خوب همونطور که بالا اشاره شد مشکل از فریمورتون هست یه فایلی تو انزیپ شده هست که ممکنه با پاک کردنش مشکلتون حل بشه اما این رسک رو نکنید و از خود انجمن و تاپیک زیر دوباره فریمور رو دانلود کنید

http://www.i-phone.ir/forums/thread12-2.html
          درسته، حق با شماست. كم دقتي از بنده بود...

نظر

اقا بالاخره راه حل اساسیش چیه؟من 4 دارم میخوام برم 5.1.1 این ارورو میده.فایلشم دوباره دانلود کردم نشد :-(

نظر

صبر کنید ..
            X