اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش و نکات لازم هنگامی که دستگاهتان دزدیده شده است!

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام . فايند ماى آيفون من فعال هست . اگر كسى اپل آيدى و پسورد منو داشته باشه ميتونه از سايت يا گوشيه ديگه منو رد يابى كنه؟ ممنون ميشم جواب بدين

- - - - - - - - - -

سلام . فايند ماى آيفون من فعال هست . اگر كسى اپل آيدى و پسورد منو داشته باشه ميتونه از سايت يا گوشيه ديگه منو رد يابى كنه؟ ممنون ميشم جواب بدين

نظر

نوشته اصلی توسط Sara66 نمایش پست ها

- - - - - - - - - -

بله میتونه گوشی شما رو ردیابی ، کانتکتهاتونو مشاهده و حتی کل گوشیتونو پاک کنه ،
      توصیه اخلاقی ؛ هیچوقت هیچ گونه اطلاعات شخصیتونو در اختیار کسی ندین و در اسرع وقت عوض کنید پسورداتونو

نظر

سلام براى من سوال پيش اومده . اگر فايند ماى آيفون من فعال باشه و شخصى اپل آيدى و پسورد منو داشته باشه آيا ميتونه منو رديابى كنه؟ ممنون اگر جواب بدين

نظر

نوشته اصلی توسط Sara66 نمایش پست ها
          سلام براى من سوال پيش اومده . اگر فايند ماى آيفون من فعال باشه و شخصى اپل آيدى و پسورد منو داشته باشه آيا ميتونه منو رديابى كنه؟ ممنون اگر جواب بدين
          ردیابی موقعیت نیاز به داشتن همزمان این مولفه هاست
          1 روشن بودن GPS (و دسترسی gps به برنامه find my iphone یا find my friends)
          2 داشتن اینترنت روی گوشیWifi gprs 3g Edge و غیره
          3 اپل ای دی و پسورد که این شخص میگین داره

هیچ وقت پسورد اپل ای دی تونو به کسی ندیدن
          مالکیت فیزیکی گوشی با جعبه گوشیه
          مالکیت نرم افزاریش با داشتن اپل ای دی (در صورت روشن بودن فایند مای فون) اگه پسورد رو اون شخص عوض کنه! و شما بخواین ریستور کنین تا پسورد Apple-ID رو نزنین گوشیتون بالا نمیاد

نظر

سلام
            یه آیفون 4s بهم دادند که disabled شده لذا باید دزدی باشه! طرف آبدارچی ساده دل شرکت ماست و بهش فروختند ! و گفتند که با 50 تومن آنلاک بشه تا قابل استفاده یشه و از این حرفها حالا وجدانش درد اومده . خلاصه بدون اینکه براش دردسر بشه میخوایم صاحیشو پیدا کنیم.
            . هدفم این یود که بتونم یه شماره از دفترچه تلفت گیر بیارم و زنگ بزنم و از اون طریق صاحیشو پیدا کنم اما با توچه به disable بودن گوشی ممکن نیست. حالا چکار میشه کرد تا صاحیشو پیدا کرد.

نظر

نوشته اصلی توسط parsica نمایش پست ها
              سلام
              یه آیفون 4s بهم دادند که disabled شده لذا باید دزدی باشه! طرف آبدارچی ساده دل شرکت ماست و بهش فروختند ! و گفتند که با 50 تومن آنلاک بشه تا قابل استفاده یشه و از این حرفها حالا وجدانش درد اومده . خلاصه بدون اینکه براش دردسر بشه میخوایم صاحیشو پیدا کنیم.
              . هدفم این یود که بتونم یه شماره از دفترچه تلفت گیر بیارم و زنگ بزنم و از اون طریق صاحیشو پیدا کنم اما با توچه به disable بودن گوشی ممکن نیست. حالا چکار میشه کرد تا صاحیشو پیدا کرد.
              سلام. کار شما واقعا ارزشمنده.
              یه تاپیک تو انجمن هست با عنوان : اعلام سرقت گوشی یا همچین اسمی
              اگر اشتباه نکنم اطلاعاتی در قسمت محل سیمکارت هست که شاید بتونه کمک کنه.
              شاید از اپل ایدی شخص هم بشه صاحبش رو پیدا کرد.
              تو همون تاپیک هم میتونید یه جستجو بکنید. البته در حال حاضر گوشی ندارم تا دقیقا راهنمایتون بکنم
              سایر دوستان احتمالا بیشتر کمکتون میکنند

Sent from my iPadAir using Tapatalk

نظر

سلام
                اين برنامه ها فقط واسه ايفونه؟ اخه ايپد كه نميشه پيام بده
                براي ايپد چه برنامه هايي هست؟

نظر

صبر کنید ..
                X