اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش و نکات لازم هنگامی که دستگاهتان دزدیده شده است!

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

با آپديت به ios 7 از قابليت جديد و جذاب activation lock بهره ببريد كه با دادن فرمان گم شدن دستگاه اجازه ريستور و ... بدون داشتن پسورد اپل آي دي شما را نمي دهد.
    with

نظر

می شه یکی دقیق بگه این قابلیت actuvation lock تو ios 7 چه طور عمل می کنه
      الان رو گوشی من فعال هست و خوب حتی اجازه رستور رو هم نمی ده به کسی. سوال اینجاست اگر کسی به dfu ببرش چی بازم اجازه رستور نمی ده؟و اگر رستور بشه موقع بالا اومدن اصلا پسورد اپل ای دی می خواد؟
      اگر گوشی دزدیده بشه و به نت هم وصل نشه تا lost mode فعال بشه اونوقت با dfu رستور بشه چی؟

نظر

یکی توضیح کامل بده این قابلیت کجاست چجوری فعال میشه
        وآیا به برنامه خاصی برای پیدا کردن گوئشی بدون اینترنت نیاز هست ؟ (بهترینش؟)
        اگه خو گوشی این قابلیتو داراست یه راهنمایی بفرمایید چج.ری فعال و کار میکند؟
        باتشکر

نظر

همون قابلیت find my phone هست که ارتقا پیدا کرده.

تنها برنامه ای که یادمه میشه گوشی رو از دور بدون اینترنت تا حدودی و با کدهایی توسط مسج کنترل کرد، iTracker هست که از سیدیا باید نصب بشه.

Sent from my iPad using Tapatalk HD
          .There is no knowledge that is not power

نظر

برنامه Igotya فوق العادست . از سدیا ... البته باید بخرید . توی سایت های ایرانی واسه فروش گذاشتن

تا رمز اشتباه بزنی عکس میگیره میفرسته همراه نقشه gps اون نقطه به ایمیل ، یه اس ام اس میزنه خط دوم شما و مکان اونجا رو هم میفرسته / هنگامی که رمز اشتباه میزنه میتونید برای گمراه کردن فرد نوشته ای مبنی بر اینه ( دست خود را از روی دوربین بردارید و دوباره امتحان کنید ! یا رمز گوشی بین اعداد فرد و از 1 تا 5 هست ! یا هر چیزی که باعث بشه چند بار دیگه تکرار کنه ) / بعد از 4/5 بار اشتباه زدن ، تمامی اطلاعات گوشی پاک میشه ... اعم از شماره تلفن عکس ها برنامه ها .... ( البته مخفی میشه )

اگه گوشی رو پبدا کردید ، رمز درست رو که بزنید هیچی توی گوشی نیست ، باید جای رمز اول ، رمز دومی که از قبل توی گوشی تنظیم کردید رو بزنید تا همه اطلاعات برگرده .

البته این رمز دوم برای جاهای دیگه هم کاربرد داره ، مثلا میرید جایی که ممکن هست بخوان گوشی شما رو بگردن و شما هم چیزی توش دارید که ....
            سریع چند بار رمز رو اشتباه میزنید و بار 6شم رمز درست رو وارد میکنید و یک گوشی خام تحویل طرف مقابل میدید.

موفق باشید.

نظر

دوستان لطفا اگه به استيو جابز و اختراعش احترام نميذاريد به خودتون بذاريد وانقد حرف از سيديا وبرنامه هاي مختص هك وجيلبريك نزنيد
              يه نسخه icaughtu تو appstore هست
              بدون اينترنتم ج ميده؟
              درضمن يه نسخه private هست كه ٩٩ سنته
              خوب اگه هم با نت فقط كار ميكنه كه چه فرقي با find my phone داره !
              ویرایش توسط HadiMSC : https://i-phone.ir/forums/member/134886-hadimsc در ساعت 07-10-2013, 02:44 PM

نظر

دوست من یه آیفون ۴ داشت که می خواست بده به کسی دیگه و خودش ۵ خریده. چون find my iphone رو روی قبلی فعال کرده بود وقتی پاکش کرد و ریست شد بازهم پسورد اپل آی دی رو می خواست تا گوشی بالا بیاد
                فکر کنم حتی اگه به dfu هم کوشی رو ببرید و سیستم رو به روز کنید بازهم موقع استفاده اول بازهم وصل می شه به سایت اپل و می فهمه که گوشی قفل است

خلاصه این که صاحب اصلی باید بره به icloud.com/finde و توی اونجا گوشی رو از لیست گوشی های خودش حذف کنه

طبق این راهنما
                Find My iPhone Activation Lock: Removing a device from a previous owner’s account

مواظب اپل آی دی خودتان باشید وگرنه ممکنه براتون در این حالت دردسر پیش بیاد
                ویرایش توسط mihan : https://i-phone.ir/forums/member/8461-mihan در ساعت 02-11-2013, 11:29 PM دلیل: اصلاح تایپ

نظر

من هم که گوشیم ۴ روز پیش دزدیه شده بود و لاست مد را فعال کرده بودم همین طور شده بود هر چی فلش کرده بودند باز هم اپل آی دی و پس من را میخواست ( استیو روحت شاد)

نظر

اون وقت شما از کجا فهمیدی؟
                    برایت از اپل ایمیل اومد؟

نظر

نه یک پیغام مبنی بر دزدی بودن گوشی و شماره تماسم روی گوشی گذاشته بودم که دیشب یک مغازه دار بهم زنگ زد گفت همچنین گوشی برام آوردند میتونید سریع بیایید اینجا که رفتم و مال خره منو دید فرار کرد و من هم که فقط دنبال گوشیم بودم نه دردسر

نظر

ipad دوستم رو دو ماه پیش زدن. find my ipad هم روش فعال بود. الان دستگاه رو در کردستان عراق داره نشون میده. هیچ راهی هست که بشه با شکایت از اونجا پیگیری کرد؟ البته دوستم هم سریع دستگاه رو قفل کرده. سوال دیگه اینکه اگر حرفه ای باشن می تونن قفل رو باز کنن و اکانت icloud رو از روش حذف کنن یا نه؟

نظر

از بدی هاش اینه که متاسفانه علیرغم اینکه گوشی لاک هست اما میگذاره گوشی را خاموش بکنن

Sent from my iPad2 (IOS 7.0.3)

نظر

گوشی منو بدزدن میتونن با ریستور یا حالا هرچیزی مانع این بشن که پیدا بشه؟ مثلا کاری کنه که حتی دادگستری و کلانتری هم نتونه!؟

نظر

سلام

تو بد دردسری افتادم

آیپد 2 وای فای رو جیلبرک کردم , افتاد تو لوپ , اومدم ریستور کنم ارور میداد , از خیر جیلبرک گذشتم آی او اس جدید گذاشتم اما حالا باید اکتیوش کنم چون روش find my iphone گذاشته بودم
                              آی دی یادم نیست چون خیلی وقت پیش اینکار رو کرده بودم , تو ریکاوری آی دی هم نمیتونم پیداش کنم ! به فنا رفتم , نه ؟

نظر

نوشته اصلی توسط RAMO نمایش پست ها
                                سلام

تو بد دردسری افتادم

آیپد 2 وای فای رو جیلبرک کردم , افتاد تو لوپ , اومدم ریستور کنم ارور میداد , از خیر جیلبرک گذشتم آی او اس جدید گذاشتم اما حالا باید اکتیوش کنم چون روش find my iphone گذاشته بودم
                                آی دی یادم نیست چون خیلی وقت پیش اینکار رو کرده بودم , تو ریکاوری آی دی هم نمیتونم پیداش کنم ! به فنا رفتم , نه ؟
                                اگر Apple ID از خودتون هست می تونید پسوورد Apple ID را ریست کنید و بعد اکتیو کنید. اگر هم نمی دانید هیچ راهی وجود ندارد مگر اینکه با ساپورت اپل تماس بگیرید.

نظر

صبر کنید ..
                                X