اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دانلود اپلیکیشن های پولی و اورجینال از app store یه سادگی !!هر روز یک برنامه جدید !!

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دانلود اپلیکیشن های پولی و اورجینال از app store یه سادگی !!هر روز یک برنامه جدید !!

با عرض سلام خدمت دوستان .
    دوستان ميتونين هر روز حد اقل يك برنامه پولي رو از app store با استفاده از سايت زير دانلود و تو اكانت خودتون ثبت كنين. چن تا برنامه اسپانسري بايد دانلود كنين كه خود سايت بهتون گفته. وقتي يه بار اون برنامه هارو دانلود كنين تا چن روز كه اپليكشن پولي ميده واسه دانلود نياز نيست دوباره برنامه دانلود كنين و همون برنامه ها رو به عنوان برنامه اسپانسري ميخواد. خيلي اسون هستش و هر كسي ميتونه اين برنامه هاي پولي رو به صورت رايگان دانلود كنه. البته برنامش تو اپ استور وجود داره و اخيرا اپديت شده و تو اپديت جديد برنامه به شما ميگه كه از طريق سايتش اقدام كنين. بعد از دانلود برنامه های اسپانسری گزینهdownload نمایش داده میشه که با کلیک بر روی اون میتونین کد ریدم برنامه رو به دست بیارین. بعد از ورود به سايت ميتونين اونو add to home screen كنين و ازش مانند يك برنامه استفاده كنين.

ادرس سايت :
    freeappdaily.me

اسم برنامه تو اپ استور هم همون freeappdaily هستش که فکر کنم به دلیل برنامه های زیاد به همین نام نتونین پیداش کنین.
    من خودم تا حالا نزدیک به 30$ از این روش برنامه گرفتم .

اكثر برنامه هاش رو هم به صورت يونيورسال ميده كه يعني هم بر روي ايپد و هم بر روي ايفون و ايپاد استفاده كنين.
    بيشتر برنامه ها هم برنامه هاي و بازي هاي معروف مثل cut the rope, asphalt , where is my water و .... ميباشد

بعد از ثبت نام شما ميتونين راي بدين كه مثلا فلان برنامه رو ميخوام و اين سايت بر اساس تعداد ارا برنامه پولي رو واسه دانلود ميذاره در روزهاي اينده.

اموزش استفاده :
    اگه وارد سايت بشين ،خودش راهنمايي گذاشته كه چطور ثبت نام كنين. بعد از ثبت نام روي هركدوم از برنامه هاي اسپانسري كليك كنيد كه شما رو به اپ استور براي دانلود اون برنامه ميبره. بعد برنامه رو دانلود و اجرا و براي مدت ١ دقيقه از برنامه استفاده كنين. بعدش وارد سايت بشين و صفحه رو refresh كنين. ميبينين كه روي برنامه اسپانسري كه دانلود كردين تيك زده كه به اين معني هستش كه دانلود اون برنامه توسط شما از طرف سايت تاييد شده. هر چند تا برنامه اسپانسري كه گذاشته ( كه حد اكثر ٣ يا ٤ تا ميشه ) رو با اين روشي كه گفتم دانلود كنين و مراحل رو اجرا كنين. وقتي برنامه هاي اسپانسري رو دانلود كردين و روي اون برنامه ها در سايت تيك نمايش داده شد ، سايت اجازه ميده كه برنامه ي پوليش رو به صورت رايگان از اپ استور بگيرين. در نقابل برنامه پولي كه سايت معرفي كرده گوينه دانلود نمايش داده ميشه كه با tap بر روي اون شما رو به اپ استور برده و كد ريدم رو براي شما وارد ميكنه و از شما ميخواد كه پسوود اكانتتون رو وارد كنين. با وارد كردن پسوورد اون برنامه در اكانت شما ثبت ميشه يا به عبارت ديگه اون ساين اين برنامه رو براي شما ميخره.

توجه : اين روش كاملا قانوني و مورد تاييد اپل ميباشد و تا به حال هيچ اكانتي به دليل استفاده از اين روش مسدود نشده است.
    ویرایش توسط X_boy951 : https://i-phone.ir/forums/member/53248-x_boy951 در ساعت 27-05-2012, 12:42 PM

يعني ميشه بدون پول هر برنامه اي گرفت

ميشه يكم بيشتر توضيح بدين الان من بايد چكار كنم كجا برم قدم به قدم

نظر

اینجور برنامه های زیاد خوب نیستند مگر اینکه واسه دانلود بازی بخوای ازشون استفاده کنی

چون مثلا من برنامه pages رو میخوام

۱۰ هزار تا برنامه پیشنهاد میده یکیشون حتی نزدیکشم نیست

ولی اگه بازی بخوای چیزای خوبی پیشنهاد میده

بیشتر برنامه هایی مثل free my apps یا app nana خوب هستند که اولی هم برنامه ها و بازی های خوبی پیشنهاد میده (من خودم iphoto رو ازش دانلود کردم) و هم اینکه هر دوتاشون گیفت کارت هم میدن که خیلی خوبه

این برنامه رو تا چند هفته پیش داشتم ولی چون زیاد کاربردی نبود پاکش کردم

البته باز میگم واسه بازی از بقیه بهتره چون دانلودهای زیادی نمی خواد!

نظر

نوشته اصلی توسط tambako نمایش پست ها
        يعني ميشه بدون پول هر برنامه اي گرفت

ميشه يكم بيشتر توضيح بدين الان من بايد چكار كنم كجا برم قدم به قدم
        پست اول ويرايش شد.
        هر برنامه اي رو نه. برنامه هايي كه خود سايت بر اساس راي گيري هاش كه شما هم ميتونين با ورود به سايت و ثبت نام كردن در تون راي بدين به برنامه مورد نظرتون رو ميشه دانلود كرد.

نظر

نوشته اصلی توسط smart00boy نمایش پست ها
          اینجور برنامه های زیاد خوب نیستند مگر اینکه واسه دانلود بازی بخوای ازشون استفاده کنی

چون مثلا من برنامه pages رو میخوام

۱۰ هزار تا برنامه پیشنهاد میده یکیشون حتی نزدیکشم نیست

ولی اگه بازی بخوای چیزای خوبی پیشنهاد میده

بیشتر برنامه هایی مثل free my apps یا app nana خوب هستند که اولی هم برنامه ها و بازی های خوبی پیشنهاد میده (من خودم iphoto رو ازش دانلود کردم) و هم اینکه هر دوتاشون گیفت کارت هم میدن که خیلی خوبه

این برنامه رو تا چند هفته پیش داشتم ولی چون زیاد کاربردی نبود پاکش کردم

البته باز میگم واسه بازی از بقیه بهتره چون دانلودهای زیادی نمی خواد!
          همونطور كه تو پست اول گفتم اين سايت از شما راي گيري ميكنه كه كدوم برنامه رو ميخواين. برنامه و سايتي هم كه شما معرفي كردين بسيار عالي هستن. ولي به قول خودتون اين سايت بيشتر بازي ميذاره اما برنامه هايي مثل whats app messenger و the night sky و .. رو هم واسه گرفتن قرار ميده. ، و حسن ديگه اي هم كه داره هر چن روز يه بار برنامه هاي اسپانسري جديد رو ميزاره.

نظر

دانلود اپلیکیشن های پولی و اورجینال از app store یه سادگی !!هر روز یک برنامه جدید !!

با ثبت نام توسط این لینک ۲۰۰ امتیاز دریافت نمایید:
            http://freeappdaily.me/?invite_code=26JG8V

Sent from my ipod touch 6th generation using tapatak HD!

نظر

چقد باحال شروع کردم

نظر

سلام دوست عزیز X_boy951

من ipod4 دارم . این سایتی که گفتی رو وارد شدم خب . اما نمیدونم چطور باید عضو بشم . و همین اگه میشه بهم بگو چطور عضو بشم . ممنون منتظرم

نظر

بهترین برنتامه freemy apps اینم لینکش

FreeMyApps - Discover Great Apps and Games, get Rewarded.

استفادشم خیلی راحته فقط کافیه این لینک رو با safari باز کنین

نظر

صبر کنید ..
                  X