اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

کسی چیزی در مورد Load balancing چیزی میدونه؟

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• کسی چیزی در مورد Load balancing چیزی میدونه؟

سلام نمی دونم جاش هست این سوال رو بپرسم ولی سعی می کنم ببینم چیه میشه..

من سوالی پرسیدم در سایت Tomshardware که لینکش رو در زیر می زارم...کسی هست در مورد این کاری که می خوام بکنم چیزی بدونه؟
    ممنون می شم راهنمایم کنید..!

سوال اول :
    How to combine 2 ADSL lines Internet band width? - WAN-LAN - General-Networking
    سوال دوم:
    A wirelss ADSL modem/router to choose... - Range-connectivity-2 - Wireless-Networking

اگه ترجمش رو خواستید بگید بذارم...الان چون وقت نداشتم لینک گذاشتم

مرسی واقعا
    ویرایش توسط joopinahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/39576-joopinahmadi در ساعت 27-05-2012, 12:42 AM

لا اقل کسی هست که این مدل مودم رو استفاده کرده باشه؟ چطوره؟

tp-link td-w300kit

نظر

نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
      لا اقل کسی هست که این مدل مودم رو استفاده کرده باشه؟ چطوره؟

tp-link td-w300kit
      اصولا tplinkها مودم هاي خوبي هستن

نظر

ماکه از تی پی لینک خیری ندیدیم!

نظر

من سوالی پرسیدم در سایت tomshardware که لینکش رو در زیر می زارم...کسی هست در مورد این کاری که می خوام بکنم چیزی بدونه؟

سوال اول :
          how to combine 2 adsl lines internet band width? - wan-lan - general-networking
          سوال دوم:
          a wirelss adsl modem/router to choose... - range-connectivity-2 - wireless-networking

مرسی واقعا
          سلام اگر شما میتونی ترجمشو بزاری
          خوب خودت یه بار بخون کامل متوجه میشی
          من قبلا دنبال نرم افزاری بودم که بشه دو تا پهنای باند و روی یه پی سی داشت ولی پیدا نشد که نشد و همه گفته بودن روتر های خاصی این کارو میکنه چون برام ارزش نداشت تهیه نکردم
          فکر کنم تنها راه معقول همون روتر باشه

نظر

من سوالی پرسیدم در سایت Tomshardware که لینکش رو در زیر می زارم...کسی هست در مورد این کاری که می خوام بکنم چیزی بدونه؟

سوال اول :
            How to combine 2 ADSL lines Internet band width? - WAN-LAN - General-Networking
            سوال دوم:
            A wirelss ADSL modem/router to choose... - Range-connectivity-2 - Wireless-Networking

مرسی واقعا
            سلام و عرض ادب و احترام...

بهترین دیوایس جهت تلفیق و بالانس کردن چند پهنای باند روترهای شرکت pipelink هست که کارایی و راندمان فوق العاده بالاتری نسبت به بقیه برندها داره...

در پناه حق تعالی باشید
            ویرایش توسط rohallah_t : https://i-phone.ir/forums/member/1371-rohallah_t در ساعت 04-06-2012, 01:08 AM

نظر

صبر کنید ..
            X