اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

iMac بالا نمياد و صفحه سفيد مانده است

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• iMac بالا نمياد و صفحه سفيد مانده است

سلام
    يه iMac كه روش lion نصب شده بود، روي آرم اپل گير كرده بود و من از راهنمايي ها در انجمن با كليد Shift به Safe Boot رفتم ولي اومدم و ريست كردم ديگه حتي همون آرم اپل هم نمياد...
    در حقيقت مي خوام CMD+R را هم مي گيرم كاري انجام نمي ده كه بتونم با Bootable بالا بيارمش...
    يه راهنمايي بفرماييد؟

ببخشید که دیر راهنمایی کردم
    موقع یه بوت ALT رو بگیرین و به ریکاوری برین در اونجا اگر با تابم ماشین بکاپ دارین که ریستور فرام تایم ماشین بکاپ اگر ندارین هم install a new copy of os x lion

نظر

نوشته اصلی توسط a/\/\ir نمایش پست ها
      ببخشید که دیر راهنمایی کردم
      موقع یه بوت ALT رو بگیرین و به ریکاوری برین در اونجا اگر با تابم ماشین بکاپ دارین که ریستور فرام تایم ماشین بکاپ اگر ندارین هم install a new copy of os x lion
      مرسی از راهنمایی
      ولی همه این کارها رو می کنم. متاسفانه صفحه کاملا سفید هست. کلید Alt رو هم می گیرم اول که روی آرم اپل گیر کرده بود می رفت به ریکاوری که میشد انتخاب کرد، ولی الان نه safe boot میره و نه ریکاوری!
      در حقیقت هیچ کلیدی عمل نمی کنه و صفحه کاملا سفیده!!!

نظر

روش windows بوده ؟ آخرین بار توی windows بودین ؟
        " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
        TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

نوشته اصلی توسط e h s a n نمایش پست ها
          روش windows بوده ؟ آخرین بار توی windows بودین ؟
          بله، ويندوز بوده و آخرين بار هم توي ويندوز بودم!

نظر

نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
            بله، ويندوز بوده و آخرين بار هم توي ويندوز بودم!
            اینکه آرم Apple نمیاد بالا برای همین هست! boot بصورت پیش فرض روی windows هست و ویندوز به هر دلیل بالا نمیاد.
            اینکه میگید دکمه هارو میگیرد و کار نمیده ۲ من براش حدس میزنم.
            ۱- یا کیبورد مشکل داره
            ۲- اینکه شما دکمه هارو درست نمیگیرید. شما تا صفحه سفید اومد بالا اول کار دکمه هارو بگیر، قبل از اینکه هیچی نیست هیچ دکمه را نگیرید(البته می دونم دفعه اول نیست که میخواهید دکمه های keyboard را توی boot بگیرید ، اما بازم من یاد آوری کردم).

نظر

احسان جان
              كيبرد كه مشكلي نداره. ضمنا پيش فرض بوت روي ويندوز نبود با مك بالا ميومد!
              بحث درست نگرفتن دكمه ها هم تقريبا مي تونم بگم نيست، چون دقيقا همون موقع كه صفحه سفيد مياد انجام مي دم.
              حالا به يه چيزي كه بر خوردم اينه كه همين صفحه سفيد را يه بيست دقيقه همونطور رها مي كنم مي ره توو حالت ريكاوري ولي تقريبا مي تونم بگم اونجا من چون يه چند مگي اطلاعات لازم دارم نمي تونم كل مك رو پاك كنم و دوباره نصب كنم...

نظر

من خودم تا حالا رو مک امتحان نکردم ولی شما میخوای یه امتحانی بکن
                با یه سیدی لایو حالا میخواد لینوکس باشه یا first aid بوت کن
                اطلاعات مورد نیازتو کپی کن رو فلش
                بعد لایونو دوباره نصب کن دوست خوبم
                ویرایش توسط Ceno : https://i-phone.ir/forums/member/54905-ceno در ساعت 27-05-2012, 03:25 PM

نظر

نوشته اصلی توسط stifler.68t نمایش پست ها
                  من خودم تا حالا رو مک امتحان نکردم ولی شما میخوای یه امتحانی بکن
                  با یه سیدی لایو حالا میخواد لینوکس باشه یا first aid بوت کن
                  اطلاعات مورد نیازتو کپی کن رو فلش
                  بعد لایونو دوباره نصب کن دوست خوبم
                  کل مشکل ایشون هم همین هست! نمیتونن boot کنن. اگر boot میشد که دیگه مشکل حل میشد.

دکمه D را یکبار تست کن ببین کاری نمیکنه باز ؟ خیلی عجیب هست!
                  ویرایش توسط E H S A N : https://i-phone.ir/forums/member/37262-e-h-s-a-n در ساعت 27-05-2012, 04:02 PM

نظر

ديگه دل و زدم به دريا گفتم ديتا بي ديتا، دوباره سيستم نصب مي كنم...
                    ولي وقتي اونجايي كه مي خواد پارتيشن رو انتخاب كنه براي نصب اصلا اون هم نمياد. يعني در حقيقت هارد را نميشناسه!!!
                    دوستان كسي جايي را سراغ داريد كه ببرم اونجا؟!

نظر

صبر کنید ..
                    X