اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتتر 1 - iPad 2 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش جیلبریک آنتتر 1 - iPad 2 در iOS 5.1.1

همانطور که اطلاع دارید دقایقی پیش جیلبریک برای پردازنده های A5 - A5X - A4 و قدیمیتر منتشر شد . پس هم اکنون میتوانید دستگاه خود را با استفاده از این آموزش ساده در ورژن 5.1.1 جیلبریک کنید

آموزش در مک و ویندوز کاملا مشابه یکدیگر هستند

قدم اول : ابتدا Absinthe ورژن 2.0.4 را دانلود کنید

ویندوز :

مک :

لینوکس:

قدم دوم : ایپد ۱ - ۲ خود را به کامپیوتر وصل کنید و روی فایل دانلود شده کلیک کنید تا کارهای لازم رو انجام بده: ( در مک باید از فایل .dmg به فولدر Applications کپی کنید)

قدم سوم : برنامه را اجرا کنید و بر روی Jailbreak کلیک کنید . ابتدا این مرحله کمی طول خواهد کشید. سپس همانند تصاویر عمل کنید :
    منتظر باشید پروسه جیلبریک تمام شد

قدم چهارم : زمانی که برنامه به حالت زیر در اومد یعنی کار تموم شده و شما میتونید گوشیتون رو جدا کرده و سیدیا لذت ببرید!
    ویرایش توسط I-MAD : https://i-phone.ir/forums/member/73157-i-mad در ساعت 16-05-2013, 08:19 AM

iPad 2 با موفقیت روی 5.1.1 جیلبریک شد

نظر

ايپد ٢ ايپد ٣ ايفون ٤ اس هم ٥.١.١. هم ٥.١ با موفقيت جيلبريك شددددددددددددد

نظر

لینک دانلود جدید

نظر

مشکلی برای یکی از دوستان پیش اومده
          این که هنگام برنامه رو اجرا میکنه یه صفحه سیاه رنگ مثل داس ظاهر میشه که مدام پایین میاد و بعد از چند لحظه پنجره بسته میشه و هیچ اتفاقی رخ نمیده

نظر

iPad 2 خیلی راحت جیلبریک شد
            بعید از زدن دگمه جیلبریک خود cydia مستقیماً روی اسپرینگ برد ظاهر شد

iPhone 4 در حال تست.......

نظر

بعد از بسته شدن پنجره یه فولدر دیگه در همان پوشه ظاهر میشه که داخل اون
              Absinn است که باید اونو کلیک کرد
              ویرایش توسط ka_zadeh : https://i-phone.ir/forums/member/269-ka_zadeh در ساعت 25-05-2012, 05:43 PM

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
                مشکلی برای یکی از دوستان پیش اومده
                این که هنگام برنامه رو اجرا میکنه یه صفحه سیاه رنگ مثل داس ظاهر میشه که مدام پایین میاد و بعد از چند لحظه پنجره بسته میشه و هیچ اتفاقی رخ نمیده
                خوب دوست عزیز برای همه همینطوره .اول برنامه از حالت فشرده خارج میشه و یه پوشه کنار خودش ایجاد میکنه که فایلهای جیلبریک داخل پوشه هستند باید اونها رو اجرا کنه .

نظر

نوشته اصلی توسط hamed.ghafari نمایش پست ها
                  خوب دوست عزیز برای همه همینطوره .اول برنامه از حالت فشرده خارج میشه و یه پوشه کنار خودش ایجاد میکنه که فایلهای جیلبریک داخل پوشه هستند باید اونها رو اجرا کنه .
                  ممنون مشکل ایشون ل شد
                  ظاهرا فایل خروجی ایشون تو یه مسیر دیگه ذخیره میشد و ایشون متوجه نبودند

نظر

ايپد ٢ و ايفون ٤ بدون هيچ error جيلبرگ شدند.با اي او اس٥.١.١........

نظر

سلام من جیلبریک کردم سدیا هم اومده ولی هیچ کدوم از نرم افزارهای کرک شده نصب نمیشند علتش چیه؟ باید چه کرد؟ ریبوت هم کردم فایده نداشته

نظر

درود بر شما

واسه من active it before میده

ipad 2 64 3g که الان یه هفتس هرکاری میکنم active نمیشه الان 5.1.1 هستم

امید به jail داشتم که اینم متاسفانه انجام نمیده

کسی راه حلی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر

ماله من تا آخر پر میشه ولی سدیا نمیاد مشکل چیه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط amir.hz نمایش پست ها
                            سلام .
                            کلیک راست بر روی برنامه و برنامه رو به صورت run as administrator اجرا کنید .

نظر

نوشته اصلی توسط amir.hz نمایش پست ها
                              سلام من همین الان مشکل شما را داشتم یه بار مجددا فریمور ۵.۱.۱ را ریستور کردم سدیا اومد ولی نرم افزارهای کرک شده نصب نمیشند

نظر

صبر کنید ..
                              X