اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتتر 1 - iPad 2 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• سلام من ایپد 2 با ورزن 5.0 دارم.شدیدا نیاز به جیلبریک دارم.shsh هم ندارم.کمک کنین.فورییییییییییییییی
    باید چیکار کنم؟ چطور امکانش. هست که جیلبریک شه با وجود اینکه دیگه اجازه ندارم به 5.1.1 برم

نظر

• هیچ راهی نداری دوست عزیز..

نظر

• با سلام
        ipad 2 من ورژنش 4.3.3 هستش که از وقتی که خریدم به صورت اوریجینال استفاده کردم حالا میخوام که اپدیت کنم وجیلبریک
        که ipad 2 3g wifi هستش خواستم بدونم که چه ورژن از frimware رو باید دانلود کنم
        gsm,wifi,cdma? ممنون میشم کمک کنید.
        واز چه برنامه ای برای جیلبریک استفاده کنم.

نظر

• نسخه GSM ورژن 5.1.1 رو باید دانلود کنی و با Absinthe 2.0.4 هم جیل برک کنی.

نظر

• با کمال تشکر انجام نمی شد ولی یکبار رست کردم مجدد انجام دادم به نتیجه رسیدم

نظر

• ایپد 1 به راحتی جیلبریک شد ممنون.

نظر

• جیلبریک شد ولی حالا برنامه ها رو نمی تونم از طریق کامپیوتر بریزم -ضمنا appsync هم دانلود و نصب کردم-دیگه مشکلش چیه ؟ کسی می دونه باید چه کار کنم؟

نظر

• نوشته اصلی توسط mohamad7.7 نمایش پست ها
                  جیلبریک شد ولی حالا برنامه ها رو نمی تونم از طریق کامپیوتر بریزم -ضمنا appsync هم دانلود و نصب کردم-دیگه مشکلش چیه ؟ کسی می دونه باید چه کار کنم؟
                  برنامه ها تون کرکن یا اورجینال ؟
                  و اگه اورجینال با آیدی خودتون گرفتین ؟

نظر

• درست شد .appsync حذف کردم و اینبار از سورس خودتون گرفتمش و دیگه راه افتاد- راستی ممنون که پیگیر مشکلاتمون هستید.

نظر

• با سلام !
                      من الان اییپد۱ که ۵.۱.۱ بود را جیلبریک کردم وهنگامی که تمام شد cydia اومد وقتی وارد آن شدم یه سری process انجام داد و restart شد الان دیگه cydia نیست ! دوباره هم که جیلبریک میکنم میگه جیلبریک شده و اجازه جیلبریک مجدد نمیده ! چیکار کنم؟

نظر

صبر کنید ..
                      X