اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتتر iPhone 3gs در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

سلام
    گوشي من 3gs لاك است رو ورژن 5.1 خيلي هنگ
    ميكنه الان ميخوام برم به ورژن 5.1.1 اگه اموزش است لطفا معرفي كنيد

نظر

نوشته اصلی توسط shahrukh نمایش پست ها
      سلام
      گوشي من 3gs لاك است رو ورژن5.1 خيلي هنگ
      ميكنه الان ميخوام برم به ورژن 5.1.1 اگه راهنمايي است معرفي كنيد
      با s0w breazer یک فریمور کاستوم بسازید و ریستور کنید البته با ورژن جدید این برنامه که توی انجمن موجود هست

Sent from my iPad using Tapatalk HD
      Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

دوستان من هم به 5.1.1 ریستور کردم اما absinthe میگه گوشی باید اول اکتیو شه ولی وقتی جیلبریک نکردم چطور اکتیو کنم؟

نظر

نوشته اصلی توسط flashpoint نمایش پست ها
          دوستان من هم به 5.1.1 ریستور کردم اما absinthe میگه گوشی باید اول اکتیو شه ولی وقتی جیلبریک نکردم چطور اکتیو کنم؟
          اگه گوشيتون لاكه با اين برنامه نميتونيد اكتيو وجيلبريك كنيد .
          اول با رداسنو به صورت تدر جيلبريك كنيد و بعد از اينكه اكتيو شد با نصب rocky racoon از سيديا جيلبريك رو آنتدر كنيد .

نظر

لینک مستقیم نسخه جدید Absinthe 2.0.2 به پست اول اضافه شد

نظر

دوست عزیز با رداسنو هم بصورت تتدر جیلبریک کردم اما آیتونز مینویسه there is no sim card installed on your iphone ولی سیم کارت داخلش هست، اکتیو نمیشه خواهشا کمک کنید انگار اصلا وجود سیم کارتو تشخیص نمیده

نظر

دوست عزیز با رداسنو هم بصورت تتدر جیلبریک کردم اما آیتونز مینویسه there is no sim card installed on your iphone ولی سیم کارت داخلش هست، اکتیو نمیشه خواهشا کمک کنید انگار اصلا وجود سیم کارتو تشخیص نمیده
                چون گوشيتون لاكه و اين طبيعيه . بيس باندتون چنده ؟*

نظر

بیس باندم 06.15.00 بود اما نمیدونم بعد ریستور به به 5.1.1 چند شد، خواهشا کمک کنید اصلا هیچ کاری نمیشه کرد که اینجوری

نظر

گوشی من 3gsلاک و رو ۴.۲.۱ هستم سیم کارت لاک رو هم ندارم اگر با Sn0wbreeze کاستوم بسازم گوشیم اکتیو می*شه یا نه ضمنا بیسبندم هم 05.12.01هست ممنون

نظر

سلام من ایفون 4 لاک با بیس باند 4.10.01 دارم که با گیوی سیم انلاک کردم الان ورژن گوشی من 5.0.1 هستش می خوام به 5.1.1 اپدیتش کنم ایا میتونم اپدیت کنم و انتن داشته باشم یا خیر و واسه جیلبریک مشکلی واسم پیش نمیاد با این برنامه ایا با این برنامه با توجه به اینکه گوشیم لاک هستش امکانپذیره جیلبریک کردن یا خیر
                      ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان با تشکر

نظر

دوستان بعد از ریستور از گوشی خودتون بک آاپ بگیرین

و اونو کاملا ریستارت کنین

این باعث می*شه ۱۵ دقیقه زمان جیل بریک شما پایین بیاد

بعد از جیل بریک هم میتونید

بک آاپ رو برگردونید به حالت اولش

1.روی اسم گوشیتن توی*ای تونز راست کلیک کنید و بک آاپ رو بزنید

2.Settings - General - Reset - Erase All Content and Settings

3.در زمان فعال سازی گوشی* ای کلود رو فعال نکنید که کانتکتها و بقیه چیزا برنگرده

4.بعد از بالا اومدن گوشی سریعاً برنامه رو باز کنید و جیل بریک رو بزنید

حدوداً ۱ دقیقه طول میکشه و گوشی آمادهٔ استفاده می*شه
                        ویرایش توسط m-S-Studio : https://i-phone.ir/forums/member/76410-m-s-studio در ساعت 28-05-2012, 05:04 AM

نظر

دوستان ultrasn0w که هنوز برای 5.1.1 سازگار نشده؟ چرا نه تو فرومهای فارسی نه انگلیسی به این موضوع اشاره نشده بود؟ حالا باید تا کی صبر کنم تا آنتن داشته باشم؟ الان بیس باندم 06.15.00 و آیفونم 3gs

نظر

دوستان ultrasn0w که هنوز برای 5.1.1 سازگار نشده؟ چرا نه تو فرومهای فارسی نه انگلیسی به این موضوع اشاره نشده بود؟ حالا باید تا کی صبر کنم تا آنتن داشته باشم؟ الان بیس باندم 06.15.00 و آیفونم 3gs
                            دوست عزيز با نصب ultrasnow fixer 5.1.1 به راحتي ميتونيد آنتن داشته باشيد .

به اين موضوع حتي توو همين تا پيك هم اشاره شده .اما گويا شما تاپيك رو اصلا مطالعه نكرديد!

نظر

این کارو کردم تو سایت ijailbreak یاد داده بود اما اصلا کار نکرد نظرات کاربران انگلیسی زبانشم بخونید 99 درصد گفتن کارنکرد

نظر

الان با روش ipad baseband با نرم افزار redsn0w تونستم آنتنمو بیارم ولی انگار این کار تاثیر منفی رو گوش داره درسته؟ میشه توضیح بدید میگن 3g و gps از کار میفته درسته؟

نظر

صبر کنید ..
                                X