اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش جیلبریک آنتتر iPad 3 در iOS 5.1.1

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• لطفا اگر میخواهید لطف کنید و عکس ها رو برای من ارسال کنید کلش رو پ.خ کنید

نظر

• لینک مستقیم نسخه جدید Absinthe 2.0.4 + عکس های جدید که شامل آموزش قدم به قدم میباشد به پست ۱ اضافه شد

نظر

• سلام.من آیپد 3 دارم.ورژن5.1 آیا جیلبرک شده؟
        با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط shervinam59 نمایش پست ها
          سلام.من آیپد 3 دارم.ورژن5.1 آیا جیلبرک شده؟
          با تشکر
          خیر جیلبریک فقط برای ۵.۱.۱ ریلیز شده شما با خیال راحت از ستینگ اپدیت کنید به ۵.۱.۱ و جیلبریک کنید !

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
            خیر جیلبریک فقط برای ۵.۱.۱ ریلیز شده شما با خیال راحت از ستینگ اپدیت کنید به ۵.۱.۱ و جیلبریک کنید !
            البته ممکنه به صورت تترد جیلبریک شده باشه .

نظر

• مرسی از توضیحاتتون.تترد یعنی چی؟

نظر

• نوشته اصلی توسط ..:alireza:.. نمایش پست ها
                البته ممکنه به صورت تترد جیلبریک شده باشه .
                ایپد ۳ تترد نمیشه
                فقط a4 به پایین اون هم به دلیل یک باگ عیر قابل بستن تترد میشه و هنوز راهی برا a5 پیدادنشده !
                تترد هم یعنی با خاموش شدن دستگاه باید به کتمپیوتر وصلش کنید تا بوت بشه ( ناپایدار )

نظر

• بعد از اتمام جیلبریک تمام برنامه هایی که قبلا نصب کردم پاک میشه؟

نظر

• نوشته اصلی توسط godman757 نمایش پست ها
                    بعد از اتمام جیلبریک تمام برنامه هایی که قبلا نصب کردم پاک میشه؟
                    خیر ! هیچ اتفاقی نمیفته جز این که یک برنامه به نام Cydia اضافه میشه و دستگاه شما فاقد محدودیت نرم افزاری هست !

نظر

• خاهش میکنم کمک کنید
                      من 5.1.1 رو جیل کردم و appsync 5 رو نصب کردم با زی هم نصب کردم ولی ویدیو نمی تونم بریزم /

نظر

• نوشته اصلی توسط armagedon47 نمایش پست ها
                        خاهش میکنم کمک کنید
                        من 5.1.1 رو جیل کردم و appsync 5 رو نصب کردم با زی هم نصب کردم ولی ویدیو نمی تونم بریزم /
                        چه اروری میده ؟

نظر

• اصلا ارور نمیده .

نظر

• اصلا سینک نمیشه بازی رو باید دستی نصب کنم و اهنگ رو drag and drop بریزم و عکس و فیلم سینک نمیشه .

نظر

• نوشته اصلی توسط Armagedon47 نمایش پست ها
                              اصلا ارور نمیده .
                              با ایتونز ؟
                              اسم فایل ها خاکستری میمونه و توی ایپد چیزی اضافه نمیشه ؟
                              اگر اره یک بار به صفحه اول ایتونز مربوط به ایپد برید و از پایین سمت راست گزینه sync یا apply رو بزنید و بزارید 4-5 (حتی تا 6 مرحله ) ای که خودش مینویسه رو بره! بعد اقدام به ریختن فیلم بکنید!

نظر

• نوشته اصلی توسط b.a23 نمایش پست ها
                                با ایتونز ؟
                                اسم فایل ها خاکستری میمونه و توی ایپد چیزی اضافه نمیشه ؟
                                اگر اره یک بار به صفحه اول ایتونز مربوط به ایپد برید و از پایین سمت راست گزینه sync یا apply رو بزنید و بزارید 4-5 (حتی تا 6 مرحله ) ای که خودش مینویسه رو بره! بعد اقدام به ریختن فیلم بکنید!
                                در مرحله 4 که determining . . . هست کلا قطع میشه .

نظر

صبر کنید ..
                                X