اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

پیغام Your Apple ID has been Disabled

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• پیغام Your Apple ID has been Disabled

دوستان از دیشب هر برنامه ای میخوام دانبلود یا آپدیت کنم با پیغام Your Apple ID has been Disabled مواجه میشم
    پسورد Apple ID را هم عوض کردم ولی بازم مشکل رفع نشد
    تازه 2-3 دلاری هم از حسابم کم شده
    خواهش میکنم کمک کنید

با جنب I-MAD مکاتبه کنید

نظر

یه ایمیلتون مراجعه کردید که علتشو نوشته اند براتون؟
      اگه نه یه ایمیل به پشتیبانی iTunes Store بزنید تا علتشو بگن

نظر

يكي از دلايل ميتونه استفاده از آيتونز گيفت كارت هك شده باشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

گیفت کارت هک شده نبوده مطمئنم
          چون از کویت گرفته بودم
          ایمیلی هم از اپل برام نیومده که دلیل این کار را بهم بگه
          فقط یک میل اومد که از Zynga خرید کردم که همچین چیزی نبوده

نظر

با بنده از طریق پیام خصوصی مکاتبه کنید
            Livin' in ruins of a palace within my dreams

نظر

سلام خسته نباشید
              من یه اکانت درسا کردم ولی هر چقدر سعی می کنم که از ایتونز دانلود کنم نمیشه .و ارور ۱۰۰ رو میاره و راجع به غیر فعال شدن اکانت میگه.
              لطفا منو راهنمایی کنید.

نظر

دوستان لطفا یکی که را حلشو بلده برای منم pm کنه.

نظر

سلام
                  این مشکل والسه منم پیش اومده..!! هیچ کاریم نکردم...! امروز اومدم از تو آیپد برنامه ای رو آپدیت کنم این پیام رو داد Your acount is disable که خودش گفت برای مسائل امنیتی هست..! و می گه می خوای ریست کنی ؟!

ظاهرا باید اایمیل بزنم به ساپورت اپل ولی این ایمیلش رو ازکجا بیارم؟ ایا دوستانی هستند که این مشکل رو حل کرده باشند؟!!

اصلا چرا باید اینطوری باشه.! من هیچ کاری اساسا نکردم نه خریدی نه چیزی..! فقط بعد از چند هفته به برنامه رو خواستم آپدیت کنم؟

آیا ممکنه کسی خرابکاری بخواد بکنه؟ مثلا اپل آید من جایی تو نت باشه و با اون بره به اپل ایمیل بزنه یا نمی دونم..!
                  بیشتر از این لطفا در مورد این مشکل بجث کنید و تجربتون رو با دیگران لطفا تقسیم کنید

مرسی

نظر

ریست کنید مشکلی پیش نمیاد. فقط ایمیل میدید و لینک ریست پسورد رو از تو میل کلیک کنید و پسورد جدید میدید.
                    .There is no knowledge that is not power

نظر

نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
                      سلام
                      این مشکل والسه منم پیش اومده..!! هیچ کاریم نکردم...! امروز اومدم از تو آیپد برنامه ای رو آپدیت کنم این پیام رو داد Your acount is disable که خودش گفت برای مسائل امنیتی هست..! و می گه می خوای ریست کنی ؟!

ظاهرا باید اایمیل بزنم به ساپورت اپل ولی این ایمیلش رو ازکجا بیارم؟ ایا دوستانی هستند که این مشکل رو حل کرده باشند؟!!

اصلا چرا باید اینطوری باشه.! من هیچ کاری اساسا نکردم نه خریدی نه چیزی..! فقط بعد از چند هفته به برنامه رو خواستم آپدیت کنم؟

آیا ممکنه کسی خرابکاری بخواد بکنه؟ مثلا اپل آید من جایی تو نت باشه و با اون بره به اپل ایمیل بزنه یا نمی دونم..!
                      بیشتر از این لطفا در مورد این مشکل بجث کنید و تجربتون رو با دیگران لطفا تقسیم کنید

مرسی
                      اگر دلیل Disable شدن برای دلایل امنیتی باشه ؟ پیغام با این متن توی iPhone یا iTunes

کافی هست فقط یکبار Forget پسورد کنید.
                      " MICROSOFT'S MONSTER OF SOFTWARE, APPLE'S MONSTER OF HARDWARE "
                      TECHNOLOGY NEEDS BOTH OF THEM

نظر

من از ديروز دارم به اپل ميل ميزنم دريغ ازجواب!!!!!ايميل غير فعال شدن هم نفرستادن .اصلا معلوم نيست چيشده ):

نظر

دوستان کسی نتونست مشکلشو حل کنه؟ ما همچنان منتظریم..

نظر

ریست رو بزنید ایمیل ریست پسورد میاد بدون هیچ مشکلی میتونید پسورد خودتون رو عوض کنید
                            برای من هم اینطوری درست شد

نظر

اقا اين ايميل نمياد برادر من شما چيكار كردي كه ميل اومد براتون؟؟؟؟

نظر

صبر کنید ..
                              X