اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هشدار به دارندگان اکانت apple id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

نوشته اصلی توسط mr.geo22 نمایش پست ها
    بلی متوجه هستم

روشن بود

امروز کلا اینترنتم قاطی داشت (این مخابرات بعضی وقتا اینترنتش قاط میزنه میره رو اعصاب!)

بالاخره بعد ۱۳ بار امتحان کردن بهم پستال کد داد

آدرسم رو هم تغییر دادم

الان دیگه مشکلی نداره اگه گیفت کارت اضافه کنم؟

لازمه حتما هر بار که میخوام برنامه دان کنم npv روشن باشه؟
    آخه قبل این تغییر دادن یه برنامه خواستم دان کنم که روشن نبود و دوباره! مجبور شدم که رمز عبورم رو تغییر بدم

سپاس
    اول که می خواهید دانلود رو شروع کنید بله، سپس پس از اینکه کمی از دانلود برنامه مورد نظرتون گذشت خاموشش کنید.
    این ریست پسورد هم کلی هست . ربطی به اون قضیه ای که بهش اشاره کردید نداره.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

من هرکاری کردم نشد. بازم Error میده! بنظر شما چیکا کنم؟

نظر

ماله من درست شد!!!! :دی

نظر

سلام بچه ها
          این یعنی چی؟
          This Apple ID has been disabled for security reasons. Click Reset to reset your account.
          یعنی تمام اطلاعات اکانتم ریست میشه؟
          ویرایش توسط DONYA : https://i-phone.ir/forums/member/238-donya در ساعت 11-06-2012, 03:05 AM

نظر

یک نکته جدید.امروز اومدم deauthorize all کنم با این ارور روبرو شدم

یعنی سالی یک بار میشه deauthorize all کرد.حرکت جدید اپل هست. قبلا اینجوری نبود من هرموقع دوست داشتم deauthorize all میکردم

نظر

نوشته اصلی توسط kuma نمایش پست ها
              یک نکته جدید.امروز اومدم deauthorize all کنم با این ارور روبرو شدم

یعنی سالی یک بار میشه deauthorize all کرد.حرکت جدید اپل هست. قبلا اینجوری نبود من هرموقع دوست داشتم deauthorize all میکردم
              بله. خیلی سخت کرده. قبلا راحت میشد این کارو کرد.

Sent from my iPhone using Tapatalk

نظر

نوشته اصلی توسط Ebrahim-hn نمایش پست ها
                بله. خیلی سخت کرده. قبلا راحت میشد این کارو کرد.
                این deauthorize که سالی میشه فقط یک بار کرد خیلی وقته هستش و مسئله تازه ای نیست

نوشته اصلی توسط DONYA نمایش پست ها
                سلام بچه ها
                این یعنی چی؟
                This Apple ID has been disabled for security reasons. Click Reset to reset your account.
                یعنی تمام اطلاعات اکانتم ریست میشه؟
                نه چیزی نمیشه فقط password اکانتت عوض میشه
                ویرایش توسط mehransmart : https://i-phone.ir/forums/member/16168-mehransmart در ساعت 11-06-2012, 08:38 AM

نظر

دیروز برای من ارور پسورد داد و ریستش کردم ومشکلی پیش نیومد
                  اما ادرس و شماره تلفن الکی از قبل دادم
                  چند تا ادرس واقعی تو امریکا دارم -حالا ادرس را عوض کنم یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
                  .... دلار تو حسابم هست
                  ویرایش توسط alikocholo2010 : https://i-phone.ir/forums/member/15059-alikocholo2010 در ساعت 11-06-2012, 09:58 AM

نظر

رفتم واسه ریست همه مراحل رو انجام دادم ولی هیچ ایمیلی واسم نمیاد!!!
                    مشکل از چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط donya نمایش پست ها
                      رفتم واسه ریست همه مراحل رو انجام دادم ولی هیچ ایمیلی واسم نمیاد!!!
                      مشکل از چیه؟
                      با سلام
                      برای من هم همین اتفاق افتاد و ایمیل اپل بعد از چند ساعت رسید
                      از طریق اون ایمیل ادامه دادم که پیغام داد این ایمیل منقضی شده و من دوباره مراحل پسورد ریست رو انجام دادم و اینبار ایمیل اپل بعداز چند دقیقه رسید و بقیه مراحل رو طی کردم بدون مشکل

نظر

جالبه ارور ریست پسورد رو من یکبار پریروز گرفتم . الان هم بازدوباره همون ارور رو بهم داد. من ۱۰۰ درصد دیگه دارم اطمینان پیدا می کنم بخاطر تغییر آیپی هست. چون الان بدون pnv وصل شدم به اکانتم . یعنی با آیپی ایران. قبلش هم با چیز پی وصل می شدم. یعنی هر سری من آیپیم تغییر می کنه باید این ارور رو بگیرم؟ واقعا دیگه داره بیخودی گیر میده . حداقل میتونه توی خود اکانت مثل بعضی از اکانت های دیگر موردی رو قرار بده که طرف خودش انتخاب کنه که با تغییر آیپی disable بشه یا خیر.
                        ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 11-06-2012, 03:07 PM

نظر

دو روز پیش به من اخطار داد که پسورد رو عوض کنم که کردم. الان دوباره داره بهم اخطار می*ده!

نظر

نوشته اصلی توسط nimo نمایش پست ها
                            دو روز پیش به من اخطار داد که پسورد رو عوض کنم که کردم. الان دوباره داره بهم اخطار می*ده!
                            پس شما هم ؟؟ شما هم احتمال میدی بخاطر تغییر آ ی پ ی باشه؟

نظر

سلام
                              فکر نمیکنم به خاطر تغییر آی پی باشه .... من دیروز اخطار گرفتم و پسورد رو عوض کردم .. حالا الان دوباره باز اخطار میده....!

نظر

من هم یه بار چهار روز پیش این ارور رو گرفتم و یه بار هم دیروز، من هم فکر می کنم بیشتر به خاطر تغییر آی پی هستش

نظر

صبر کنید ..
                                X