اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هشدار به دارندگان اکانت apple id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• مجبور شدم گوشیم ریستور کنم تو تنظیمات اپل آیدیم رو قبول نکرد آنتن گوشیم پرید چاره داره؟

نظر

• نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
      اکه مشکل به همین منوال باشه من دیگه تا اطلاع ثانوی هیچ محصولی از اپل رو نمی خرم...چون دیگه نمی شه استفاده مثه آدم ( همون نیم آدم واسه ایرانی ها!)انجام داد...تا همینجا هم کلی برنامه پول داده بودم خریدم همه پرید.!!! همین آیپد رو هم می فروشم....
      نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
      منم با نظر شما كاملأ موافقم.بالاي ٥٠٠هزارتومان پول برنامه دادم حجم خريدم وقت گذاشتم تا دانلود كردم آخرم هيچي))):ااپل و محصولاتش ارزوني خودشون و كشورهايي كه ساپورت ميشن ): به اين همه تحقير شدن و بدبختي كشيدن نمي ارزه .... دوزار ادم حساب نميكنن مارو )):ما هم رفتيم براي فروش ايفون و ايپد ))):
      فکر خوبیه آیپد و آیفون رو بفروشید تبلت ایرانی بخرید

نظر

• دوستان الان بخاطر این تروریست های آشغال شما حتی به عنوان یک اروپایی اگه بخواید 1000 دلار پول واسه دوستان از مثلا آلمان به آمریکا حواله کنید باید بگید از کجا آوردید این پول رو واسه کی و واسه چی داره ارسال میشه و اگه این حواله کردن های از یکبار بیشتر و بیشتر بشه گیر اونا هم بیشتر می شه..!! حالافرض کنید کشوری که 100 تا اتهام روش هست! حتی 1 دلار هم جرم هست.! در ضمن می دونستید که چه قدر راحت می شه با همین گیفت کارت های اپل پولشویی کرد و مثلا از امریکا رفت تسهیلات نظامی خرید کرد!؟ و ایمیلی که اپل در جواب بعضی از دوستان مبنی بر اینکه شما Violation داشتید فکر می کنم یعنی همین نه استفاده از چند آیپی ! چون شما یک ترانس اکشن مالی از یک کشور غیر مجاز داشتید و اپل نمی تونه واسه دولت آمریکا تریس کنه که این پولا از کجا اومده و به کجا می ره..!احتمالا تا الان اپل سعی می کرده مماشات کنه و این مشکل رو زیر سیبیلی در کنه ولی شاید فشار ها از طرف دولت فدرال و پیگریهاش باعث شده اپل جدی این موضوع رو دنبال کنه ...100% مربوط به ای پی نیست چون بقیه مردم دنیا مثه ما نیستند که تا اصفهان رو بزور برند..!!خیلی ها شون شاید هر هفته یک کشوری باشند..! اگه قرار باشه بخاطر آی پی باشه باید خیلی در دنبا فرتو فرت بهخ مشکل بر بخورند..! ینده خودم در عرض 20 روز 3 تا کشور اروپایی از آیپدم استفاده کردم! از اون گذشته همین ایران هم شما هر جا می ری یه آی پی داری عوض می کنی..iDevice یعنی همین دیگه!!! بنابراین دوستان همنون که گفتم هردم از این باغ بری می رسد...!! این فقط بخاطر ترانس اکشن مالی تو اکانت های آیتونز هست..!! در ضمن شما می دونستید یک تروریس تنها ماهی 100 دلار واسش بسه که بطونه کارش رو انجام بده!!!! در آمریکا!
        ویرایش توسط joopinahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/39576-joopinahmadi در ساعت 13-06-2012, 11:19 AM

نظر

• من ایمیل پشتیبان رو انتخاب نکرده بودم زمان ثبت نام
          الان برم تو اکانتم و ایمیل جدید رو بزنم مشکلی پیدا میکنم؟

نظر

• د
            mr_hadi شما همين مطلبي كه گذاشتيد رو تو يه تاپيك جداگانه بزنيد چون اينجا بين پست ها گم ميشه

نظر

• دوستان و مدیران اگه موافق باشید یک وبلاگ با عنوان تحریم محصولات اپل طراحی کنیم، و همه بیان امضا کنند. به اپل هشدار بدیم اگر به این وضعیت سر سامان ندهند از خرید محصولات این شرکت خودداری می کنیم، اینجا کلی از بچه ها با اکانتشون برنامه خریداری کردند، مطمئن هستم همه این وضعیت را تحقیر می دانند.
              برای شرکت از بزرگی مثل اپل که دم از رضایتمندی کاربرانش می زنه واقعا تاصف بار است.
              خواهش می کنم همه دست به دست هم بدیم و ناراحتیمون را به اپل اعلام کنیم.

هرکس با این حرکت موافق است لطفا لایک کنه، باید یک حرکت منسجم انجام بدیم.

نظر

• نوشته اصلی توسط posiedon نمایش پست ها
                د
                mr_hadi شما همين مطلبي كه گذاشتيد رو تو يه تاپيك جداگانه بزنيد چون اينجا بين پست ها گم ميشه
                این پست به تاپیک حل مشکلات اکانت ( apple id ) و ارور های reset password,
                انتقال یافت
                ویرایش توسط Mr_hadi : https://i-phone.ir/forums/member/13465-mr_hadi در ساعت 13-06-2012, 11:58 AM

نظر

• دوستان خیلی جالبه من تا به حال از این ارور ها نگرفتم الان هم دارم آپدیت می کنم چون گیفت کارت هم نمی خرم و فقط fruit ninja رو با redeem code گرفتم

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط mr_hadi نمایش پست ها
                    دوستان و مدیران اگه موافق باشید یک وبلاگ با عنوان تحریم محصولات اپل طراحی کنیم، و همه بیان امضا کنند. به اپل هشدار بدیم اگر به این وضعیت سر سامان ندهند از خرید محصولات این شرکت خودداری می کنیم، اینجا کلی از بچه ها با اکانتشون برنامه خریداری کردند، مطمئن هستم همه این وضعیت را تحقیر می دانند.
                    برای شرکت از بزرگی مثل اپل که دم از رضایتمندی کاربرانش می زنه واقعا تاصف بار است.

اولا اصلا میون مشتری های اپل ما به حساب نمیاییم
                    دوما این تحریم ها سیاسی هستش وگرنه خود اپل اینقدر طمعکار هستش که واسه فروش بیشتر از هیچ کاری دریغ نکنه
                    اگه میتونست این گرفتاریها رو واسه ایرانیها ایجاد نمیکرد

نظر

• نوشته اصلی توسط mr_hadi نمایش پست ها
                      دوستان و مدیران اگه موافق باشید یک وبلاگ با عنوان تحریم محصولات اپل طراحی کنیم، و همه بیان امضا کنند. به اپل هشدار بدیم اگر به این وضعیت سر سامان ندهند از خرید محصولات این شرکت خودداری می کنیم، اینجا کلی از بچه ها با اکانتشون برنامه خریداری کردند، مطمئن هستم همه این وضعیت را تحقیر می دانند.

دوست عزيز من كه خودم اعلام كردم بيخيال اپل شدم وبا اين كار موافقم ولي اين صحبت شما هم فكر نكنم به نتيجه برسه و كاري رو درست كنه!!!شما ميگيد اپل دم از رضايتمندي كاربرانش ميزنه!!!!!ولي مسئله اينه كه اپل ماهارو اصل جزء كاربراش حساب نميكه يه جورايي حساب كه نميكنه هيچ براي استفاده نكردن ما دست به هركاري ميزنه!!!!!!!!!!!!!!!
                      راستي ميدونيد ديگه اپل حتي پاسخ گو مشكلات نيست؟؟؟الان نزديك ٣٠ساعت من حداقل ١٠تا ميل زدم ولي دريغ از يه جواب!!!!قبلأ به دوساعت كشيده نميشد!!!!خداحافظ اپل )))):
                      ویرایش توسط hessam1 : https://i-phone.ir/forums/member/77553-hessam1 در ساعت 13-06-2012, 11:43 AM

نظر

• دوستان راهی هست که این وبلاگ رو به صورت انگلیسی بنویسیم بعد یک نماینده به پشتیبانی اپل لینک رو بده و بگه که ما ناراحت هستیم و این تنها راه ممکنه است.

Sent from my  iPhone 4s using Tapatalk

نظر

• نوشته اصلی توسط Mr_hadi نمایش پست ها

من appsync نصب میکنم وبرنامه وبازیهای کرک شده اپ استور رو دانلود ونصب میکنم با این کار مشت محکمی بردهن استکبار میزنم!

نظر

• به نظر بنده هم این تنها راهشه
                            حتما جواب خواهد داد

نظر

• دوستان من از دیروز تا به حال هر چند بار که *پسوردم رو عوض کردم اصلا نمیتونم وصل شم تا وقتی که وی پی چیزم قطعه !!*... اما به محض اینکه به چیز پی ان وصل میشم راحت میرم تو اکانتم و مشکلیم وجود نداره !*...

نظر

• راهش اینه که کلا اپ ها و هر چی فری هست رو هم کرک شده بزارن !

نظر

صبر کنید ..
                                X