اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هشدار به دارندگان اکانت apple id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

اي باباااااا چه داستاني شده هااااا.خوب لااقل اين تاپيك هارو يكي كنيم يه تصميم درست بگريم .ديگه. صدتا تاپيك اينجا هست ادم نميدونه كجا بحث رو دنبال كنه !!!!دوستان پشتيباني اپل پاسخ گو نيست من كه هرچي تونستم بارش كردم ديگه هم اميدي به باز شدن ايدي من كه خيلي هم شارژ كرده بودم نيست))):

نظر

من ریست کردم ولی امشب بازم ارور داد...

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Sanboy

نظر

نوشته اصلی توسط Farmin نمایش پست ها
        نه بابا نمیاد ایمیلش متاسفانه!
        با اینکه برای چیزای دیگه ایمیل زدم همیشه به همون ایمیل اومده جوابش
        نمی دونم دیگه باید چیکار کنم
        http://www.i-phone.ir/forums/thread6...tml#post695586

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
          جسارتا من فکر نمیکنم ایمیل آپشنال باشه رسکیو ایمیل هم به معنی ایمیل خلاصی هست
          برای من هر دفعه به همان ایمیلی که آی دی را تشکیل میداد ارسال میشد... احتمالا مال دوستمون داخل اسپم رفته..
          موقع ساختن اپل ایدی شما این سری دقت کنید پایین rescue mail نوشته:
          Optional
          یعنی یا میتونی ایمیلی براش در نظر بگیرید یا نگیرید.
          الان بیشتر مشکل هم برای اون هاییست که در نظر نگرفتن.
          ایمیل ریست پسورد من همیشه به همان ایمیل ارسال شده نه خود ایمیل اپل آی دیم.

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

من ارور کانکت تو آیتیونز از امشب میگیرم چیکار کنم؟با این روش برم یا دست نزنم؟3سال این اکانت کار میکرد

نظر

نوشته اصلی توسط pejmanamiri نمایش پست ها
              من ارور کانکت تو آیتیونز از امشب میگیرم چیکار کنم؟با این روش برم یا دست نزنم؟3سال این اکانت کار میکرد
              منم مثل شما
              با چيز پي ان يه بار ديگه ريست كردم ببينم اينبار چي ميشه قبلا يه بار ريست كرده بودم كه دوباره گير داد

نظر

نوشته اصلی توسط hosseinyz نمایش پست ها
                موقع ساختن اپل ایدی شما این سری دقت کنید پایین rescue mail نوشته:
                Optional
                یعنی یا میتونی ایمیلی براش در نظر بگیرید یا نگیرید.
                الان بیشتر مشکل هم برای اون هاییست که در نظر نگرفتن.
                ایمیل ریست پسورد من همیشه به همان ایمیل ارسال شده نه خود ایمیل اپل آی دیم.
                درسته اگر rescue ايميل داده باشين ميره اونجا

نظر

نوشته اصلی توسط mojahed25 نمایش پست ها
                  من یک سوال دارم از اپل ؟؟؟؟!!!
                  اگه 5 نفر ساکن یک آدرس تو آمریکا بخواهند برای خودشون اکانت بسازند و بعضی وقتها هم بخاطر جابجائی آی پی شون تغییر کنه چکار باید بکنن؟؟؟
                  اونجا آمریکاس اینجا ایران ، اونا روال عادی استفاده از تکنولوژی و ما با هزار مکافات

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
                    این که مهم نیست
                    با و. پ. ن. درست میشه
                    ولی مشکل سر تکرر تغییر پسووردِ
                    به اپل نامه زدم
                    خزعول جواب داده
                    چي گفتن ؟

نظر

• دوستان همه می دونید چند روزی هست که اپل به شدت سخت گیری میکنه و نتیجش شده این مشکلات. من بعد کلی پسورد ریست کردن و ارور گرفتن چند تا نکته کیلیدی متوجه شدم که جواب اکثر بچه هارو میده، چون تایپیک زیاد باز شده من از تایپیک زدن خودداری میکنم و همینجا میگم

سوال: دقیقا چه اتفاقی افتاده؟

1. اپل کاربرانی را که تعدد ip از کشورهای مختلف دارند مجاز نمیدونه. ( استفاده از چیز پی ان های کشور های مختلف)

2. تطبیق دادن ip شما با billing address ( چه حین ساخت اکانت، چه حین اعمال تغیرات در قسمت payment )

3. شناسایی اکانت هایی که با گیفت کارت های تقلبی redeem شدن، که اپل در این مورد به شدت برخورد میکنه. ( البته فعلا کسانی که قصد پس دادن ایتمی را داشتند گرفتار شدند و شاید بزودی بقیه هم گرفتار شوند).

اینکه شما جزو کدام دسته هستید و چرا اکانت شما دچار این مشکلات میشه در زیر توضیح داده میشود:

I. بعضی از دوستان reset password را که زدن ایمیل دریافت نکردند که دلیلش نداشتن ایمیل پشتیبان هستش در این صورت از سوال های امنیتی کمک بگیرید، دوستان دیگه ای هم هستند که میلی را که دریافت کرده اند حاوی لینک ریست نیست، این مشکل زمانی رخ میدهد که اکانت شما بر روی چند تا دیوایس وریفای شده و باید بدونن که ایمیل و لینک ریست حاوی آن جهت حفظ مسایل امنیتی فقط به یک دیوایس میرسه یا اگر تمام دیوایس ها میل را دریافت کنند حاوی لینک ریست نخواهد بود. پس اگه جای دیگه ای میل دارید همه را چک کنید، البته پیشنهاد میکنم میل فقط یک جا باز باشه چون لینک بسیار حساس بوده وفقط یک بار قابل استفاده است

II. همان طور که گفته شد اپل مجددا با ip ایران سر ناسازگاری باز کرده، لذا دوستان به هیچ عنوان بدون چیز پی ان، ایتونز و اب استور را باز نکنید، چراکه بعد از چند روز مجددا اکانت شما DISABLE می شود البته بعضی نقاط تهران بدون چیز پی ان اصلا اجازه دسترسی داده نمیشود و با ارور Cannot connect to itunes stor مواجه می شوند. لازم به ذکر است که خدمات ایکلود شامل ارسل imessage و photo stream و face time و... در حال حاضر بدون چیز پی ان کار میکنه اما احتمال اینکه این سرویس ها مسدود شود هست.

III. بعضی از دوستان بعد از ریست کردن پسورد به صفحه payment منتقل میشوند و در این صفحه با ارور قرمز رنگی با عنوان Please contact itunes support to complete this transaction میشوند ( البته جدیدا برای ساخت اکانت هم این ارور ظاهر می شود ) برای حل این مشکل این مراحل را به ترتیب انجام دهید:

الف. با چیز پی ان مربوط به همان کشوری که قصد دارید برای آن اکانت بسازید یا اطلاعات payment آن را تغییر بددید به نت وصل شوید،

ب. به سایت IP Address Geolocation to Identify Website Visitor's Geographical Location مراجعه کرده و از سطر پنجم zip code مربوط را بردارید(قبل از مراجعه حتما به چیز پی ان همان کشور متصل شوید).

ج. به سایت http://http://www.usyellowpages.com/ ور قسمت where بالا سمت چپ صفحه zip code کد را وارد کنید. یکی از مشاغل را انتخاب کنید و از فسمت additional information اطلاعات شامل آدرس تلفن و ... را وارد کنید، در واقع با این روش مشکل تطبیق ip با blling address حل میشه، بازم میگم ملاک آدرس خونه خاله و دایی و... نیست بلکه تطبیق ip هست.

IV. دسته چهارم اون دوستایی که گرفتار مشکلات گیفت کارت های تقلبی شدن حتما باید با بخش ساپورت اپل مکاتبه کنند و قبلش از دوستان صاحب نظر راهنمایی بخوان.

تذکر1: به حر حال جزو هر دسته ای که بودید و آلان اگر مشکلتون حل شده بدونید اگر از ip ایران استفاده کنید یا در اثر استفاده از چیز پی ان های مختلف دارای تعدد ip باشید به زودی دوباره اکانت شما disable خواهد شد. البته این فعلا شامل خدمات ایکلود نیست، و برای استفاده نیاز به چیز پی ان ندارید.

تذکر 2: برای پایداری اکانت و عدم بروز مشکلات احتمالی پیشنهاد میکنم جهت استفاده از ایتونز و اپ استور از چیز پی ان کشور مربوط به اکانت خود استفاده کنید، هر جند که مابقی کشور های غیر تحریم هم کار خواهند کرد، اما همواره در معرض خطر تعدد ای پی هستید و احتمال غیر فعال شدن اکانت خواهد بود
                      امیدوارم با دقت این مطالب را بخونید و یقیین دارم با این روش ها غیر از دسته 4 مابقی مشکلشون حل میشه، البته اون ها هم دوستانی هستند که راهنماییشون کنند.

این پست به تاپیک حل مشکلات اکانت ( apple id ) و ارور های reset password,
                      انتقال یافت
                      ویرایش توسط Mr_hadi : https://i-phone.ir/forums/member/13465-mr_hadi در ساعت 13-06-2012, 11:57 AM

نظر

• دوستان آی دی من کلا Disable شد ! دیگه کار از رسیت کردن پسوردم گذشت ! به اپل ایمیل هم زدم گفته که شما قوانین رو زیر پا گذاشتین ! خیلی مواظب باشین !200 300 دلار اپلیکشن و 23 دلار هم که تو اکانتم بود پرید !
                        ویرایش توسط arten : https://i-phone.ir/forums/member/6134-arten در ساعت 13-06-2012, 07:51 AM

نظر

• اکانت من هم ۳ ۴ دفعه توی همین یک هفته*ای که گذشته دیسیبل شده مجبور شدم رمزو هی عوض کنم...

نظر

• کارمون شده ریست پسورد کردن
                            اینم نشد زندگی
                            خودمون غم وغصه زندگیمون کم بود اینم اومد روش

نظر

• اکه مشکل به همین منوال باشه من دیگه تا اطلاع ثانوی هیچ محصولی از اپل رو نمی خرم...چون دیگه نمی شه استفاده مثه آدم ( همون نیم آدم واسه ایرانی ها!)انجام داد...تا همینجا هم کلی برنامه پول داده بودم خریدم همه پرید.!!! همین آیپد رو هم می فروشم....
                              ویرایش توسط joopinahmadi : https://i-phone.ir/forums/member/39576-joopinahmadi در ساعت 13-06-2012, 10:20 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط joopinahmadi نمایش پست ها
                                اکه مشکل به همین منوال باشه من دیگه تا اطلاع ثانوی هیچ محصولی از اپل رو نمی خرم...چون دیگه نمی شه استفاده مثه آدم ( همون نیم آدم واسه ایرانی ها!)انجام داد...تا همینجا هم کلی برنامه پول داده بودم خریدم همه پرید.!!! همین آیپد رو هم می فروشم....
                                منم با نظر شما كاملأ موافقم.بالاي ٥٠٠هزارتومان پول برنامه دادم حجم خريدم وقت گذاشتم تا دانلود كردم آخرم هيچي))):ااپل و محصولاتش ارزوني خودشون و كشورهايي كه ساپورت ميشن ): به اين همه تحقير شدن و بدبختي كشيدن نمي ارزه .... دوزار ادم حساب نميكنن مارو )):ما هم رفتيم براي فروش ايفون و ايپد ))):

نظر

صبر کنید ..
                                X