اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هشدار به دارندگان اکانت apple id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• عجب اشتباهی کردم two step رو فعال کردم

نظر

• اين two step كجا هستش ؟من يادم نمياد
      برم ببينم اگه منم قبلا فعال كرده باشم غير فعالش كنم

نظر

• نوشته اصلی توسط farzadnic نمایش پست ها
        اپل آیدی منم امروز بلاک شد اما سوالات امنیتی رو جواب دادم و پسوردمو عوض کردم ، اما همچنان نمیتونم دانلود کنم و ارور cannot connect to itunes store رو میده
        برای منم دقیقا همینطور شد !

Sent from my iPhone 5s

نظر

• نوشته اصلی توسط ALI_BraveHeart نمایش پست ها
          برای منم دقیقا همینطور شد !

Sent from my iPhone 5s
          منم همينطور نميتونم دانلود كنم.اگه بلاك كنه بيچاره ميشم سوالهاي امنيتيو يادم نيست

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

نظر

• خب الان تماس گرفته شد و بار دیگر متوجه مزیت های زندگی در ایران شدم ! تماس گرفتم و ۳ ساعت فقط داشت نحوه تلفظ اسم من رو می پرسید !! بعد از اینکه یاد گرفت تازه پرسید مشکلتون چیه من هم ریز به ریز توضیح دادم. بعد گفت صداتون شفاف نیست (!) شماره تلفنت رو بده که من زنگ بزنم. من هم گفتم اومدم مسافرت . گفت کجا هستی منم گفتم امارات متحده عربی. باز هم این دوستمون چنین اسمی تا به حال نشنیده بود و بعد از ۳ بار تکرار گفت چند لحظه صبر کن که مثل اینکه رفت سرچ کنه ببینه کجا هست اصلا !!! بعد برگشت و گفت که بیا این شماره پشتیبانی امارات با این تماس بگیر. من هم گفتم دوست محترم اکانت من ماله آمریکاس با امارات تماس بگیرم؟؟؟ گفت که صبر کن بپرسم و باز ۱۰ دقیقه بنده معطل شدم. برگشت دوباره و گفت شمارتون در امارات رو بده. من هم یک سیم کارت امارات داشتم شماره اون رو دادم و گفت الان با این شماره ای که دادی می تونی تماس بگیری مشکل اکانت آمریکا رو حل کنی. حالا دو مشکل هست. یک اینکه شماره امارات اصلا بوق نمی خوره و Call failed میشه، مورد دیگه اینه که برای فعال کردن اکانتم الان باید برم در مرز امارات تا این سیم کارت کار کنه !

منتظر خبر های (!) بعدی باشید

نظر

• اينجوركه معلومه اين يكي دو روزه نريم سمت آيتونز خيلي به صلاح هستش

تور گذاشتن بچه هاي كارخونه اپل واسه ايرانيا :دي ( يادش بخير قديما بچه مسجديا توخيابون تور ميذاشتن )

نظر

• سلام
                اینطور که مشخصه تعداد زیادی از دوستان با این مشکل روبرو شدند
                خوشبختانه بنده با همچین مشکلی برخورد نکردم و فقط کندی سرعت در آپدیت برنامه کمی آزار دهنده هستش.
                امیدوارم بزودی مشکل برطرف بشه.

نظر

• امروز براى من هـم هـمين پيغام اومد اما وقتى با قند شكن دوباره اقدام كردم بدون مشكل دانلود كردم اما بدون قند شكن ميگه نميتونيد به اپل استور كانكت شيد !!!!

Sent from my iPad using Tapatalk

نظر

• اقا دوباره تحريم ها برگشته ؟ چون من با آيپي ايران نمي تونم دانلود كنم ولي با چي پي ان مي تونم ؟!

نظر

• دوستان كارشناس لطفأ نظر بدن !!
                      مخابرات الان چند وقته كه داره اى پى هـا رو تغيير ميده و تو نت ايران دستكارى ميكنه ( حالا بدلايل نا معلوم ! )من كرج هـستم اما گاهـى لوكيشن سرويس محل اتصالم رو كرج و گاهـى اصفهـان ميزنه و . . . ممكنه اين تغيير اى پى ها مسبب اين مشكل شده ؟؟

نظر

• سلام
                        همه چيز درست شد
                        شما اگه ريست كردين و پسورد عوض كرديد بريد توي ستينگ و اونجا هم اي دي رو وارد كنيد البته با وي پي ان و ممكنه بره و ساين اين بشيد شايد بره از شما ادرسو دوباره تاييد ياتعقير بديد و ممكنه از شما باز هم سوالات سكورتي بپرسه اين كارا رو انجام بديد و همه چيز درست ميشه بدون ويپي ان كار كنيد
                        موفق باشيد

نظر

• نوشته اصلی توسط H.Karimi نمایش پست ها
                          سلام
                          اینطور که مشخصه تعداد زیادی از دوستان با این مشکل روبرو شدند
                          خوشبختانه بنده با همچین مشکلی برخورد نکردم و فقط کندی سرعت در آپدیت برنامه کمی آزار دهنده هستش.
                          امیدوارم بزودی مشکل برطرف بشه.
                          تایید میشه کاملاً

نوشته اصلی توسط mehdifard نمایش پست ها
                          دوستان كارشناس لطفأ نظر بدن !!
                          مخابرات الان چند وقته كه داره اى پى هـا رو تغيير ميده و تو نت ايران دستكارى ميكنه ( حالا بدلايل نا معلوم ! )من كرج هـستم اما گاهـى لوكيشن سرويس محل اتصالم رو كرج و گاهـى اصفهـان ميزنه و . . . ممكنه اين تغيير اى پى ها مسبب اين مشكل شده ؟؟

من در پستهای بالاتر گفتم،البته دلابلش معلومه اما جای بازگو کردنش اینجا نیست، به هر حال ظاهراً به خرج کسی نمیره و گیر دادند به اینکه اپل به ایران اعمال فشار کرده!!
                          بهرحال موارد امنیتی است به دلایل مختلف!
                          .
                          .
                          .
                          بنده ۳ تا اپل آي دی دارم، یکیشون از v-p-n زیاد استفاده میکنه که به مشکل خورد و با جوابهای امنیتی و تغییر رمز عبوز حل و بقیه هم به خوبی کار و دانلود هم میکنند، اما مراحل امنیتی ۲ مرحله ای و ... هم باید تنها با پشتیبانی اپل تماس حاصل بشه!

نظر

• متاسفانه مشکل برای من هنوز حل نشده

نظر

• دوستان مشکل من حل شد. من با مک میتونستم برم ولی با ایپد نه. جالب بود. دو روز معطل بودم و همه راهها رو تست کردم جواب نداد. امشب به سرم زد روتر وایرلسمو اپدیتش کردم. باورتون نمیشه درست شد و راحت وارد میشم و دانلود میکنم.
                              شما هم تست بفرمایید. شاید مثل من خوش شانس بودید

Sent from my iPad using Tapatalk HD

نظر

• ماله من میزنه
                                verification required
                                و وقتی میرم جلو میزنه
                                payment type
                                you must verify youre payment info befor you can make purchaes

نظر

صبر کنید ..
                                X