اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هشدار به دارندگان اکانت apple id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نکته 8 کاملا غلطه . اصلا بگید ایرانی هستیدخوشحال هم میشن . من ماه پیش اپل آیدیم خراب شده بود زنگ زدم ساپورت انگلستان و باهاش 45 دقیقه صحبت کردم ازم پرسید شما چخ جوری خرید میکنید و غیره .. کلی هم تحویل گرفتکارمم انجام دادا راحت

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
      متاسفانه اکانت بنده بسته شد . آدرس ایناش هم ماله آشنا بود .
      ریکاوری کد رو که وارد میکنم بعدش به دستگاه هایه قابل اطمینان کد رو نمیفرسته ! و میگه باید تماس بگیرید !
      نوشته اصلی توسط javadpoors نمایش پست ها
      براي من كد رو ميفرسته ولي كد رو كه ميزنم ميگه invalid season
      دقیقا برای بنده هم چنین اتفاقی افتاده. یک در میلیون کد رو می فرسته و بعد وارد کردن میگه invalid

نظر

• من باهاشون چت كردم گفت ٨ ساعت صبر كن، ولي بعيد ميدونم

نظر

• من هم تماس گرفتم ولی گفتن برای پشتیبانی آیتونز استور باید به apple care وصل بشید که بعد سیستم اتوماتیک گفت تعطیله !

نظر

• دوستان من الان بدون چیزشکن از اپل استور دانلود میکنم
            الانم یه 2 سالی میشه که این آیدی رو دارم
            اونوقت مشکلی پیش نمیاد??? تا الان که مشکلی نداشتم
            چون از آیپی ایران میرم واسه دانلود کردن
            ویرایش توسط King PDA : https://i-phone.ir/forums/member/3727-king-pda در ساعت 06-11-2013, 05:27 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
              دوستان من الان بدون چیزشکن از اپل استور دانلود میکنم
              من كه ديشب به دليل اينكه يه برنامه خيلي مهم را مي خواستم دانلود كنم و آي پي ايران اجازه نمي داد، مجبور شدم فيلــــ تر بزنم كه متاسفانه اكانتم رو بلاك كرد و مجبور شدم پسوردم را ريست كنم...
              ولي به هيچ عنوان اجازه دانلود داده نميشه. نمي دونم جن زده شدن دوباره چرا؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                من كه ديشب به دليل اينكه يه برنامه خيلي مهم را مي خواستم دانلود كنم و آي پي ايران اجازه نمي داد، مجبور شدم فيلــــ تر بزنم كه متاسفانه اكانتم رو بلاك كرد و مجبور شدم پسوردم را ريست كنم...
                جن زدگی واسه چی؟
                پلن های امنیتی اپل روز به روز داره قویتر میشه، اگه یک اپل آی دی، زیاد از آی پی های مختلف کشورهای دیگه دانلود یا خرید کنه بسته به تایم زمانی بلاک میشه اونم به دلیل اینکه سیستم امنیتی اپل، دسترسی به اپل استور با یک اپل آی دی از چند نقطه مختلف رو به عنوان یک هکر یا دسترسی غیرمجاز تشخیص میده، برای امنیت بیشتر باید سوالات امنیتی رو جواب و رمز عبور رو تغیر بدین!

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                  دقیقا برای بنده هم چنین اتفاقی افتاده. یک در میلیون کد رو می فرسته و بعد وارد کردن میگه invalid
                  منم همین مشکل رو دارم
                  بعد از وارد کردن ریکاوری کد کد رو برای دستگاهم نمیفرسته
                  دو بار صبح فرستاد بعد که بعد از وارد کردن میگفت Invalid
                  ولی الان هرچی تلاش میکنم سند نمیکنه!
                  واقعا چاره ای نداره
                  نکنه اپل آیدی رو از دست بیدم
                  ویرایش توسط iAmir Reza : https://i-phone.ir/forums/member/15597-iamir-reza در ساعت 06-11-2013, 08:51 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط iAlireza نمایش پست ها
                    من هم تماس گرفتم ولی گفتن برای پشتیبانی آیتونز استور باید به apple care وصل بشید که بعد سیستم اتوماتیک گفت تعطیله !
                    الان راه حل چیه؟ خیلی هم اطلاعات و پول و برنامه دارم

نظر

• نوشته اصلی توسط King PDA نمایش پست ها
                      دوستان من الان بدون چیزشکن از اپل استور دانلود میکنم
                      نوشته اصلی توسط iMojtaba نمایش پست ها
                      والله واس منم قاطي داره كلا !
                      بعضي وقهتا بدون چيز شكن اصلا نيمتونم دانلود كنم و مجبورم روشنش كنم ولي بعضي وقتها هم راحت بدون چيز شكن دانلود روكه ميزنم ميره واس دانلود !!!!

پس ميگم بهترين راه اين هستش كه هر وقت ميخواييم چيزي دانلود كنيم اونوقت حتما چيز شكن رو روشن كنيم كه بلاك نكنه ؟ چون بيشتر از 500 دلار برنامه خريدم با اكانتم !
                      ویرایش توسط King PDA : https://i-phone.ir/forums/member/3727-king-pda در ساعت 06-11-2013, 10:42 PM

نظر

• من ریست پسورد کردم بعد به مشخصاتم گیر داد که با جابجا کردن یکی از عددهای شماره تلفن مشکلم حل شد.

نظر

• اپل آیدی منم امروز بلاک شد اما سوالات امنیتی رو جواب دادم و پسوردمو عوض کردم ، اما همچنان نمیتونم دانلود کنم و ارور cannot connect to itunes store رو میده

نظر

• نوشته اصلی توسط iConnection نمایش پست ها
                            جن زدگی واسه چی؟
                            پلن های امنیتی اپل روز به روز داره قویتر میشه، اگه یک اپل آی دی، زیاد از آی پی های مختلف کشورهای دیگه دانلود یا خرید کنه بسته به تایم زمانی بلاک میشه اونم به دلیل اینکه سیستم امنیتی اپل، دسترسی به اپل استور با یک اپل آی دی از چند نقطه مختلف رو به عنوان یک هکر یا دسترسی غیرمجاز تشخیص میده، برای امنیت بیشتر باید سوالات امنیتی رو جواب و رمز عبور رو تغیر بدین!
                            جن زدگي دقيقا واسه اين كه هر چند وقت يكبار شروع به مسدود كردن آي پي هاي ايراني مي كنه كه دوستان مجبور ميشن از راه حل تغيير آي پيـــــ استفاده كنند كه اونم باعث اين مشكلات ميشه...
                            جن زدگي دقيقا واسه اين كه با اينكه به طور رسمي تحريم هاي نرم افزاري عليه ايران برداشته شده باز هم اپل اينگونه "جن زده" ميشه و مشكل براي كاربران ايراني درست مي كنه...
                            جن زدگي دقيقا واسه اين كه براش مهم نيست كه طرف توو اكانتش چقدر مايه داره و هر موقع تغ اي به طوقي مي خوره هوس مي كنند و آي پي ايران را مي بندند؟!
                            بازم بگم جن زدگي واسه چي؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط imojtaba نمایش پست ها
                              جن زدگي دقيقا واسه اين كه هر چند وقت يكبار شروع به مسدود كردن آي پي هاي ايراني مي كنه كه دوستان مجبور ميشن از راه حل تغيير آي پيـــــ استفاده كنند كه اونم باعث اين مشكلات ميشه...
                              جن زدگي دقيقا واسه اين كه با اينكه به طور رسمي تحريم هاي نرم افزاري عليه ايران برداشته شده باز هم اپل اينگونه "جن زده" ميشه و مشكل براي كاربران ايراني درست مي كنه...
                              جن زدگي دقيقا واسه اين كه براش مهم نيست كه طرف توو اكانتش چقدر مايه داره و هر موقع تغ اي به طوقي مي خوره هوس مي كنند و آي پي ايران را مي بندند؟!
                              بازم بگم جن زدگي واسه چي؟!
                              تاکید شما بر روی این کلمه هیچ ربطی به اپل نداره، حتی الان هم که تحریمها رو برداشتند باز هم مشاهده میشه، پس شیر فلکه نیست دوست عزیز که باز و بسته کنه!
                              فکر کنم زیاد اطلاع رسانی کردیم که محدودیت آی پی ها و پورتهای https اپل از طرف ایرانه، و قبلاً هم در خواست ها و آی پی ها از کشورهایی که ایران رو تحریم کرده بودند چون عبور و فوروارد میشد مسلماً به مشکل میخورد، پس بهتره به این قضیه فنی نگاه کنی نه کلمات ماورایی، در ضمن بنده خودم با وزارت ارتباطات و ispها روابط کاری دارم!

نظر

• این مشکل که امروز پیش اومده اصلا امنیتی نیست چون برای تعداد زیادی از دوستان اتفاق افتاده و سیستم ریست پسورد برای کسانی که two-step verification رو فعال کردند اصلا ارسال نمیشه. راه حلی نداره متاسفانه. همین الان با ساپورت اپل تماس گرفتم که گفت صداتون واضح نیست شماره تلفن بدید که من تماس بگیرم من هم چون شماره ای مربوط به آمریکا (کشور اکانت) نداشتم قطع کردم . قطعا این اکانت برای همه ما مهم هست و به طور مثال خود بنده اکانت دولوپر، مدارک دریافتی از اپل، اطلاعات برروی آیکلود و بکاپ های دستگاه هام تماما برروی این اپل آیدی هست. قطعا این مورد رو پیگیری می کنم به شخصه و راه حل رو همینجا اعلام می کنم

نظر

صبر کنید ..
                                X