اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

هشدار به دارندگان اکانت apple id

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط jcs.w نمایش پست ها
    دوستان آدرس من یه آدرسه الکیه ( یعنی وجود نداره (تو ایرانه :d) ) الان هم اگه عوض کنم میترسم دوباره اکانتم بسته شه ! نظرتون چیه؟
    اگه می خواید عوض کنید اول ببینید ای پی مربوط به چیز پی ان تون ماله کجاست از همون شهر / کشور ادرس پیدا کنید و بدید

سر آن ندارد امشب که برآید آفتابی
    تو خود آفتاب خود باش، طلسم کار بشکن

نظر

• بازم ارور میده ماله من

نظر

• اين ارور ها باز شروع شده !!!):دوستان چيكار كنيم آخر از ...شكن استفاده كنيم يا نه آخر!!!!!!؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط hessam1 نمایش پست ها
          اين ارور ها باز شروع شده !!!):دوستان چيكار كنيم آخر از ...شكن استفاده كنيم يا نه آخر!!!!!!؟؟؟
          آره برای منم ۱۰۰۹ میده !

نظر

• با سلام به دوستان من وقتی میخواهم یه نرم افزار با اکانت دانلود کنم سوال امنیتی ازم می پرسه من یادم نیست چی داده بودم تو حسابم 300 دلار هستش چیکار کنم؟

متن ایمیل و ادرس کسی دار

نظر

• نوشته اصلی توسط mossa12 نمایش پست ها
              با سلام به دوستان من وقتی میخواهم یه نرم افزار با اکانت دانلود کنم سوال امنیتی ازم می پرسه من یادم نیست چی داده بودم تو حسابم 300 دلار هستش چیکار کنم؟

متن ایمیل و ادرس کسی دار
              از طریق ایمیل هم میتونین بازیابی کنین.اگه هم نشد باید با ساپورت اپل مکاتبه کنین

نظر

• اگه سؤالات امنیتی بادت نیست برو قسمت forgrt passeord اونجا بجای سرالات امنیتی گزینه ایمیل رو انتخاب کن تا ریست پسورد رو به ایمیلت بفرسته

نظر

• هشدار به دارندگان اکانت apple id

نوشته اصلی توسط mossa12 نمایش پست ها
                  با سلام به دوستان من وقتی میخواهم یه نرم افزار با اکانت دانلود کنم سوال امنیتی ازم می پرسه من یادم نیست چی داده بودم تو حسابم 300 دلار هستش چیکار کنم؟

متن ایمیل و ادرس کسی دار
                  شما به ساپورت ایمیل بزنید
                  سه تا مورد رو میخوان : شماره فاکتور یکی از خریدهاتون که قاعدتا ایمیل شده قبلا . تاریخ تولدتون و حالا بک مورد دیگه مثل شماره کردیت کارت و ...؛

نظر

• نوشته اصلی توسط Nejatian نمایش پست ها
                    شما به ساپورت ایمیل بزنید
                    سه تا مورد رو میخوان : شماره فاکتور یکی از خریدهاتون که قاعدتا ایمیل شده قبلا . تاریخ تولدتون و حالا بک مورد دیگه مثل شماره کردیت کارت و ...؛
                    تشکر بابت راهنمایی داداش من یه ایمیل زدم به ساپورت و اینو گفتن

Dear Mossa,

Hello. It's Aya again from iTunes. I hope you are having a good day! Thank you for getting back to me on this issue. Your patience is highly appreciated.

I'm sorry to hear that you are having trouble with your account's "Jaskis@aljazeera.net" security questions. I can certainly understand how upsetting this is and I know you are eager to get this all taken care of.

Mossa, regrettably, due to an update we're having, we won't be able to make any password-related changes at this time. However, our Engineering department is aware of this and is currently working toward a resolution for this issue.

I will gladly hold onto this case for you until further information is available, and I will let you know when your account's security questions can be reset. I do apologize deeply for the inconvenience this causes.

For the meantime, please attempt to get this issue resolved by resetting your security questions via AppleID website. To make it easier for you, I have provided steps to walk you through:

1) Go to http://appleid.apple.com (you can't add or change the address on the iTunes Store).

2) Click "Manage your account."

3) Type your Apple ID and password, then click "Sign in."

4) Click "Password and Security" on the left.

5) Click "Reset your security information."

6) You will be brought to a page wherein you can edit your security questions and provide a rescue email address.

Once done, I would like you to try again after 30 minutes have passed (recommended 24 hours). You may need to sign out of the iTunes Store and then sign in again. This will refresh your account information.

I would also like to take this opportunity to give you some information as to why you are being asked to answer your security questions when purchasing from the iTunes Store so you'll have an idea as to why this is happening.

The iTunes Store asks you to answer your security questions the first time you purchase an item from the iTunes Store on a computer or device that you haven’t used before. Apple takes the security of your iTunes Store account very seriously. Your security questions are safeguards designed to protect your account against unauthorized purchases.

If you are still having issues after you followed the steps above, please feel free to email us back. I will do my best to help you. Thank you for choosing iTunes and I really apologize for the inconvenience this has caused. Keep safe and take care, Mossa.

انجام دادم بعد یه ایمل دیگه داد برای تایید خدا را شکر درست شد
                    جای تشکر داره از بچهای سایت ممنون دمتون گرم

نظر

• دوستان یک سری نکات جدید، البته به پست اول نیز اضافه شد.
                      یوزرهایی که برای ساخت اکانت به دیگران مراجعه میکنند و کسانیکه اکانت میسازند به این نکته توجه داشته باشید که یک دپارتمان security جدید تو اپل ایجاد شده است که خیلی روی موضوع بیلینگ
                      اینفو گیر میدن . ( *billing info )
                      سعی کنید :

۱- خودتون اکانت apple id رو با رعایت نکانت این تاپیک بسازید.

۲- اگر از دیگران درخواست ساخت اکانت appl id می کنید ، آدرس معتبر (بطور مثال آدرس دوستان یا فامیل در خارج کشور )*را به سازنده بدید.

۳- کسانیکه اکانت میسازند هم نباید از این پس آدرس تکراری وارد بیلینگ اکانت بزنند چرا ؟ چون که هر اپل آیدی باید یک بیلینگ مخصوص خودش داشته باشه . این موضوع در دانلود و خرید بصورت عادی مشکل ایجاد نمیکند ولی موقع in-app purchase قطعا با ارور please contact iitunes store to complete this transaction مواجه خواهید شد .

۴- آدرسی که برای اکانت در نظر میگیرید رو در سایت پست آمریکا چک کنید ، چون اپل هنگام authorizing اول آی پی و دوم آدرس رو چک میکنه . ( http://usps.com )

۵- کساییکه زیاد خرید انجام میدهند با اکانتشون ( مغازه دار ها ) زیاد sign-in و sign-out نشوند چراکه اپل اخیرا به اینگونه اکانت ها مشکوک میشه(بدلیل attemp sign in زیاد ) و نتیجه این شک، اپل آی دی رو میبنده و تنها راه بازشدنش call back شدن با همون شماره ای هست که تو billing info اکانت دادید !

۶- اگر میتوانید Time zone کامپیوتر یا لپ تاپی که با اپل آیدی در ارتباط هست را به time zone شهر مربوطه خود آی دی تغییر بدید.

۷ - سعی کنید از آی پی static استفاده کنید ، وی * ان رو راحت تشخیص میدهند ولی h تی تی پی s رو نمیتونند تشخیص بدن .*پس از مورد دومی ht تی پی اس استفاده کنید خیلی بهتره ( اوناییکه in-app purchase زیاد دارن با انجام این کار به نتیجه خوبی خواهند رسید.

۸- از همه مهمتر اگر مشکلی برای اکانتتون پیش اومد نگید ایرانی هستید ، بگید مسافرید و اگر اکانت رو بخاطر sign in شدن های زیاد و authorize از کشور خارج usa بستند بگید که از اون کشور ( آمریکا ) به کل خارج شدید . تنها راه باز شدن مجدد اکانت change country کردن است نه خواهش و التماس که قبلش باید از اپل بخواهید balance اکانت رو صفر کنه برانون . بعد که اکانت باز شد ، باز میتونید change کنید به usa.
                      ویرایش توسط hosseinyz : https://i-phone.ir/forums/member/21421-hosseinyz در ساعت 06-03-2013, 11:20 AM

آموزش اکتیو کردن تمامی برنامه های Adobe Creative Cloud بهمراه امکان آپدیت آنها

نظر

• سلام میگم من یه کلک رشتی به اپل زدم و آدرس واقعی خودم رو(تو ایران)به انگلیسی وارد کردم..تا حالا هم مشکلی نداشتم...به نظرتون به مشکل میخورم؟؟البته کشور آمریکا و ایالت sc
                        ویرایش توسط Mohamad0098 : https://i-phone.ir/forums/member/119890-mohamad0098 در ساعت 16-06-2013, 12:11 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohamad0098 نمایش پست ها
                          سلام میگم من یه کلک رشتی به اپل زدم و آدرس واقعی خودم رو(تو ایران)به انگلیسی وارد کردم..تا حالا هم مشکلی نداشتم...به نظرتون به مشکل میخورم؟؟البته کشور آمریکا و ایالت sc
                          نظر خودتون چیه ؟ کلک رشتی اسمش رو نذارید چون معمولا موقع ثبت نام همه چی قبول میشه، اما کافیه یک بار اکانتتون رو ببینن...

نظر

• من اپل ای دیم مال امریکاست 10 ذلار هم توش هست میخام تو بازی Clash Of Clans جم بخرم
                            موقع خرید اررور Your purchase could not be completed میده
                            با چیز پیز شکن هم نمیشه با h تی تی پی S آمریکا تست کردم نشده
                            آدرس هم تغییر دادم نشده
                            Sign Out Sing in هم کردم نشده
                            اوتورایز دی اوتورایز هم کردم نشده
                            اگر تنها راهش مکاتبه با Apple هست لطفا متن مکاتبه و link جایی که باید مکاتبه کنم رو برام پیام خصوصی کنید چون زبان انگلیسیم ضعیف هستش
                            با تشکر

نظر

• متاسفانه اکانت بنده بسته شد . آدرس ایناش هم ماله آشنا بود .
                              ریکاوری کد رو که وارد میکنم بعدش به دستگاه هایه قابل اطمینان کد رو نمیفرسته ! و میگه باید تماس بگیرید !

نظر

• نوشته اصلی توسط amir_h0ssein نمایش پست ها
                                متاسفانه اکانت بنده بسته شد . آدرس ایناش هم ماله آشنا بود .
                                ریکاوری کد رو که وارد میکنم بعدش به دستگاه هایه قابل اطمینان کد رو نمیفرسته ! و میگه باید تماس بگیرید !
                                براي من كد رو ميفرسته ولي كد رو كه ميزنم ميگه invalid season

نظر

صبر کنید ..
                                X