اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

دلایل چند گانه برای جیل بریک کردن به نقل از pod2G

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• دلایل چند گانه برای جیل بریک کردن به نقل از pod2G

pod2g چند دلیل برای جیل بریک کردن iOS در وبلاگش منتشر کرده است که عبارتند از :
    - تغییر دادن تجربه iOS با توییک های قدرتمند که به هیچ وجه در AppStore موجود نیستند مثل :
    SBSettings, WinterBoard, IntelliScreenX, LockInfo و .........
    - بازی کردن بازی های retro در کنسول ها و شبیه سازی آنها
    - دسترسی به یک UNIX Shell در جیب شما، و اجرای تمام نرم افزار منبع باز بر روی یک سیستم عامل یونیکس

جیل بریک به معنی زیر نیست (ما هم به صورت جدی با آن مخالفیم) :
    دزدیدن برنامه های App Store

همچنین خواهشا به هیچ وجه برنامه های سیدیا رو هم کپی نکنید چون همه ی آنها قیمت های پایینی دارند .
    تنها به زحماتی که فرد برنامه نویس برای تهییه ی برنامه هاش کشیده فکر کنید.

اگه میگن برنامه ها رو کپی نکنید میتونند با عرضه نکردن appcync مانع این کار بشن خوب

نظر

خوب appsync كار چند نفر ديگس كه مثل pod2g فكر نميكنن
      البته درست ميگه ، ولي برنامه هايي كه قيمت نا معقولي دارن مخصوصا برنامه هاي خود شركت اپل مثل pages رو من دليلي نمبينم بخرم چون واقعا جاش تو خود سيستم عاملشون خاليه ، ولي بقيه برنامه ها بازي ها هرچي حمايت بشن اپديت هاي بهتري ميگيرن و به نفعمون هست
      ویرایش توسط parham7 : https://i-phone.ir/forums/member/14861-parham7 در ساعت 22-05-2012, 04:45 PM

نظر

باور كنيد اگه اپل سر عقل بياد و يه سري خواسته هاي اصلي كاربر را مثل دليوري و Sbsetting و بايت اس ام اس و ... را به خود فريمور اضافه كنه، لااقل 40 درصد يوزرهاش جيلبريك نمي كنند...

نظر

من دیگه علاقه ای واقعا به جیلبریک ندارم اخه من سر جمع با ۱۰$ تونستم همه برنامه های مورد نیازم بخرم
          Sbsetting & airblue هم بیخیالش

--------------------------------
          حدودسه سال طول میکشه آدم حرف زدن یاد بگیره امایک عمر طول میکشه که یادبگیره چطورحرف مفت نزنه

نظر

احمد جان من حرف شما رو قبول دارم
            ولی برا ایپد یکم مشگل سازه
            شما این طور در نظر بگیرید که برای هر بار شارژ کردن سیم کارت بایستی سیم رو درارم شارژ کنم بعد بندازمجاش

نظر

نوشته اصلی توسط Hamedzm نمایش پست ها
              احمد جان من حرف شما رو قبول دارم
              ولی برا ایپد یکم مشگل سازه
              شما این طور در نظر بگیرید که برای هر بار شارژ کردن سیم کارت بایستی سیم رو درارم شارژ کنم بعد بندازمجاش
              به این میگن بهونه بنی اسراعیلی
              شما میتونی از وب سایت های
              Irancell.ir
              Mci.ir
              شارژ کنی ؛)

حدودسه سال طول میکشه آدم حرف زدن یاد بگیره امایک عمر طول میکشه که یادبگیره چطورحرف مفت نزنه

نظر

فکر نکنم بشه ها
                چطوری میشه؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط hamedzm نمایش پست ها
                  فکر نکنم بشه ها
                  چطوری میشه؟؟
                  داداش من احمد یک چی میدونه میگه بهت تو سایت هم دورکی بزنی میبینی
                  http://sim.mci.ir/evocher/

http://92.42.51.201:6001/directTopUp/StartUp?selectLang=fa

اینم فقط بخاطر داش حامد گلم ببینم باز بهونه داری
                  ویرایش توسط iAhmaD : https://i-phone.ir/forums/member/9339-iahmad در ساعت 22-05-2012, 05:16 PM

نظر

ايپد رو ميشه ولي ايفون واقعا نميتونم ، بايت اس ام اس نباشه من كلا حوصله جواب اس ام اس دادن ندارم ، دليوري ، تويك هايي كه خيلي ها بهش وابستن زياده

نظر

از دلایلش تنها چیزی که شاید استفاده کنم SBSettings باشه.

البته خیلی از برنامه های دیگه هم هست که نیاز داریم به استفاده ازش.

تاریخ قطعی این جیلبرک امشب هست؟

نظر

نوشته اصلی توسط prp-e نمایش پست ها
                        از دلایلش تنها چیزی که شاید استفاده کنم SBSettings باشه.

البته خیلی از برنامه های دیگه هم هست که نیاز داریم به استفاده ازش.

تاریخ قطعی این جیلبرک امشب هست؟
                        بله امشب ساعت هشت
                        من عاشق sbsetiing هستم ولی بیخیالش شدم الان یک ماهه

نظر

pod2g نفسش از جاي گرمي در مياد و اين حرفش كه از اپ ستور دزدي نكنيد به درد جاهايي مثل آمريكا و كشورهاي اروپايي ميخوره كه ارزشون اين همه تورم نداره
                          اينجا حقوق يه كارمند 500 هزار تومن هست اگه بخواد فقط يك برنامه مثل longman رو بخره حداقل بايد 80 تومن بده! ولي براي اونها 30دلار چيزي نيست! اين نظر شخص منه حالا شايد بعضي از دوستان هم خيلي راحت پول خريد برنامه هاشون رو از جيب باباشون ميدن و باكي هم ندارند!

البته دلايل ديگه اش رو قبول دارم

نظر

البته نمیدونم اگر iOS کاملا کدبسته بود نمیتونستند اینقدر روش مانور بدن

تمامی این توییک ها و ... رو مدیون هسته اوپن سورس این سیستم عامل هستند

نظر

نرم افزار بلک لیستم فراموش نشه که واقعا نیاز به جیلبرک داره

نظر

صبر کنید ..
                              X