اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش غیر فعال کردن Guest User در مک 10.7.2 به بالا

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش غیر فعال کردن Guest User در مک 10.7.2 به بالا

اگر دقت کرده باشید در Mac Lion 10.7.2 موقع بالا آمدن دستگاه قابلیت جدیدی به نام Guest user ساخته شده که باعث می شود بتوانید بدون نیاز به بالا آمدن کامپیوتر مک از safari و اینترنت استفاده کنید.
    ممکن است شما دوست نداشته باشید این گزینه را داشته باشید و بخواهید سریع تر وارد محیط مک خود بشوید پس با ما باشید.

1.اول وارد System prefernce شوید و سپس در بخش System وارد قسمت Users & Groups شوید

2. گوشه سمت چپ پنجره روی قفلی که مشاهده میکنید کلیک کنید و با وارد کردن پسورد حساب خود آن را آنلاک کنید تا بتوانید تنظیمات مربوطه را ویرایش کنید

3. سپس در پنل سمت چپ روی Guest User کلیک کنید و تیک گزینه های Allow Guests to log in to this computer و Allow Guests to to connect to shared folders را بردارید .

در نهایت میبینید که فسمت Guest user به صورت disabled یا غیر فعال در امده است .

یک بار دستگاه را ریستارت کنید تا تغییرات را مشاهده کنید.

من توی مک ال کاپیتان هر کار میکنم نمینونم این حالت رو غیر فعال کنم؟
    حتی find my mac و اون گزینه توی energy saver رو هم غیر فعال کردم ولی نشد که نشد

نظر

نوشته اصلی توسط << 3A3AK >> نمایش پست ها
      من توی مک ال کاپیتان هر کار میکنم نمینونم این حالت رو غیر فعال کنم؟
      حتی find my mac و اون گزینه توی energy saver رو هم غیر فعال کردم ولی نشد که نشد
      Screen Shot 2016-02-02 at 10.18.29 AM.jpg

اول از همه تو ال کاپیتان برای انجامش باید تنظیمات مطابق عکس unlock بشه دوست عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط legolas نمایش پست ها
        [ATTACH=CONFIG]20794[/ATTACH]

اول از همه تو ال کاپیتان برای انجامش باید تنظیمات مطابق عکس unlock بشه دوست عزیز

بله اینو میدونم
        و Guest User رو off کردم
        اما باز موقع بالا اومدن هستش
        توی سایتا دیدم خیلیا این مشکل رو دارن
        و نوشتن find my mac ویه گزینه تویenergy saver باید خاموش بشه
        اون کارم کردم
        نشد که نشد
        دیگه داره میره رو اعصابم

نظر

صبر کنید ..
        X