اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

آموزش استفاده از Mac app store

Collapse
این تاپیک مهم علامت‌گذاری شده است.
X
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• آموزش استفاده از Mac app store

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران عزیز
    همانطور که می دانید از ۶ ژانویه ۲۰۱۰ اپل فروشگاه نرم افزاری مک را افتتاح کرد و در این فروشگاه تمامی نرم افزار ها و حتی سیستم عامل ها بصورت آنلاین آرائه می شوند . روند کار اپل به شکلی بود که این شرکت تمامی محصولات نرم افزاری خود از فروش فیزیکی به فروش آنلاین تغییر داد . در این تاپیک به روش استفاده از این فروشگاه نگاهی می اندازیم
    نخست باید بدانید برای استفاده از این فروشگاه حتما باید از نسخه 10.6.6 به بالا استفاده کنید .

برای استفاده Mac App store در قدم اول به یک اکانت آیتونز نیاز خواهیم داشت . در تاپیک زیر آموزش ساخت اکانت ارائه شده است .این آموزش برای ساخت اکانت برای مک ٬ آیفون ٬ آیپاد و آیپد است .
    http://www.i-phone.ir/forums/thread8153.html

برای شروع کار بر روی اکانت Mac App store که بصورت دیفالت در داک است کلیک خواهیم کرد .

بعد از باز شدن App store اکانت خود را با کلیک بر روی Account در منوی سمت راست وارد خواهیم کرد .

اگر دقت کنید در پایین گزینه Account گزینه Redeem وجود دارد . این گزینه برای زمانی است که شما یک گیفت کارت آیتونز خریداری کرده اید و می خواهید کد آن را وارد کرده و از موجودی آن بر روی اکانت خود استفاده کنید . موجودی وارد شده شما قابل استفاده در هر دو App store اپل که مربوط به ios و مک هست دارای اعتبار خواهد بود .

بهتر است کمی نخست با محیط App store آشنا شویم

1- Features
    در این بخش تازه های این فروشگاه قرار میگیرد . علاوه بر App های تازه ٬ آن دسته از اپلیکیشن هایی که در دو دوسته رایگان و غیر رایگان دانلود بیشتری داشتند نیز در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت

2- Top charts
    در این بخش لیست کامل تری از عنوان هایی که در دو بخش ایگان و غیر رایگان دانلود بیشتری داشتند و مورد قبول بیشتر کاربران بودند قرار خواهند گرفت

3- Categories
    در این بخش تمامی اپلیکشین ها بصورت دسته بندی متناسب با موضوع های مختلف قرار خواهند گرفت که به کاربران اجازه می دهد اپلیکیشن مورد نظر خود را راحت تر پیدا کنند

4- Purchases
    در این بخش لیست کاملی از عنوان هایی که با اکانت خود دانلود رایگان یا خریده اید قرار خواهد گرفت که کاربران هر زمان که خواستند بدانند که چه اپلیکیشنی خریده اند و البته دسترسی به اپلیکیشن ها برای دانلود مجدد را آسان تر می کند

4- Updates
    در بخش تمامی آپدیت اپلیشکین هایی که از Mac app store دانلود شده قرار خواهد گرفت

در ادامه با روش دانلود اپلیکیشن ها آشنا می شویم . برای تست یک اپلیکیشن رایگان را از منوی Features انتخاب می کنیم

میبینیم که در بخش اپلیکیشن های رایگان فعلا بازی Crystal Tower بیشترین دانلود را داشته است در ماه گذشته . پس این بازی را تست می کنیم .

بر روی اسم این بازی کلیک کرده یا مستقیما بر روی Free کلیک کرده که این بازی دانلود شود ولی اگر می خواهید اطلاعات بیشتری از این بازی کسب کنید بر روی اسم کلیک کرده که وارد محیط معرفی این بازی شویم

در این بخش اطلاعات این بازی نوشته شده است . در نهایت با کلیک بر روی گزینه Free و وارد کردن دوباره پسورد خود ٬ دانلود این بازی آغاز خواهد شد و در Lunch pad که لیستی از اپلیکیشن ها ارائه می شود می توانید روند دانلود آنرا دنبال کنید

این تمام آن چیزی بود که برای کار با این فروشگاه نیاز خواهید داشت
    i-phone.ir
    The Best or Nothing

Twitter : Rouzbeh7000

من وقتی میخوام آپدیت های iPhoto , iMovie , GarageBand رو از اپ استور بگیرم نمیزاره این پیغام رو میده
    You have updates available for other accounts
    To updates this application , sign in to the account you used to purchase it
    با اپل آیدی هم ساین هستم مشکل چیه لطفا کمک کنید ؟؟

نظر

نوشته اصلی توسط F0X
      من تازه مک گرفتم زیاد بلد نیستم
      روی ورژن ۱۰.۷.۳ منم همین ارور رو گرفتم
      خب مگه نباید اینا رو هم اورجینال خرید؟ تا بزاره آپدیت کنی
      من که نخریده بودم قبلاً برا مک همین ارور رو گرفتم
      شما هم هنوز آپدیت نکردین ؟

نظر

نوشته اصلی توسط Arshia. نمایش پست ها
        من وقتی میخوام آپدیت های iPhoto , iMovie , GarageBand رو از اپ استور بگیرم نمیزاره این پیغام رو میده
        با اپل آیدی هم ساین هستم مشکل چیه لطفا کمک کنید ؟؟
        شما می خواهید آپدیت کنید یا دانلود؟
        این اپلیکیشن ها رو خریدید؟
        i-phone.ir
        The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
          شما می خواهید آپدیت کنید یا دانلود؟
          این اپلیکیشن ها رو خریدید؟
          میخوام آپدیت کنم
          از اول روی دستگاه بود

نظر

میخوام آپدیت کنم
            از اول روی دستگاه بود
            خوب اون دسته که از اول روی دستگاه ها هستند رو باید از software update اون ها رو آپدیت کنید
            i-phone.ir
            The Best or Nothing

نظر

نوشته اصلی توسط roozbeh7000 نمایش پست ها
              خوب اون دسته که از اول روی دستگاه ها هستند رو باید از software update اون ها رو آپدیت کنید
              توی software update نمیاره فقط توی app store تب آپدیت هست اونجا میگه آپ کن ولی نمیشه

نظر

توی software update نمیاره فقط توی app store تب آپدیت هست اونجا میگه آپ کن ولی نمیشه
                کسی نیست کمک کنه ؟

نظر

کسی نیست کمک کنه ؟
                  شما چیز پی ان را on کنید و بعد آپدیت را بزنید.

نظر

نوشته اصلی توسط Navidmac نمایش پست ها
                    شما چیز پی ان را on کنید و بعد آپدیت را بزنید.
                    این رو که میدونم ولی این پیغام رو میده :

نظر

این رو که میدونم ولی این پیغام رو میده :

برنامه ای که شما دارید استفاده میکنید کرک شده هست و امکان اپدیت اون رو از طریق مک اپ استور ندارید
                      تمنها امکان اپدیت مستقیم از اپ استور برای برنامه هایی وجو داره که شما اون رو با اکانت خودت خریداری یا دانلود کرده باشی

Sent from my iPod touch using Tapatalk ™

نظر

نوشته اصلی توسط Arianismmm نمایش پست ها
                        برنامه ای که شما دارید استفاده میکنید کرک شده هست و امکان اپدیت اون رو از طریق مک اپ استور ندارید
                        تمنها امکان اپدیت مستقیم از اپ استور برای برنامه هایی وجو داره که شما اون رو با اکانت خودت خریداری یا دانلود کرده باشی

كرك شده چيه !!!
                        سي دي به صورت اورجينال داخل جعبه دستگاه بوده

نظر

نوشته اصلی توسط Matin1369 نمایش پست ها
                          كرك شده چيه !!!
                          سي دي به صورت اورجينال داخل جعبه دستگاه بوده
                          من جواب کاربر Arshia رو دادم ، شما هم مگه مشکل داری که نقل قول میکنی و از طرف اون جواب میدی ؟؟؟
                          فرقی. نداره شما نخوندی کامل پست من رو
                          به هر حال چون با اکنتت خریداری نشده و توی لیست Pouchases هات نیست نمیتونی از اپ استور اپدیت کنی !

تا نسخه ۱۰.۷.۴ و کلا مک باین شما میتونستید این پکیج ها رو مثل ای لایق و ای ورک از طریق Software update اپدیت کنید اما در شیر کوهی دیگه اینطور نیست
                          شما الان ورژن چندید ؟

نظر

من جواب کاربر Arshia رو دادم ، شما هم مگه مشکل داری که نقل قول میکنی و از طرف اون جواب میدی ؟؟؟
                            فرقی. نداره شما نخوندی کامل پست من رو
                            به هر حال چون با اکنتت خریداری نشده و توی لیست Pouchases هات نیست نمیتونی از اپ استور اپدیت کنی !

تا نسخه ۱۰.۷.۴ و کلا مک باین شما میتونستید این پکیج ها رو مثل ای لایق و ای ورک از طریق Software update اپدیت کنید اما در شیر کوهی دیگه اینطور نیست
                            شما الان ورژن چندید ؟

عزيز منم همين مشكل رو داشتم يعني هم سي دي اورجينال اي لايف كه داخل جعبه بود رو هم برنامه كركي ها رو اين پيغام ميومد تو شير كوهي كه قبلا رو اسنو اينگونه نبود ...
                            ولي ديشب از وقتي اپ استورم به اين شكل دراومد يعني زبون بالاش شده چيني كه نميدونم برا چي اينجوري شده هم برنامه اي لايف و هم دو تا برنامه كرك شده رو بدون هيچ پيغامي اپديت كرد
                            ImageUploadedByTapatalk1345617110.697248.jpg

نظر

یعنی نمیشه هیچ وقت آپ کرد تا نخری چقدر بد !
                              ممنون.

نظر

صبر کنید ..
                              X