اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Custom frimware 3.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• نوشته اصلی توسط rastin نمایش پست ها
    توضیحا قبلا توسط دیگران داده شده عزیز من ! اگه تاپیک می نویسی باید مسئولیتشم بر عهده بگیری ! اگه غیر از اینه پس هیچ کس به این انجمن هم اعتماد نکنه ! واقعا هم باید به کسایی اجازه پست تاپیک بدن که یه چیزایی سرشون می شه مگه نه !

پس نتیجه اینکه : کپی از منابع خارجی هنر نیست !!!!!!نخس ساثق دشلخخ!!!!!!!

من تاپیک نوشتم مسئولیتشم به عهده گرفتم.
    هر چی هم باشه میدونم که چجوری دو تا فایل رو میشه به هم چسبوند..
    من اگه مک داشتم مجبور نبودم لینک خارجی بدم.
    من لینکای خارجی رو میخونم تست میکنم( لااقل ).که تاپیک میدم
    شما که تست نکرده می پرسی:» چجوری میشه دو تا فایلو بهم چسبوند«.
    من اسم منبع هم گذاشتم تا اعضا اگه مشکل داشتن با اینکه اعتماد ندارن خودشونم ببینن.
    شما که کاربر جدید هستین دیگه چرا ادعای فهمیدن و اینجور چیزا میکنی؟
    ویرایش توسط A_kamin : https://i-phone.ir/forums/member/9114-a_kamin در ساعت 13-10-2009, 02:46 PM

نظر

• آقا جون اينقدر حرص نخوريد همه بچه ها هم كه فكر ميكنند چسبوندن اين دو تا فايل با winrar ميشه نشد كه نشد اگه اينكارو كردين يه آيفون مجاني مهمون منين همونطوري كه دوست خوبمون tasadof تو پست 104 اعلام كرد تنها راهش اون برنامه هست نه چيز ديگه ...

نظر

• نوشته اصلی توسط ali-joon نمایش پست ها
        آقا جون اينقدر حرص نخوريد همه بچه ها هم كه فكر ميكنند چسبوندن اين دو تا فايل با winrar ميشه نشد كه نشد اگه اينكارو كردين يه آيفون مجاني مهمون منين همونطوري كه دوست خوبمون tasadof تو پست 104 اعلام كرد تنها راهش اون برنامه هست نه چيز ديگه ...
        حالا آخر موفق شدین یا نه؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط a_kamin نمایش پست ها
          حالا آخر موفق شدین یا نه؟؟؟
          بله فقط با همون برنامه شد ...

نظر

• سلام علیکم
            جماعت چرا زود ناراحت می شن
            منم مشکل علی جون رو داشتم که حل نشد منم رفتم از یه جای دیگه دانلود کردم افتادم تو دردسر
            این برادرا هم که ای پی ادم رو حذف می کنن
            ای بابا ای روزگار
            با این تاپیکت
            ولی خداییش کلی رفتم از این ور اون ور مطالعه کردم کلی چیز میز یاد گرفتم آخه صفر کیلومتر بودم
            یه کاستم فریم ور دیگه امتحان کن بزار من گوشیم آنلاک 3جی با همین روش رفتم با یه فریم ور دیگه الان نه سایدیا دارم نه اون نرم افزار های دیگه که همراه سایدیاست.
            راستی 3.2 جیل شد آیا بزار مردم اینقدر نیان اینجا جوش بیارن
            جماعت چقدر عصبانین
            ویرایش توسط ashkk : https://i-phone.ir/forums/member/11463-ashkk در ساعت 17-10-2009, 05:19 PM

نظر

• sorry
              َخه چه وضعهشه.هر کی تا یه چیزی یاد میگیره دیگه ادعاش گل میکنه.

نظر

• خوب کمک کن دیگه
                میشه اون دوتا رو به هم بچسبونی بعدجاشو بگی بردارم خیلی دارم قاط می زنم
                راستی با آیتونز یه برنامه رایگان دانلود کردم و روش نصب کردم جالب نیست؟؟؟؟ آیا
                اینقدر هم بالا پایین نپر واسه قلبت ضرر داره
                ممنون

نظر

• من گوشیم 2g
                  می خوام update کنم.میشه از اول توضیح بدید باید چی کار کنم.

نظر

• salam man 3g daram restor all cuntent kardam bad ba ituns restor updat kardam be akharin version pishnahadi e khode ituns hala goshim fekr konam lock shode chikar bayad bokonam . mer30
                    ویرایش توسط mamalijupiter : https://i-phone.ir/forums/member/19134-mamalijupiter در ساعت 28-02-2010, 02:10 PM

نظر

صبر کنید ..
                    X