اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

Custom frimware 3.1

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

[quote=Arta3303325;60318]
    نوشته اصلی توسط mahdibehzadpour نمایش پست ها

سلام گوشی من3g unlock factory هستش میخوام به 3.1 ریستور کنم از کدوم بخش اولی یا دومی استفاده کنم؟ ایا حالا که 3.1.2 اومده بازهم میتونم ریستور کنم
    دوست من از فریمور هایی که تو پیج اول هستن استفاده کن.
    میتونی اینارو نصب کنی یا اگه گوشیت جیلبریک هست صبر کنی و یا میخوای آپدیت کنی صبر کن تا جیلبریک 3.1.2 هم اعلام بشه.

نظر

نوشته اصلی توسط ashk نمایش پست ها
      خرابش کردم رفت پی کارش
      گوشی بالا امده و لی از سادیا خبری نیست
      چیکار کنم حالا!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟
      چرا شما همی دوتا دوتا میزارین این فرم ور ها رو من که نتونستم ازشون استفاده کنم گشتم از یه جای دیگه دانلود کردم
      همه مراحل رو هم درست مثل همونی که گفته بودین رفتم
      اما
      چرا از فریمور های همین تاپیک استفاده نکردی؟؟؟؟

از جای دیگه دانلود کردی بعد میای اینجا اعتراض میکنی؟؟؟

نظر

سلام دوستان گوشی من iphone 3g lock هست یعنی unlock factory نیست. میتونم به سیستم عامل 3.1 یا 3.1.1 آپگرید کنم؟

نظر

من به 3.1 آپ کردم
          امکان اضافه یا خاصی نداره
          اپ نکنید که به دردسر کرکش نمی ارزه

نظر

نوشته اصلی توسط edward_cstrike نمایش پست ها
            سلام دوستان گوشی من iphone 3g lock هست یعنی unlock factory نیست. میتونم به سیستم عامل 3.1 یا 3.1.1 آپگرید کنم؟
            چرا باید از این فریمور ها استفاده کنی ولی من تضمین نمیکنم
            RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
            RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

نظر

سلام
              اقا ای دوتا فایلی که بر costum فریم ور گذاشتی رو چجور باید به هم بچسبونیم؟؟؟؟!!!! 001 و 002

نظر

دوست عزی شما اگه winrar رو سیستمت نصب باشه فقط کافیه رو یه کدوم کلیک راست کنی و extract here رو بزنی

نظر

salam, iphone 3g 3.1 baseband 5.11.07 va bootloader 6.02 ba inam unlock mishe? age mishe lotf konin begin chejoori...

نظر

نوشته اصلی توسط aminxx نمایش پست ها
                    salam, iphone 3g 3.1 baseband 5.11.07 va bootloader 6.02 ba inam unlock mishe? Age mishe lotf konin begin chejoori...
                    ببخشید عزیز شما بعد از ارسال 10 پست هنوز نفهمیدین که نباید فینگلیش تایپ کنی. حالا در هر وضعیتی که هستی.

نظر

نوشته اصلی توسط aminxx نمایش پست ها
                      salam, iphone 3g 3.1 baseband 5.11.07 va bootloader 6.02 ba inam unlock mishe? Age mishe lotf konin begin chejoori...
                      آیا گوشیتون انلاک فکتوریه؟؟؟

نظر

آقای محترم ! یا هر کسی که تاپیک می فرستین ! اگه این لینک ها واسه خودتونه که هیچی !!! وگرنه آخه چرا با این RAPIDSHARE سودجو که واسه اینکه کاربرانش PREMIUM بشن هزار جور مشکلات درست کرده ! اولا فقط یه 2 دقیقه صبر می کردی الان دیگه قوز بالا قوز شده که اصلا نتونی !!! بابا جون لاقل از سایت 4SHARED که استفادش خیلی خیلی راحت تره استفاده کنین ! شما این همه زحمت می کشین تاپیک رو می نوسین لاقل بگذارید مردم استفاده کنن

نظر

در ضمن طریقه چسبوندن این دوتا فایلم توضیح بدید !!! با این وضع افتضاح سرعت اینترنت بیشتر از این هم مشکلات با rapidshare درست نکنین !!!!!!

آخر شر اینکه تاپیک شما جای تشکر خودش رو داره ! ولی گفتم که نه با rapidshare !

نظر

نوشته اصلی توسط rastin نمایش پست ها
                            آقای محترم ! یا هر کسی که تاپیک می فرستین ! اگه این لینک ها واسه خودتونه که هیچی !!! وگرنه آخه چرا با این RAPIDSHARE سودجو که واسه اینکه کاربرانش PREMIUM بشن هزار جور مشکلات درست کرده ! اولا فقط یه 2 دقیقه صبر می کردی الان دیگه قوز بالا قوز شده که اصلا نتونی !!! بابا جون لاقل از سایت 4SHARED که استفادش خیلی خیلی راحت تره استفاده کنین ! شما این همه زحمت می کشین تاپیک رو می نوسین لاقل بگذارید مردم استفاده کنن
                            در ضمن طریقه چسبوندن این دوتا فایلم توضیح بدید !!! با این وضع افتضاح سرعت اینترنت بیشتر از این هم مشکلات با rapidshare درست نکنین !!!!!!

آخر شر اینکه تاپیک شما جای تشکر خودش رو داره ! ولی گفتم که نه با rapidshare !

دوست عزیز این بنده خدا هم تقصیر نداره!

بیشتر این لینکها مال منابع خارجی هست، خوب طبیعیه با این سرعت کم انتظار نمیره دوستان وقت بزارن و بخوان فایل رو جایی آپلود کنن برای دسترسی من و شما و خیلی ها هم هستند که دارند از خدمات حجمی ISP ها استفاده میکنن . البته مدیران سایت این امکان رو برای عضوهای پریمیوم فراهم کردن تا از خود سایت به صورت مستقیم با داشتن خاصیت ایست ( Resume ) فایلی که از نظر کارکرد مطمئن هست رو دانلود کنن.

من هم تا جایی که دیدم بیشتر این لینکها مال رپید هست و خیلی کم دیدم لینک برای سایتهایی مثل مدیا فایر ، زی شیر ، فور شیر و ... باشه.

در ضمن برای چسباندن اون دو تا فایل ، وقتی دانلود پارت 2 تمام شد آنها رو داخل یک فولدر بریزید و با برنامه Winrar یا Winzip اولین پارت رو اکسترکت کنید. با این کار به صورت خودکار پارت 2 هم اکسترکت میشه و در نهایت یک فایل به شما تحویل داده میشه.

با تشکر.
                            ویرایش توسط mahdibehzadpour : https://i-phone.ir/forums/member/4780-mahdibehzadpour در ساعت 11-10-2009, 05:23 PM

نظر

کمکپ1

لاقل اگر میشه لینک دیگری برای دانلود اعلام کنید چون هم سرعت rapidshare خیلی پایین اومده و هم اینکه قطع و وصل میشه !!!!

نظر

لاقل اگر میشه لینک دیگری برای دانلود اعلام کنید چون هم سرعت rapidshare خیلی پایین اومده و هم اینکه قطع و وصل میشه !!!!
                                یک لینک بهت میدم توش پره از فریمورهای کاستوم 3.1 :

فقط خوب توضیحاتش رو بخون بعد دانلود کن و ریستور کن. وگرنه ممکنه به مشکل بخوری:

xSellize

نظر

صبر کنید ..
                                X