اطلاعیه

Collapse
هیچ اطلاعیه ای هنوز ایجاد نشده است .

رفع برخی ارور ها در TinyUmbralla

Collapse
X

• فیلتر
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
new posts

• رفع برخی ارور ها در TinyUmbralla

خب شما هم شاید موقع از استفاده از برنامه تینی امبرلا علت اصلی بیشتر این ارور ها بسته بودن پورت 80است
    1)انتی ویروس خودرا خاموش کنید
    2)فایل هاست رو اگه دستکاری کردید به حالت اول برگردانید
    3)اگه برنامه ای پورت 80 رو اشغال کرده ببندیدش برای پیدا کردن ان از برنامه du meter استفاده کنید
    4)fire wall ویندوز و انتی ویروس را خاموش کنید
    5)از استارت وارد برنامه run شوید و در ان تایپک کنید services یا در خود search برنامه start تایپک کنید برنامه رو اجرا منید

6)در برنامه world wide web رو پیدا کرده و روی ان کلیک راست کنید و stop رو بزنید

7)بعد از اتمام کار مراحل را تکرار کنید و این بار start رو بزنید
    البته این اموزش برای ارور های be killed و run in adminisdator نیز هست
    ویرایش توسط sina keramati : https://i-phone.ir/forums/member/57442-sina-keramati در ساعت 21-05-2012, 08:12 PM

البته پیشنهاد خود من sign کردن فایل ipsw و ریستور یا دانگرید هست چون بی دردسر تر هست و امکان برخوردن به ارور های مختلف کمتره

نظر

من برنامهtinyumbrella-5.11.01.exe استفاده میکنم واول مشکل نداشتن جاوا بود که نصب کردم وحل شد حالا برنامه رو که کلیک میکنم لود میکنه ولی اجرا نمیکنه . چیکارکنم"؟ سیستمم وینوز xp service pack 3هست .لطفا کمک کنید.

نظر

نوشته اصلی توسط ramin1 نمایش پست ها
        من برنامهtinyumbrella-5.11.01.exe استفاده میکنم واول مشکل نداشتن جاوا بود که نصب کردم وحل شد حالا برنامه رو که کلیک میکنم لود میکنه ولی اجرا نمیکنه . چیکارکنم"؟ سیستمم وینوز xp service pack 3هست .لطفا کمک کنید.
        منم همچین مشکلی داشتم ویندوز رو عوض کردم مشکلم حل شد.البته نمیگم فقط با تعویض ویندوز درست میشه.ولی راه حل دیگه ای به ذهنم نمیرسه.یه ورژن دیگشو دانلود و اجرا کن.از چیز پی ان هم استفاده کن

نظر

شما رو برنامه کلیک راست کن و برو properties و compatibility و تیک run this program رو بزن وببر رو service pack 3 بعد ok کن بعد اجرا کن هی پشت هم روش کلیک کن اگرم نشه مشکل از جاواست

نظر

میتونید فایل hosts خودتونو قرار بدین
            مال من پاک شده و نمیدونم از کجا میتونم بگیرمش

نظر

صبر کنید ..
            X